Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zadnja + najgora do sad, tokom proteklih 70 godina, peščana oluja u Australiji..

elitemadzone.org :: MadZone :: Zadnja + najgora do sad, tokom proteklih 70 godina, peščana oluja u Australiji..

[ Pregleda: 1986 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.101.*



+7 Profil

icon Zadnja + najgora do sad, tokom proteklih 70 godina, peščana oluja u Australiji..25.09.2009. u 14:48 - pre 178 meseci
Ovo verovatno spada u ovaj forum..
Svakodnevnica nije u svakom slučaju.
Bar ne za nas.

Citat:

Dust storm in Australia
A huge outback dust storm - 500 km (310 mi) wide by 1,000 km (620 mi) long - swept across eastern Australia and blanketed Sydney on Wednesday, September 23rd, disrupting flights and ground transportation and forcing people indoors for shelter from the hazardous air, gale-force winds, and in some places hailstorms. Those few who ventured outside, especially at dawn, were greeted by a Martian sky, familiar landmarks blotted out by the heavy red dust blowing by. Collected here are a few photos of the worst dust storm Sydney has seen in 70 years, three of which you can click to see a before/after fade effect. (26 photos total)


Source → http://www.boston.com/bigpictu...9/dust_storm_in_australia.html

Deluje zanimljivo iz umetničkog pogleda - na slikama, mada,
pitanje je koliko je prijatna ovakva situacija... ?
I don't know.
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.dynamic.dsl.t-2.net.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Zadnja + najgora do sad, tokom proteklih 70 godina, peščana oluja u Australiji..25.09.2009. u 18:04 - pre 178 meseci
Ovo je svakodnevica u Iraku, ako se ne varam
 
Odgovor na temu

Vladokv
Vladimir Knezevic
Svuda po gradu
Sopstvena Gewerbe
Berlin

Vladokv
Član broj: 31521
Poruke: 478
79.101.95.*

Sajt: goo.gl/ZbvDC


+16 Profil

icon Re: Zadnja + najgora do sad, tokom proteklih 70 godina, peščana oluja u Australiji..25.09.2009. u 18:37 - pre 178 meseci
Ja sam pre tako zamišljao da će izgledati život na Marsu, posle masovnijeg doseljavanja ljudi tamo. Baš ima taj šmek - crvena planeta
Još slika sa http://www.net.hr/galerija/znanost/pjescana_oluja_u_australiji/
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Zadnja + najgora do sad, tokom proteklih 70 godina, peščana oluja u Australiji..

[ Pregleda: 1986 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.