Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatni BNC, Besplatni hostinzi, Irc i jos svasta nesto...

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Besplatni BNC, Besplatni hostinzi, Irc i jos svasta nesto...

[ Pregleda: 5572 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

X-G3N

Član broj: 274104
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.ultra-host.info


Profil

icon Besplatni BNC, Besplatni hostinzi, Irc i jos svasta nesto...30.11.2010. u 21:45 - pre 162 meseci
Poshto vidim da se mnogi ljudi dotichu teme besplatnog bnc-a, evo neshto i na tu temu. Da ne bih ovde reklamirao shta i kako, na kraju krajeva nije ni u redu prema ljudima i vlasnicima ovog lepog nam foruma koji postoji 100 godina, recicu samo da ipak free bnc dobar i stabilan ipak postoji.

Naime o chemu je rech...Svi oni koji zele svoj besplatni bnc nalog, mogu da mi se jave na irc.pricaonica.eu ili irc.exyulink.net ili irc.waytosmile.info nick mi je X-G3N i zavrsicemo bnc nalog bez problema. Imajte na umu da su mi resursi ogranicheni te shodno tome, chim se budu potrosili resursi bnc se vise nece deliti.

Isto tako, za ljude koji imaju lepe planove, a vezane za sam web, u saradnji sa nasom domacom hosting firmom, sponzorishemo talente besplatnim hostingom. Da dobro ste chuli besplatnim hostingom, koji ima sve sto jedan hosting treba da ima. MySQL naravno, panel, 1 klik instalacije skripti i slicno. Takodje mozete da mi iznesete svoju temu, na gore navedenoj irc mrezi...

I za kraj svega ovoga, iznecu ponudu i ljudima koji drze irc servere, a koji su raspolozeni za saradnju. Svi koji su za saradnju, u vidu sklapanja jedne velike i dominantne irc mreze, neka se jave nicku X-G3N ili Cyber na irc.pricaonica.eu ... U planu je da se napravi velika ExYu zajednica, odnosno jedna velika ExYu irc mreza. Vise detalja na pomenutom serveru kod pomenutih nickova...

Srdacan pozdrav
www.Ultra-Host.info Besplatni domaci hosting!
 
Odgovor na temu

Majstorov
Velimir Majstorov
White Hat Security Serbia
Majstorov.Info
Bela Crkva & Zemun

Član broj: 46666
Poruke: 53
178-223-17-20.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.facebook.com/majstoro..


+1 Profil

icon Re: Besplatni BNC, Besplatni hostinzi, Irc i jos svasta nesto...26.03.2013. u 17:21 - pre 134 meseci
Vlasnik sam Free Evolutionary World Open Network Association (FEWONA)
Mi delimo besplatne shellove, hostinge, znc i ostale stvarice vezane za irc i shire.
Za vise informacija posetite http://shells.fewona.net/
"I`m n0t a hacker! I just using google and forums to improve security and learn how
to! " - l4m3 1999.
 
Odgovor na temu

[es] :: Instant Messaging :: IRC :: Besplatni BNC, Besplatni hostinzi, Irc i jos svasta nesto...

[ Pregleda: 5572 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.