Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TrekStor i.Beat cebrax mp3 player - ne radi dugme za pojačavanje - potreban SETTINGS.DAT

[es] :: Portable Players :: TrekStor i.Beat cebrax mp3 player - ne radi dugme za pojačavanje - potreban SETTINGS.DAT

[ Pregleda: 3502 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DejanIvan0vic
Dejan Ivanovic
Zrenjanin

Član broj: 65661
Poruke: 10
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon TrekStor i.Beat cebrax mp3 player - ne radi dugme za pojačavanje - potreban SETTINGS.DAT09.02.2013. u 14:37 - pre 136 meseci
Imam TrekStor i.Beat cebrax mp3 player.
Problem je u tome, sto je crkao džojstik za navigaciju. Tačnije, ne radi kada se pritisne na gore, za pojačavanje zvuka.
Kada u plejeru vratim na defoult-na podešavanja, jačina zvuka se podesi na 14, što meni nije dovoljno.
U memoriji na plejeru se pored mp3 fajlova nalazi i jedan sakriven fajl sa nazivom SETTINGS.DAT koji čuva podešavanja.

Zamolio bih da mi nekog ko ima ovaj, ili neki drugi plejer koji podešavanja čuva u SETTINGS.DAT da okači, ili da mi pošalje na mail ([email protected]), taj fajl sa podešavanjima zvuku iznad 14 (najbolje bi bilo maksimalno).

Unapred se zahvaljujem.
 
Odgovor na temu

[es] :: Portable Players :: TrekStor i.Beat cebrax mp3 player - ne radi dugme za pojačavanje - potreban SETTINGS.DAT

[ Pregleda: 3502 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.