Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Direktno slanje novca sa jedne na drugu debitnu karticu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Direktno slanje novca sa jedne na drugu debitnu karticu

[ Pregleda: 1814 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Slobodan čovek

Član broj: 284736
Poruke: 1307
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+40 Profil

icon Direktno slanje novca sa jedne na drugu debitnu karticu20.09.2016. u 17:57 - pre 91 meseci
Jedan prijatelj koji živi u jednoj azijskoj državi je u teškom finansijskom stanju, ima svoj sajt i jutjub kanal i autor je jedne elektronske knjige koju je dao besplatno. On želi da prima donacije za svoj rad, ali ne želi da koristi PayPal jer su mu već nekoliko puta blokirali nalog zbog te njegove knjige, a i PayPal uzima nekoliko dolara svaki put kada se diže novac sa njega.
On bi želeo da napravi, recimo "donate" dugme ili nešto slično, tako da mu ljudi mogu poslati nešto novca bez posrednika, dakle sa jedne debitne kartice na drugu. Ja razumem da uvek postoje posrednici (banke), ali kako bi ovo mogao da uradi najdirektnije.

Ja sam pre oko godinu dana kupio jednu elektronsku knjigu i platio je direktno VISA internet karticom (znač bez PayPal-a). Pa ako taj prodavac može da naplaćuje direktno sa debitne kartice, kako bi mogao i moj prijatelj?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Direktno slanje novca sa jedne na drugu debitnu karticu

[ Pregleda: 1814 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.