Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Cryptocurrency, Cryptowährung...

[es] :: Cryptocoins :: Cryptocurrency, Cryptowährung...

[ Pregleda: 1311 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Arsenije.G
Shef

Član broj: 306804
Poruke: 224
*.dclient.hispeed.ch.



+62 Profil

icon Cryptocurrency, Cryptowährung...26.08.2017. u 14:41 - pre 80 meseci
Pozdrav svima,

Hitno trazim partnere da mi se prikljuce na Stvaranju Cryptovalute i CryptoExchange-CryptoBörse.

Za 10 dana pocinjem otvaranje Ltd. Firme u Zug-u(CH), trazim COO i ljude (firmu) koja ce mi napraviti
citav program, berzu, coine, online marketing raditi to ICO, itd.

PLACANJE: Individualci koji hoce da se prikljuce kao zaposleni u firmi dobice novcanu nadoknadu i equity od firme po zelji
firme koje ponude svoje usluge dobice novcanu nadoknadu.

Koliko je vremena potrebno da se digne jedna crypto valuta? posto bi voleli da sto pre pocnemo da je prodajemo da odemo na ICO.

Please note: Postoji velika mogucnost da ce nasa firma biti prva Ltd. koja se bavi Blockchain i da ide na IPO.


Firmu pokrecemo partner i ja, licno sam 6 godina u investicionom poslu, privatnom bankarstvu itd. Zelimo da budemo
pioniri u smislu pokrecanja wealth and asset managementa u blockchain uslugama. Takodje bi bili prvi u svetu koji bi
pokrenuli pravu fizicku berzu a ne samo software verziju.

Pokusacemo da iskoristimo nase konekcije i poznanstva da nas sto vise banaka u CH prizna, i da budemo sto vise medijski prisutni.

Svi zainteresovani nek se jave u PP...

Svako ko je zainteresovan da sa nama gradi buducnost nek mi se javi.... nas moto je "DAS GELD DER ZUKUNFT"...
 
Odgovor na temu

[es] :: Cryptocoins :: Cryptocurrency, Cryptowährung...

[ Pregleda: 1311 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.