Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!

[es] :: Windows aplikacije :: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!

[ Pregleda: 3064 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.73.eunet.yu.



Profil

icon Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!03.09.2005. u 15:32 - pre 227 meseci
Imam jedan CD koji na sebi sadrzi boot deo i gomilu programa koji su mi veoma bitni.E sad, ranije mi je racunar pokretao samo onaj deo na kome se nalaze programi pa ja kasnije instaliram sta mi treba tj. nikada mi se nije pokretao taj boot deo. Medjutim, sad kada sam naknadno instalirao XP vise NIKAKO ne mogu da dodjem do programa tj.odmah se pokrece boot koji me apsolutno ne zanima. Probao sam i na poslu na 5-6 racunara i nista. Zna li neko kako mogu da dodjem do tog dela CD-a koji me zanima?

p.s. ovo je verovatno smesno pitanje ali ja stvarno nemam pojma oko ovakvih stvari.
 
Odgovor na temu

xxxrugby

Član broj: 16068
Poruke: 653
*.ericsson.net.

Sajt: www.zagreb-rugby.hr


Profil

icon Re: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!03.09.2005. u 18:40 - pre 227 meseci
Jesi probao na My Computer -> Desni Klink na CD i OPEN.!

Bilo bi vise inf. da kazes o kojem se CD-u radi. Neka kucna proizvodanja ili kao Hirens boot CD, Ultimate Boot CD.

Sad ne razumijem o kakvom Bootu govoris ako instaliravas aplikacije s njega.!
xxxrugby: "We are all philosophers, when question is about politics!"
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.adsl.net.t-com.hr.



+8 Profil

icon Re: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!03.09.2005. u 18:56 - pre 227 meseci
Vjerovatno misli na neki AutoRun ili sl. (bar po mom).
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!03.09.2005. u 19:59 - pre 227 meseci
Probaj sa ISO Busterom.
 
Odgovor na temu

strba
Nenad Štrbić
BiB
Beograd

Član broj: 3631
Poruke: 656
*.vdial.verat.net.

Jabber: strba@elitesecurity.org
Sajt: https://www.facebook.com/..


+1 Profil

icon Re: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!03.09.2005. u 22:47 - pre 227 meseci
iso buster ili ultraiso probaj... verovatno ce ti resiti probleme ... :)

Pozdrav
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.100.eunet.yu.



Profil

icon Re: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!03.09.2005. u 23:58 - pre 227 meseci
Kada stavim CD pojavi se na ekranu crni mali prozor i u njemu pise Hiren`s bootCD 5.0 i nudi opciju Escape to exit i to je sve.Kada dam Escape prozor nestane i vise se nista ne desava. Inace, CD ima gomilu sitnih alatki vezanih za DVD, Audio, MP3 ... Ja sam ga pre mnogo puta koristio i siguran sam da je sve i dalje na njemu. Jeste neki autorun stim sto se nista ne desava. Moja je pretpostavka da je u pitanju neka multisesija a to inace hoce da zajebe stvar ponekad. Taj iso buster, kako to radi i gde moze da se skine? Smesno je sto ja koristim gomilu programa vezanih za AV produkciju koji su ponekad i dosta komplikovani a ne znam ovako proste stvari.
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.100.eunet.yu.



Profil

icon Re: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!04.09.2005. u 00:11 - pre 227 meseci
Evo sad sam pomocu Nero Disc Info utvrdio da CD ima 2 sesije od kojih prva ima 28 Mb a druga 634 Mb. Dobro je, nisam poblesavio.To je taj CD !!!
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!04.09.2005. u 23:41 - pre 227 meseci
Citat:
Hiren`s bootCD 5.0


Hiren`s bootCD 5.0 nemozes koristiti pod Windows-om.

Namesti u BIOS-u da ti kompjuter butuje sa CD-a.Onda imas opciju da biras da li ces Boot CD ili Win.Izaberes CD i sve ce ti biti dostupno.
 
Odgovor na temu

Audio
Srbija

Član broj: 26499
Poruke: 299
*.114.eunet.yu.



Profil

icon Re: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!05.09.2005. u 17:10 - pre 227 meseci
Probao sam.Otvara mi samo programe koji spadaju u prvu sesiju tj. tih 28 Mb.
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
*.smin.sezampro.yu.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!05.09.2005. u 18:01 - pre 227 meseci
Pa otvori disk sa ISO Busterom i extraktuj drugu sesiju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Boot CD koji ima i sofver na sebi a ja nikako ne mogu da doprem do njega !!!!

[ Pregleda: 3064 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.