Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

trguje li neko na forex berzi?

[es] :: E-Poslovanje :: Forex :: trguje li neko na forex berzi?

[ Pregleda: 14501 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alexscript

Član broj: 96503
Poruke: 13
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon trguje li neko na forex berzi?19.06.2006. u 02:10 - pre 216 meseci
Pokusava li neko sa ovom berzom? Uglavnom svi mi znamo nesto o tome,ali ima li nekog da se ozbiljno bavi?
 
Odgovor na temu

Tano6
Beograd

Član broj: 106587
Poruke: 15
*.bg.wifi.vline.verat.net.



Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?23.08.2006. u 17:01 - pre 214 meseci
1. septembra ce biti gotova prva video skola forexa na cd na srpskom jeziku sa kompletnim objasnjavanjem kako se radi na forexu kao i prakticno objasnjavanje platforme i kako se radi na njoj. Uz video skolu bice i knjiga koja je takodje na srpskom jeziku.

Svi koji su zainteresovani mogu da se jave za dodatne informacije.

Nebojsa
 
Odgovor na temu

bendzi54
Slavica Rogulja
Beograd

Član broj: 75783
Poruke: 7
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?17.09.2006. u 19:38 - pre 213 meseci
DA LI JE IZDAT CD, KNJIGA I CENA/kompleta/?
 
Odgovor na temu

Trikki

Član broj: 75366
Poruke: 94
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+1 Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?30.09.2006. u 13:03 - pre 212 meseci
sta bi sa ovim projektom ?
Tu verras, tu te reconnaitras !
 
Odgovor na temu

Tano6
Beograd

Član broj: 106587
Poruke: 15
*.eth-wifi.verat.net.



Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?08.10.2006. u 09:58 - pre 212 meseci
Postovani ucesnici foruma svi koji zelite da saznate nesto vise o forexu i da po
gledate besplatnu prezentaciju o forexu mozete da pogledate na sledecoj adresi:
http://www.hotconference.com/software/c … d=51177696
Kliknite na tu adresu i snimite program instalirajte ga upisite svoje ime i prezime, sifra za ulazak na prezentaciju vam je: forex2006, i pogledajte sve sto vas interesuje. Mozete i pitati sve informacije sta vas interesuje u vezi forexa.
Prezentacije vam se odrzavaju svakog dana od 21 cas.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
89.216.244.*

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?13.11.2006. u 07:52 - pre 211 meseci
Forex? Ljudi, stranom valutom da se trguje moze samo sa velikim iznosima. Recimo, neka je cena kapitala 10% godisnje, ja trebam vecu zaradu od toga na godisnjem nivou, recimo 20% da bi mi se isplatilo, i jos da to apsolutno bude znatan iznos, barem pedeset hiljada, dakle, ja moram pola miliona uloziti u stranu valutu u nadi da ce ojacati dvadeset posto za godinu dana. Sa manje od pola miliona ne ide se u takve poslove sa niskim profitom. Kada se uporedi ulaganje u stranu valutu sa drugim ulaganjem (npr. u dobre akcije), ulaganje u stranu valutu je rizicnije. I za to vam nista online ne treba, dovoljno je da odete u banku i promenite novac.
 
Odgovor na temu

xchillah

Član broj: 10119
Poruke: 165
*.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?13.11.2006. u 19:53 - pre 211 meseci
Bojane,na Forex-u se tako trgovalo u pre-Internet eri.
Razvojem Interneta Forex je znatno evoluirao.
 
Odgovor na temu

Jocevski LJubiša

Član broj: 122264
Poruke: 1
212.200.118.*



Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?22.11.2006. u 21:53 - pre 211 meseci
Zdravo
danas sam prvi put na forumu.
Interesuje me forex-tema, mada nemam pojma o tome ali sam negde pročitao da početnici mogu biti od 7 do 77 godina.
Interesuje me ko će izdati knjigu,cena i gde se može kupiti.

Unapred zahvalan
 
Odgovor na temu

Sabac on-line
Sabac

Član broj: 152631
Poruke: 5
195.252.105.*



Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?28.07.2007. u 19:23 - pre 202 meseci
Čoveče, sve što treba da znaš o forexu možeš naći na internetu. Nemoj da se upecaš i da nekome nešto plaćaš jer se radi o čistim prevarantima. Ovo ti govorim ne iz ličnog iskustva, već iz iskustva ljudi koje lično poznajem i koji su ogorčeni što su ih mnogi u njihovim najtežim trenucima iskoristili i bukvalno im oteli sve što su imali.

Ako te interesuje forex, samo internet i furaj. Gutaj sve na šta naiđeš i isprobavaj na demo platformama. Naravno nikako ne preuzimaj demo platforme sa nekih naših kvazi profesionalnih sajtova koji ti pored platforme nude i još ponešto na čemu ti u stvari i uzimaju pare.

Samo se nadam da ovaj moj savet nije došao prekasno.

Uzdravlje,

Zoran


// mod [Davor Vlajkovic]: Obrisan flamebait.
 
Odgovor na temu

albrana

Član broj: 270115
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?07.10.2010. u 15:29 - pre 164 meseci
Zorane ja sam poceo da trgujem sa FX Liderom, skinu sam demo platformu malo se igrao a sad sam uplatio sredstva.
Oni su firma iz Srbije i deluju ok nema provizije i tih gluposti. Cekam da zaradim kes pa cu vam reci kako sve funkcionise :)
 
Odgovor na temu

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
87.116.158.*



+45 Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?13.11.2010. u 19:11 - pre 162 meseci
Citat:
albrana: Zorane ja sam poceo da trgujem sa FX Liderom, skinu sam demo platformu malo se igrao a sad sam uplatio sredstva.
Oni su firma iz Srbije i deluju ok nema provizije i tih gluposti. Cekam da zaradim kes pa cu vam reci kako sve funkcionise :)

Inace Zoran je poruku napisao 2007 godine , mozda se i javi .) da ozivimo malo temu... Bas me zanima albrana kako ces da prodjes, zelim ti puno uspeha, ja sam jos uvek na demo kod fxlidera i gubim jer previse rizikujem. cepao sam zlato i zaradio dooosta a onda sam skoro sve izgubio jer sam bio alav... ali indikatori me samo zbunjuju jer niko ne zna kad ce index da padne drasticno pa da puknes sve.
@albrana ako nije tajna sa koliko si poceo novca?
 
Odgovor na temu

albrana

Član broj: 270115
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?07.12.2010. u 16:01 - pre 161 meseci
Poceo sam sa malim ulogom jer sam se jos navikavao na platformu, a dobi sam i ovu knjigu sto daju od profSlovica ok je, mislim nije roman i neces se obogatiti od saveta al je korisna. To me dovede do iznosa poceo sam sa 300 USD mislim da je to realno a i ako preteras sa rizikom nije mnogo veliki gubitak.
 
Odgovor na temu

debitant

Član broj: 293897
Poruke: 6
193.107.4.*



Profil

icon Re: trguje li neko na forex berzi?20.11.2011. u 16:58 - pre 150 meseci
Citat:
albrana: Poceo sam sa malim ulogom jer sam se jos navikavao na platformu, a dobi sam i ovu knjigu sto daju od profSlovica ok je, mislim nije roman i neces se obogatiti od saveta al je korisna. To me dovede do iznosa poceo sam sa 300 USD mislim da je to realno a i ako preteras sa rizikom nije mnogo veliki gubitak.


Jel si izgubio:( ?
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Forex :: trguje li neko na forex berzi?

[ Pregleda: 14501 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.