Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...

[ Pregleda: 3508 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MarcusS

Član broj: 64969
Poruke: 78
80.93.238.*



Profil

icon Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...18.10.2006. u 01:31 - pre 214 meseci
Dakle, pazarih to danas, iako sam planirao panasonica. Posle testiranja nisam se pokajao. :D

Elem, zvuk, slika, mislim, klasika, sve je full, a doneo sam ga oko 00h, nisam ni panjio pošteno a već sam se za 5 minuta testiranja pošteno isprepadao da je zemljotres, da se puca na mene, da eskiviram strele i slično. :)

Ubacivao sam sve žive diskove, princo, verbatim, eltac, blabla, sve čita ali me hebe subtitle, tj naša slova. Čini mi se posle kratkog testiranja da:

- neče da čita titl uopšte ako nije isto ime
- neće uopšte da čita naša slova

Ako neko ima ovaj sistem ili saznanja u vezi istog, da li je problem rešiv, postoji li firmware upgrade i sl, neka se javi, pa da razmenimo još neka mišljenja...

Pozdrav svima, nadam se da će se neko javiti... :)
 
Odgovor na temu

gagi_t

Član broj: 467
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...29.10.2006. u 08:51 - pre 213 meseci
Juce ga kupio i naiso na isti problem :( Meni se dopada USB host opciija. Ali, sitan titl i ne cita nasa slova. Potrazicu neki firmware pa ako radi javicu.
 
Odgovor na temu

MarcusS

Član broj: 64969
Poruke: 78
80.93.230.*



Profil

icon Re: Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...29.10.2006. u 15:27 - pre 213 meseci
Zanimljivo je da postoji jako malo sajtova na Engleskom (tačnije, skoro da ih i nema na celokupnom internet nebu) u vidu recenzija, testova i slično. Očigledno je da je sistem namenjen za određeno tržište, odatle gomila sajtova na Ruskom, Poljsko, Češkom i sl.

Ako budeš imam uspeha po tom pitanju (da vidimo šta kažu ljudi koji ga koriste već duže vreme, iskustvo je keva :) ), i po pitanju firmware-a, obavezno javljaj, isto za mene važi. ;)

Titl je malo manji, ali mi ne predstavlja problem, a ako to kažem ja, ovako ćorav, onda stvarno nije mana. :)
 
Odgovor na temu

gagi_t

Član broj: 467
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...16.11.2006. u 09:20 - pre 213 meseci
He he, uspeo sam da ga doakam.
*Sada cita nasa slova
*ima onu lepu sivu pozadinu za bela slova.
* Cita titl koji nema isti naslov

Resenje:

u meniju imas opciju LANGUAGE tamo izaberes SUBTITLE LANGUAGE i postavis POLISH ili ides na OTHERS i ukucas kod za jezik tj 1250. Sa kodom cita nesto ali pravi cesto kukice i kvacice.
Znaci resenje je u Poljskom jeziku

Da bi ti citao titl sa drugim nazivom pre startovanja AVI fajla prvo selektuj sub ili srt koji zelis a onda AVI


Pozdrav
 
Odgovor na temu

MarcusS

Član broj: 64969
Poruke: 78
80.93.230.*



Profil

icon Re: Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...16.11.2006. u 09:33 - pre 213 meseci
Brate, ako ovo radi, tvoj sam večni dužnik. Na poslu sam ceo dan, ali probam čim dođem kući.

Inače, čačkao sam oko toga, mislim da sam unosio i neke kodove, ali možda čak nisam ni probao posle toga, a možda i jesam pa niije radilo...

Kako god, probam pa se javljam..
 
Odgovor na temu

MarcusS

Član broj: 64969
Poruke: 78
80.93.230.*



Profil

icon Re: Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...20.11.2006. u 10:58 - pre 212 meseci
Radi, svaka ti dala. :)

Sada je užitak kompletan...

Jedino što do sada mogu da navedem kao manu je da kada se izvadi DVD ne pamti gde si stao, na kompjuterskom dvd-romu to radi, a kamoli na jednom kućnom biJoskopu.

 
Odgovor na temu

z_l
zoran lazovic
Cg

Član broj: 121374
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...20.11.2006. u 13:09 - pre 212 meseci
Posto moze da chita nasha slova rado bih ga kupio.Vidio sam prve utiske,al bih zamolio vas koji ga imate da mi kazete jel ima kakvih problema sa chitanjem ili chita sve sto mu se da i je li titl suvishe sitan?Pitao bih i za iskustva sa slikom,zvukom...al mi se chini da sa tim nema frke i da su svi zadovoljni.
 
Odgovor na temu

gagi_t

Član broj: 467
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...21.11.2006. u 10:51 - pre 212 meseci

Nisam primetio to sa DVD diskovima jer sam stavio samo jedan u njega :)
Razlog zasto sam ga kupio je USB Host. Zakacio sam HDD od 80GB i sve mi je na njemu.

 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Home Theatre - Samsung HT-Tq 22, domaća slova problem i utisci...

[ Pregleda: 3508 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.