Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li još neko u ovoj zemlji poseduje Panasonicov laserski štampač??

[es] :: Ostali hardver :: Da li još neko u ovoj zemlji poseduje Panasonicov laserski štampač??

[ Pregleda: 1815 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tomkeus

Član broj: 40478
Poruke: 503
*.eunet.yu.



+6 Profil

icon Da li još neko u ovoj zemlji poseduje Panasonicov laserski štampač??23.09.2007. u 01:29 - pre 202 meseci
Naslov teme kaže sve.

Vlasnik sam štampača KX-P7105 (kojim sam veoooma zadovoljan) koji je kupljen u Media Marktu u Lucernu po izuzetno povoljnoj ceni (pogotovu ako se uzme u obzir built-in duplex). Međutim, pošto mi se ispraznio prvi toner vrlo brzo sam shvatio da će biti vrlo teško naći zamenu u ovoj zemlji.

Da li je moguće da NIKO u ovoj zemlji ne distribuira Panasonicove laserske štampače? (Ipak je u pitanju jedan veliki brend)

Takođe, ako ima još nekog ko poseduje Panasonicov laser, kako se snalazi za potrošni materijal?
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Da li još neko u ovoj zemlji poseduje Panasonicov laserski štampač??23.09.2007. u 05:50 - pre 202 meseci
Auuuuuuuu - trazis toner jos od 2005-te ( www.elitesecurity.org/t118096 )


Da li si pokusao da ga recikliras ?
Da li si pokusao da iz inostranstva nabavis drugi toner ?


Pokusaj u BG Elektronik-u
 
Odgovor na temu

tomkeus

Član broj: 40478
Poruke: 503
*.eunet.yu.



+6 Profil

icon Re: Da li još neko u ovoj zemlji poseduje Panasonicov laserski štampač??23.09.2007. u 10:14 - pre 202 meseci
Citat:
sasa022: Auuuuuuuu - trazis toner jos od 2005-te ( www.elitesecurity.org/t118096 )


Da li si pokusao da ga recikliras ?
Da li si pokusao da iz inostranstva nabavis drugi toner ?


Pokusaj u BG Elektronik-u



Do sada sam se snabdevao kada odem u Švajcarsku. Ovoga puta mi je toner vanredno crkao (ustvari, nije se ispraznio, ali prlja listove prilikom štampe), a mrzi me da cimam kevu da mi šalje novi.

Što se te reciklaže tiče, koliko je to efikasno? Mislim, da li kvalitet štampe ostaje dobar, da li je trajanje tonera prihvatiljivo (za mene makar 80% od originalnog)?
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Da li još neko u ovoj zemlji poseduje Panasonicov laserski štampač??23.09.2007. u 22:19 - pre 202 meseci
Ako nadjes servis koji kvalitetno moze da izvrsi reparaciju tvog kertidza,pri "obicnoj" stampi gotovo da neces primetiti razliku u odnosu na original,a broj strana koje mogu da se odstampaju sa jednim punjenjem je isti ili cak premasuje original ( ako ga majstor "dobro napuni" )



 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Da li još neko u ovoj zemlji poseduje Panasonicov laserski štampač??

[ Pregleda: 1815 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.