Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

wi-fi molim vas da mi pomognete u odabiru komponenti

[es] :: Wireless :: wi-fi molim vas da mi pomognete u odabiru komponenti

[ Pregleda: 1073 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stameny
student

Član broj: 239568
Poruke: 2
*.isp.krstarica.net.



Profil

icon wi-fi molim vas da mi pomognete u odabiru komponenti12.11.2009. u 20:32 - pre 176 meseci
pre svega cao svima koji znaju vise od mene...:-) Ako mogu da vas zamolim za jednu malu uslugicu...pre jedno dvanaest godina sam uzeo ISDN modem i to je bilo super 64/128 kako kad:-) u isto vreme komsija na moj modem nakci broj posto nije imao fiksni i to je super sljakalo.... e malo mi to dojadilo sad kada vise vremena provodim kuci i odem da uzmem adsl kad ono ne mozeme zbog istog tog isdn-a, kazu vrati ISDN i uzmi ADSL, sve bi ja to uradio al nema smisla zbog ovog coveka z=sto koristi fiksni :-) a moj ujce preko puta mene ima adsl sa modemom koji podrzava wi-fi sa standardom.IEEE 802.11 prvo sam razmisljao da pustim kabal ali okolo naokolo provuci protni ravno 167 metara :-) a cirka nema vise izmedju mene i njega 60 metara ma kroz prozor mu vidim modem kad podigne roletne:-) pa me samo zanima da li ja mogu samo da zakacim wirlles karticu na komp i da se nakacim na njegov modem ili mi je potrebno jos nesto? unapred hvala, milos
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
*.teol.net.



+122 Profil

icon Re: wi-fi molim vas da mi pomognete u odabiru komponenti12.11.2009. u 20:45 - pre 176 meseci
Ako je kod njega wireless ruter kao sto kazes onda se mozes nakaciti bez problema i treba ti samo wireless kartica i ako je vec opticka vidljivost tako dobra trebalo bi da radi sa onim malim antenama koje dodju sa karticama.
Ako ti bude preslab signal mozes da "zbudzis" neku home made varijantu usmerene antene koja ce ti malo poboljsati signal da bi to radilo bez problema.
 
Odgovor na temu

stameny
student

Član broj: 239568
Poruke: 2
*.isp.krstarica.net.



Profil

icon Re: wi-fi molim vas da mi pomognete u odabiru komponenti12.11.2009. u 22:43 - pre 176 meseci
hvala najlepse.......
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: wi-fi molim vas da mi pomognete u odabiru komponenti

[ Pregleda: 1073 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.