Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Plastična žabica za vratanca na kućištu...

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Plastična žabica za vratanca na kućištu...

[ Pregleda: 1671 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Gajic
Belgrade

Član broj: 126684
Poruke: 29
95.180.91.*



Profil

icon Plastična žabica za vratanca na kućištu...24.04.2010. u 16:24 - pre 169 meseci
Pozdrav,

Imam kuciste Asus TA-21, i polomila mi se plasticna zabica na prednjem panelu, od vratanca iza kojih stoji USB. Stavio sam sa drugih vratanca zabicu privremeno, ali me zanima gde bih mogao da kupim takvu u Beogradu. Guglao sam, ali nisam uspeo da nadjem nista. Mozda se i ne zove "plasticna zabica", ali saljem sliku da vidite o cemu se radi...






Pozadi na zabici koju sam skinuo i pise neki broj, verovatno model, ali nemam predstavu gde da to potrazim.
 
Odgovor na temu

dendic
servisi ,odrzavanje
Mostar

Član broj: 10678
Poruke: 1856



+10 Profil

icon Re: Plastična žabica za vratanca na kućištu...24.04.2010. u 22:36 - pre 169 meseci
A vjerovatno imaju u servisima gdje prodaju takva kucista.Sta mislis da npr. zalijepis komad magneta na ta plasticna vrata pa nek lijepi na slobodnu zeljeznu povrsinu.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Gajic
Belgrade

Član broj: 126684
Poruke: 29
95.180.91.*



Profil

icon Re: Plastična žabica za vratanca na kućištu...24.04.2010. u 22:50 - pre 169 meseci
To sa magnetom nije lose, ali tek posto se uverim da ne postoji nacin da nadjem tu zabicu. Mnogo bi i tu cinculiranja bilo da debljina magneta bude odgovarajuca kako bi vratanca bila u ravni sa frontalnim panelom kucista... Mada ne verujem da nije moguce naci ove stvari.
U ostalom, mislim da je to neki standard, a većina televizora i kućišta imaju ta vratanca sa tim žabicama, tako da mora da postoji negde mesto gde se to prodaje. A dosta se jednostavno skida i stavlja...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za kupovinu - PC hardware :: Plastična žabica za vratanca na kućištu...

[ Pregleda: 1671 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.