Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gasi mi se kompjuter kada pokrenem Google earth

[es] :: PC Konfiguracije :: Gasi mi se kompjuter kada pokrenem Google earth

[ Pregleda: 2589 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Gasi mi se kompjuter kada pokrenem Google earth14.04.2013. u 21:14 - pre 133 meseci
Instalirao sam Google earth. Ranije sam ga imao instaliranog i nije bilo nikakvih problema. Međutim od pre desetak dana, je počelo, kada uđem na google earth, pokrene ga, pojavi se globus i ugasi se kompjuter. Onda sam obrisao program skroz, ponovo ga instalirao i opet isto. Gasi se. I to samo google earth. Drugi programi rade normalno. Inače, na C particiji od 88 GB, slobodno mi je 22 GB. Inače operat. siste. XP, procesor: AMD Athlon 64 3800+ 35 stepeni
Memorija 3GB 1-kanalna DDR2 Matična ASUS Tek M2N 40 stepeni
Grafika BenQ 256 MB WinFast PX7600 GT Extreme.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Gasi mi se kompjuter kada pokrenem Google earth23.05.2013. u 21:12 - pre 132 meseci
Evo da odgovorim sam sebi. Našao sam kako da rešim problem. Ako neko čita ide ovako. Sa neta se skine program i instalira, zatim idem na start, pa All programs, zatim stanem kursorom na Google earth i pojavi se padajući meni sa četriri ikonice. Otišao sam na 4-tu: OpenGL mod
i tu sam startovao i sve je u redu. Na onoj prvobitnoj, čim bi pokrenuo program i pojavi mi se globus, odmah se resetuje kompjuter.
A evo kako je čovek objasnio: trebalo je da prebacim u OpenGL mod. A ja se ubih tražeći, gde je taj GL mod. Kad neko ne ume da objasni...
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

[es] :: PC Konfiguracije :: Gasi mi se kompjuter kada pokrenem Google earth

[ Pregleda: 2589 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.