Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Komp otvori crnu stranu pise windows xp

[es] :: PC Konfiguracije :: Komp otvori crnu stranu pise windows xp

[ Pregleda: 2803 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Komp otvori crnu stranu pise windows xp21.07.2013. u 12:23 - pre 130 meseci
Kad upalim komp otvori mi onu crnu stranu gde pise windows xp i dole one plave kockice se vrte 3,4 min i komp mi se resetuje.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6609
*.ptt.rs.



+536 Profil

icon Re: Komp otvori crnu stranu pise windows xp21.07.2013. u 13:42 - pre 130 meseci
1. Testiraj RAM (goldmem, memtest)
2. Testiraj hard programom koji je proizvođač harda objavio
3. Probaj "last known good configuration" (pritisni F8 neporedno pre dizanja XPa)
 
Odgovor na temu

nissan gt-r
Student

Član broj: 316306
Poruke: 45
*.crnagora.net.



+3 Profil

icon Re: Komp otvori crnu stranu pise windows xp21.07.2013. u 14:03 - pre 130 meseci
vjerovatno harddisk
 
Odgovor na temu

insider982
Novi Sad, Srbija

Član broj: 316204
Poruke: 15



+5 Profil

icon Re: Komp otvori crnu stranu pise windows xp22.07.2013. u 16:46 - pre 130 meseci
Najverovatnije ti je otišao hard disk. Mada pokušaj da odeš u bios i vidiš da li ga prepoznaje ili pokušaj da uđeš u Safe Mode i da odradiš system restore(možda si pokupio neki virus).
 
Odgovor na temu

parmin

Član broj: 73138
Poruke: 547
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Komp otvori crnu stranu pise windows xp24.07.2013. u 05:54 - pre 130 meseci
Moraću kod majstora. Sve mi je to nekako komplikovano. Krene da diže sistem, izbaci mi prozor Ameriken menager, što ranije nije bilo, odem na f8 i svakih 3-4 minuta čujem da nešto cakne iz kućišta. Zatim kad mu dam komandu (f8) pritisnem da diže sistem sa HD, a to mora stalno uzgred, krene, on mi da da biram dve opcije, da li da ide sa windows hp ili sa windows xp profesional ili nešto slično. Ako odem na prvo onda mi prikaže početni ekran kada diže sistem sa onim plavim kockicama koje trče ispod windows hp. Međutim, ako ne čekiram to gore, on nastavi dalje da diže sistem sa prvo ponuđenim mislim da je windows xp profesional i sada mi daje sive kockice, koje trče u traci ispod naziva programa windows xp. Kada digne sistem sa sivim kockicama, da mi informaciju da pritisnem alt + ctrl + del i onda opet iz početka. Nadam se da sam jasno objasnio.
Učim engleski, naučiću ga jednog dana
 
Odgovor na temu

[es] :: PC Konfiguracije :: Komp otvori crnu stranu pise windows xp

[ Pregleda: 2803 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.