Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prenos broja iz mts u telenor pa gasenje istog bez ugovorne obaveze

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Prenos broja iz mts u telenor pa gasenje istog bez ugovorne obaveze

[ Pregleda: 3818 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lili11
Novi Sad

Član broj: 316574
Poruke: 6
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Prenos broja iz mts u telenor pa gasenje istog bez ugovorne obaveze30.07.2013. u 20:50 - pre 129 meseci
Dakle predat je zahtev za prenos pripejd mts broja na postpejd (Prenesi i Surfuj 500) u telenoru, ali zbog straha od gubljenja opcije da uzmem telefon po akcijskoj ceni na taj broj a prenos broja traje nedelju dana, uzela sam novi broj, pa hocu da ugasim taj sto ce biti prenet.

Da li cu kao sto stoji u ugovoru, moci da ga iskljucim odmah cim se on prebaci, pa ce ga telenor iskljuciti u roku od 15 dana? Koliko ce sve to kostati? Korisnicki servis je spomenuo da ce biti troskova a telenor agent prodaje je rekao da nece biti troskova...?!
 
Odgovor na temu

KrkaCiC

Član broj: 71173
Poruke: 2184
94.228.236.*



+784 Profil

icon Re: Prenos broja iz mts u telenor pa gasenje istog bez ugovorne obaveze30.07.2013. u 23:38 - pre 129 meseci
A zasto ne pitas da ti prebace ugovor sa broja na broj,tj sa novog da ti taj "teret" prebace na ovaj preneti?
Mislim da to moze.
 
Odgovor na temu

Lili11
Novi Sad

Član broj: 316574
Poruke: 6
*.com
Via: [es] mailing liste



+1 Profil

icon Re: Prenos broja iz mts u telenor pa gasenje istog bez ugovorne obaveze31.07.2013. u 03:20 - pre 129 meseci
Zaboravila spomenuti da se preneti broj vodi na mamu, pa kad sam htela
jos 1 postpaid na nju da ne propustim popust rekli su ne moze vise od
1 ugovora mesecno da se radi (glupost!!) pa sam novi uzela na svoje
ime, preko neta, jer mi je agent vec 3 dana obecavao da ce doci
telefon sutra, sutra, pa nista, pa sam ipak preko neta 'rezervisala'.


[Ovu poruku je menjao Lili11 dana 31.07.2013. u 08:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Mr One
BG

Član broj: 71129
Poruke: 317
*.dynamic.sbb.rs.



+32 Profil

icon Re: Prenos broja iz mts u telenor pa gasenje istog bez ugovorne obaveze06.08.2013. u 15:00 - pre 129 meseci
Citat:
Lili11:  pa sam novi uzela na svoje
ime, preko neta, jer mi je agent vec 3 dana obecavao da ce doci
telefon sutra, sutra, pa nista, pa sam ipak preko neta 'rezervisala'.

Ma ti agenti/zaposleni u korisničkom servisu rade na učinak pa te zato i zavlači. Kad ga nema u poslovnici najbolje je naručiti preko neta jer u centralnom magacinu gotovo uvek imaju sve modele. Mislim razumem i ja tog radnika da mora da zaradi neki bonus, ali baš da te zavlače sad.

Što se ugovra tiče mislim da bi trebalo da probaš ovo što ti kaže KrkaCiC.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Prenos broja iz mts u telenor pa gasenje istog bez ugovorne obaveze

[ Pregleda: 3818 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.