Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odbijanje za Nemacku vizu za spajanje porodice

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Nemačkoj :: Odbijanje za Nemacku vizu za spajanje porodice

[ Pregleda: 17864 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

danijel92
Danijel Ducanovic
Zajecar,Srbija

Član broj: 319565
Poruke: 1
*.dip0.t-ipconnect.de.



Profil

icon Odbijanje za Nemacku vizu za spajanje porodice04.12.2013. u 09:29 - pre 125 meseci
Zdravo dragi prijatelji.Ja ima jedno pitanje u vezi odbijanja nemacke vize za spajanje porodice.
Supuga i ja smo u braku 30.04.2013. Ona je rodjena u Nemackoj ali nema nemacko drzavljanstvo ni pasos.Ona zivi tamo i radi i ima trajnu vizu.
isao sam u ambasadu sa svim papirima koji su potrebni za dobijanje boravne vize (pasos,slike,sertifikat A1 nemackog jezika,suprugin ugovor od posla,platne liste,ugovor za stan itd.) rekli su da je sve u redu i da ce me oni zvati od 4 do 8 nedelja. Dobio sam pismo iz ambasade da sam odbijen zbog ugovora od posla,Supruga nema stalni radni boravak (unbefristet arbeitsvertrag) ona radi godinu i 3 meseca u jednoj klinici.Bila je kod sefa na razgovor i rekao je da ne moze da dobije stalni radni boravak dok ne bude imala 2 godine rada,ali da on moze napismeno da napise da ce ona dobiti stalni radni boravak (unbefristet arbeitsvertrag) nakon 2 godine rada u toj klinici.
Pa me sad zanima da li to nesto moze da vazi i da li da podnesem zalbu u ambasadi,posto informacije nisam mogao da dobijem ni u Beogradu ni u Nemackom konzulatu,traze samo napismeno.
D.Ducanovic
 
Odgovor na temu

fafner
Germany

Član broj: 109915
Poruke: 75
*.unity-media.net.



+26 Profil

icon Re: Odbijanje za Nemacku vizu za spajanje porodice23.12.2013. u 11:12 - pre 124 meseci
Nadji ti, ili tvoja zena, nekog u Njemackoj ko ce da garantuje finansijski za tebe (Verpflichtungserklärung) npr.
 
Odgovor na temu

Komazec Gordana
Komazec Gordana
Domaćica
Dertmold Deutschland

Član broj: 336777
Poruke: 2
*.dip0.t-ipconnect.de.



Profil

icon Re: Odbijanje za Nemacku vizu za spajanje porodice21.05.2017. u 11:30 - pre 83 meseci
Zdravo ja Sam predala za spajanje porodice u Nemačku.Svi
Papiri su mi uredni on je Nemački državljanin.Jedino sto samkod pitanja daLi imam Bosansko državljanstvo
Odgovorila da nemam a imam ga.Dali to neko proverava
I dali mozda zbog toga mogu da me odbiju za vizu?
Komazec Gordana
 
Odgovor na temu

Anti Anti




Profil

icon Re: Odbijanje za Nemacku vizu za spajanje porodice06.02.2018. u 10:56 - pre 74 meseci
Gospodjo Gordana dali ste uspjeli dobiti vizu u Njemackoj ili ste morali da odete u svoju matičnu državu po vizu hvala vam
 
Odgovor na temu

Komazec Gordana
Komazec Gordana
Domaćica
Dertmold Deutschland

Član broj: 336777
Poruke: 2
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Odbijanje za Nemacku vizu za spajanje porodice06.02.2018. u 13:09 - pre 74 meseci

Komazec Gordana
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Život u Nemačkoj :: Odbijanje za Nemacku vizu za spajanje porodice

[ Pregleda: 17864 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.