Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iskustva sa sajtom Go Fund Me

[es] :: E-Poslovanje :: Iskustva sa sajtom Go Fund Me

[ Pregleda: 11705 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

feru

Član broj: 182004
Poruke: 62
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Iskustva sa sajtom Go Fund Me17.12.2013. u 07:45 - pre 125 meseci
Nisam suguran gde da postavim temu, ali siguran sam da ce me moderator ispraviti ako gresim....
Da li neko ima iskustva sa ovim sajtom
Code:
www.gofundme.com/
i da li je moguce da, ako uspem da sakupim novac za neki svoj projekat,povucem na svoj racun
 
Odgovor na temu

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Član broj: 204183
Poruke: 344
46.240.158.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: Iskustva sa sajtom Go Fund Me17.12.2013. u 12:11 - pre 125 meseci
Npr : http://www.gofundme.com/how-to-fundraise/

Citat:

Is my country supported?

Supported countries and currencies include: United States of America ($USD), United Kingdom (£GBP), Canada ($CAD), Australia ($AUD), and European Union countries that use the Euro as their official currency (€EUR).


A i ostali odgovori već postoje na toj strani :)

Edit: Plaćaju samo na PayPal account koji je verifikovan i pripada zemljama gde je dozvoljeno primati uplate na PayPal :)
Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

Thetaworld
General Partner
RCD usluge

Član broj: 2317
Poruke: 520

Sajt: www.rcdusluge.com


+60 Profil

icon Re: Iskustva sa sajtom Go Fund Me17.12.2013. u 13:06 - pre 125 meseci
Preko naše firme u S.A.D., sa ljudima u S.A.D. i preko ovjerenih US računa i Paypal računa, svako može da se prijavi i da pokrene projekat sa direktnim isplatama na MasterCard kartice ili na račune u Evropi, u svrhu investicija. Naravno sve mora biti po pravilima igre i zakona.
 
Odgovor na temu

gwork
antic milan
ptt
ptt

Član broj: 318144
Poruke: 65
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Iskustva sa sajtom Go Fund Me18.12.2013. u 18:42 - pre 125 meseci
Nikad nisam cuo za taj sajt i tu vrstu saradnje
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Iskustva sa sajtom Go Fund Me21.12.2013. u 14:29 - pre 125 meseci
Citat:
feru:
Nisam suguran gde da postavim temu, ali siguran sam da ce me moderator ispraviti ako gresim....
Da li neko ima iskustva sa ovim sajtom
Code:
www.gofundme.com/
i da li je moguce da, ako uspem da sakupim novac za neki svoj projekat,povucem na svoj racun

Indiegogo.com je crowdfunding sajt koji nema geografske ristrikcije, Srbija je podrzana. Postavi tamo projekat.
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

feru

Član broj: 182004
Poruke: 62
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Iskustva sa sajtom Go Fund Me28.12.2013. u 21:47 - pre 124 meseci
video sam da je u BiH PayPal odobrio podizanje novca.
to bi znacilo da ako bih ostavio racun iz BiH, onda bih mogao da podignem novac
 
Odgovor na temu

Thetaworld
General Partner
RCD usluge

Član broj: 2317
Poruke: 520

Sajt: www.rcdusluge.com


+60 Profil

icon Re: Iskustva sa sajtom Go Fund Me29.12.2013. u 12:59 - pre 124 meseci
Citat:
feru: video sam da je u BiH PayPal odobrio podizanje novca.
to bi znacilo da ako bih ostavio racun iz BiH, onda bih mogao da podignem novac


Paypal se može otvoriti u raznim državama, uključujući i u Bosni gdje se novac može isplatiti na određene vrste VISA kartica i na US bankovni račun sa MasterCard karticom za isplate. Novac se ne može isplatiti sa BiH Paypala na BiH bankovni račun, ali se može isplatiti na BiH VISA karticu izdanu sa takvog računa ukoliko to banka dozvoljava, tj. ukoliko to bude takva vrsta VISA kartice. To Paypal automatski određuje.

Ukoliko se neko nalazi u Srbiji, pa želi da prima Paypal uplate, možda je bolje otvoriti račun u Austriji i tamo Paypal, pa pokušati sa isplatama, jer isplate mogu biti direktne i banka možda previdi okolnost ili činjenicu da je adresa čovjeka u Srbiji, a račun u Austriji. To je stvar ispitivanja kroz pokušavanja. Ko stvarni živi u Austriji, naravno ne bi imao takav problem.

Za ljude iz Srbije, preporučujem da otvore koriste prije Paypal u Hrvatskoj ili Sloveniji, sa isplatom na US bankovni račun sa MasterCard karticom koju svako može da dobije preko Payoneer ili na VISA kartice -- jer takve isplate u Hrvatskoj ili Sloveniji će biti brže nego ako se koristi Paypal u Bosni, gdje se može čekati na isplatu na VISA karticu i preko 30 dana.

Konkretno u Beogradu, može se koristiti VISA Electron kartica od Komercijalne banke sa adresom u Bosni, Hrvatskoj ili Sloveniji ili drugim Paypal državama, u svrhu isplate na takvu VISA karticu. VISA kartica se može koristiti na Internetu iako to ne piše na website i može primati uplate od Paypala. Sa tom VISA karticom nije moguće isplatiti gotovinu na bankomatu, ali je moguće isplatiti gotovinu na Cash Advance terminalima, tj. POS uređajima koji takve isplate dozvoljavaju i postoje u svim državama, obično na šalterima banke, pošte, na aerodromima i slično. Iako je kartica limitirana, veće isplate sa Paypala su moguće.

 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Iskustva sa sajtom Go Fund Me29.12.2013. u 14:21 - pre 124 meseci
Citat:
feru:
video sam da je u BiH PayPal odobrio podizanje novca.
to bi znacilo da ako bih ostavio racun iz BiH, onda bih mogao da podignem novac

Za Indiegogo ti ne treba PayPal, isplacuju na bankovni racun preko SWIFT-a.

Pored tog GoFundMe i Indiegogo, postoji jos tona drugih crowdfunding sajtova, pa vidi jel ti uslovi kod njih odgovaraju:
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_crowd_funding_services

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Iskustva sa sajtom Go Fund Me

[ Pregleda: 11705 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.