Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stazista za rad na sajtovima baziranim na WordPress platformi

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Stazista za rad na sajtovima baziranim na WordPress platformi
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 816 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon Stazista za rad na sajtovima baziranim na WordPress platformi28.01.2014. u 17:02 - pre 124 meseci
Cao,

Potreban mi je saradnik za rad na sajtovima baziranim na WordPress platformi. Posao uglavnom ukljucuje

1. Odrzavanje sajtova

- dodavanje sadrzaja (tekstova, fotografija...)

- implementacija dodataka (plugin-ova)

- HTML/CSS izmene (manjeg obima)

2. Razvoj

- osnovni HTML/CSS (HTML5/CSS3) development

- izmena postojeceg koda


Potrebno iskustvo:

WordPress - sto bolje poznavanje platforme (nije neophodno poznavanje koda, pozeljno je dobro poznavanje admin panela i glavnih funkcija) ili zelja za ucenjem

xHTML/CSS - srednje

HTML5/CSS3 osnovno/srednje

PHP - osnovno (nije neophodno ali pozeljno)

jQuery - iskljucivo za implementaciju postojecih resenja (slajdera uglavnom)



Pozeljno je da se radi o studentima/studentkinjama, idealno bi bilo onih fakulteta koji imaju veze sa informacionim tehnologijama.



Iako sam naveo da mi je potreban stazista (ili stazistkinja), posao bi bio placen u skladu sa obimom posla. Ipak, potrebni su mi ljudi kojima je iskustvo i portfolio u prvom planu, dakle pocetnici. Jedina obaveza je dolazak u kancelariju (na Banjici, Beograd), dva/tri puta nedeljno.


Prijave i pitanja mozete da posaljete na [email protected]

Nije neophodno da saljete CV, dovoljno je da navedete nesto vise o sebi u samom mail-u. Ukoliko posedujete portfolio, posaljite linkove i vise informacija o Vasem ucescu na projektu.

Pozdrav



 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Stazista za rad na sajtovima baziranim na WordPress platformi
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 816 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.