Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako napraviti okvir za kodove za razmenu banera i linkova

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kako napraviti okvir za kodove za razmenu banera i linkova

[ Pregleda: 2328 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milovan1111
milovan civokar
da, s b. topola
srbija

Član broj: 296679
Poruke: 21
*.adsl-a-10.sezampro.rs.



+1 Profil

icon Kako napraviti okvir za kodove za razmenu banera i linkova13.08.2014. u 12:29 - pre 117 meseci
Pozdrav
Molim nekog ko zna da mi napravi okvir u koji bih na sajtu na nekoj stranici mogao da ga postavim i u njega ubacujem kod za banere ili tekstualne linkove zasajt. Radi se o okviru koji bi se mogao po potrebi razvuci, Sajt je radjen u word presu a kodovi bi bili u HTML
Postupkom COPI - PASTE bi se taj link prenio na drugi sajt i kopiranjem bi se prenio baner to jest kod na drugi sajt
Unapred hvala
milovan civokar
 
Odgovor na temu

casperns2
Full Stack Java Web Developer
Novi Sad

Član broj: 288154
Poruke: 227
*.dynamic.sbb.rs.



+45 Profil

icon Re: Kako napraviti okvir za kodove za razmenu banera i linkova13.08.2014. u 21:17 - pre 117 meseci
"Postupkom COPI - PASTE bi se taj link prenio na drugi sajt i kopiranjem bi se prenio baner to jest kod na drugi sajt " - mislim da ce malo ko da razume ovu recenicu ... cisto da bi ti neko pomogao , pokusaj objasniti malo bolje...
 
Odgovor na temu

acca3
Aleksandar
internet konsalting
internet

Član broj: 81635
Poruke: 353
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: https://plus.google.com/+..


+23 Profil

icon Re: Kako napraviti okvir za kodove za razmenu banera i linkova14.08.2014. u 09:21 - pre 117 meseci
Probaj neki plugin koji omogućava prikazivanje HTML koda, recimo https://wordpress.org/plugins/raw-html/
ili neki slični.
seo optimizacija sajtova za Google
Neparno 10
 
Odgovor na temu

Milovan1111
milovan civokar
da, s b. topola
srbija

Član broj: 296679
Poruke: 21
*.adsl-1.sezampro.rs.



+1 Profil

icon Re: Kako napraviti okvir za kodove za razmenu banera i linkova14.08.2014. u 20:39 - pre 117 meseci
Reseno, hvala vam obojici. pozdrav za vas
morao sam kontaktirati izradjivaca sajta.
milovan civokar
 
Odgovor na temu

Milovan1111
milovan civokar
da, s b. topola
srbija

Član broj: 296679
Poruke: 21
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



+1 Profil

icon Re: Kako napraviti okvir za kodove za razmenu banera i linkova23.08.2014. u 16:28 - pre 116 meseci
Postovani
Dali ima mogucnosti da mi neko napravi CHAPTHA sistem
Da li bih ja onda to mogao da sistemom copi - paste , prenesem na moj sajt
Ulaze mi spameri tamo gde vrsim razmenu linkova i sada sam to morao brisati dok ne stavim taj ,,chaptha,,
Hvala unapred
milovan civokar
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kako napraviti okvir za kodove za razmenu banera i linkova

[ Pregleda: 2328 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.