Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

JAKO cudan problem sa fiksnim, pomagajte

[es] :: Fiksna telefonija :: JAKO cudan problem sa fiksnim, pomagajte

[ Pregleda: 3435 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Freerunner
igor vukovic
Beograd

Član broj: 123967
Poruke: 65
46.235.96.*



+37 Profil

icon JAKO cudan problem sa fiksnim, pomagajte17.05.2016. u 16:51 - pre 96 meseci
Pozdrav svima

Imam fiksni, nisam siguran koji je model panasonic-a, mada je sigurno jedan od ovih - KX-TG1xxx

dakle onaj budzet standardni panasonic sa onom malom a lepom bazom, najvise mi model lici, zapravo izgleda da jeste ovaj KX-TG1711FXB

https://www.tehnomanija.rs/tel...onic-telefon-kx-tg1711fxb.html (link od tehnomanije postavljen jer je fiksni tamo i kupljen, ne u svrhu reklamiranja firme)

elem, 4 meseca mi bio iskljucen fiksni zbog neplacanja racuna jer sam bio u inostranstvu

sada sam aktivirao sve preko telekom-a, rekli su da su pustili signal i sta se desava:

telefon zvoni, dakle ima signala. Ali kada pokusam da se javim, kao da baza i uredjaj uopste ne naprave konekciju sa signalom, i kroz shum i dalje cujes da zvoni, prenos digitalnog signala. Pritom ako na uredjaju pritisnem OFF, on nastavi da zvoni regularno

dakle kao da telefon nije u stanju da se poveze sa signalom odnosno da prenese kontrolu javljanja

Ako pokusam da ja ostvarim signal, odnosno da krenem da nekog zovem, kada otvorim vezu sa ON, cujem shum, dakle telefon ne salje signalu komandu da pokrene "tu-tu"

Kako ovo da resim svega vam ? Poz svima
Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.
Fear is the path to the Dark side!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: JAKO cudan problem sa fiksnim, pomagajte17.05.2016. u 18:17 - pre 96 meseci
Proveri prvo liniju!
 
Odgovor na temu

ljuba3_kg
kragujevac

Član broj: 312917
Poruke: 8
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: JAKO cudan problem sa fiksnim, pomagajte18.05.2016. u 05:27 - pre 96 meseci
npžda je nela tipka zaglavjena
stefan
 
Odgovor na temu

Cartoon
slobodni strelac
Banja Luka

Član broj: 163764
Poruke: 16
..able.dyn.broadband.blic.net.



Profil

icon Re: JAKO cudan problem sa fiksnim, pomagajte02.09.2018. u 16:19 - pre 68 meseci
Nema dolazne linije, to je. To što kad se zove sa npr. mobilnog, zvoni u slušalici, ne znači, ništa jer analogna linija zvoni tako i kad je odspojena (žice u vazduhu)
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: JAKO cudan problem sa fiksnim, pomagajte

[ Pregleda: 3435 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.