Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dug u Telenoru - šta da očekujem?

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Dug u Telenoru - šta da očekujem?

[ Pregleda: 4429 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nanananananana.

Član broj: 329300
Poruke: 149



+5 Profil

icon Dug u Telenoru - šta da očekujem?13.02.2017. u 03:38 - pre 86 meseci
Uzeo sam telefon za dinar u Telenoru i tarifu koju plaćam oko dve hiljade dinara mesečno. Zbog odlaska iz zemlje na određeni period dobio sam par opomena zbog neplaćanja računa. Nisam bio u mogućnosti iz inostranstva da plaćam. Da li će me Telenor tužiti ili ne? Šta da očekujem sem deaktivacije tog broja jer trenutno nisam finansijski u mogućnosti da izmirim dugovanje...? Svaka pomoć je dobrodošla. Hvala! :)
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Dug u Telenoru - šta da očekujem?13.02.2017. u 07:34 - pre 86 meseci
Bilo je ovde već više ovakvih pitanja, malo potraži. U osnovi ugovor mora da se ispoštuje što znači da moraš da platiš sve rate za vreme trajanja ugovora čime bi prestao da važi. Sigurno da je najbolje kontaktirati Telenor i predočiti im teškoće pa videti šta može da se uradi, možda budu i dobre volje pa pristanu na izmenu ugovora i prevremeni raskid. No i u tom slučaju mora da se plate sve ugovorne obaveze do dana raskida.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Dug u Telenoru - šta da očekujem?13.02.2017. u 08:18 - pre 86 meseci
Tako je, kontaktiraj ih i dogovori se sa njima da ti daju da otplaćuješ dug na više rata. I njima je to u interesu nego da te jure ili prodaju tvoj dug za siću.

Najgora opcija je da ih izbegavaš i praviš se blesav, odnosno najskuplja po tebe.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

nanananananana.

Član broj: 329300
Poruke: 149



+5 Profil

icon Re: Dug u Telenoru - šta da očekujem?13.02.2017. u 14:51 - pre 86 meseci
Okej, hvala vam. Možete obrisati temu. :)
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Dug u Telenoru - šta da očekujem?13.02.2017. u 16:10 - pre 86 meseci
Citat:
Sava:možda budu i dobre volje pa pristanu na izmenu ugovora i prevremeni raskid.
Teško da će da prođe prevremeni raskid zbog telefona za dinar. Možda otplata na rate i preračunata cena pa da otplaćuje i telefon uz stari dug ili rate za stari dug i plaćanje pretplate do kraja ugovorne obaveze.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Dug u Telenoru - šta da očekujem?

[ Pregleda: 4429 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.