Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Otvaranje stamparije - pomoc oko masina

[es] :: Izdavaštvo :: Otvaranje stamparije - pomoc oko masina

[ Pregleda: 3290 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

che987
Nebojsa Miljkovic
nezaposlen
Smederevska Palanka, Srbi

Član broj: 336833
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Otvaranje stamparije - pomoc oko masina01.06.2017. u 13:45 - pre 83 meseci
Pozdrav ljudi, gledao sam postove u vezi ove teme ali za moje pitanje su teme starije.

U planu imam da otvorim stampariju. Hocu da podignem StartUp kredit, kupim masine za ofset i digitalu. Sada interesuje me ko je dobro upoznat sa ovom pricom da mi da savet i preporuku za dobavljaca masina. Hteo bih da uzmem:
- jednu dobru ofset masinu B3
- digitalnu masinu (dobrog brenda i bitno je ekonomicnost a i kvalitet)
- noz
- flatbed printer - ranije sam gledao Calca A3, ne znam za drugi model koji je dobar, ako znate moze preporuka
- CNC bih uzeo za duborez, plastiku itd - za to moze preporuka ali vec i znam jednu ok

Svaka pomoc mi je dobrodosla.

Ranije sam bio u poslu 2008 do 2011 imao sam Rotaprint ali je los bio za pasovanje boja. Imam iskustva dugog, zavrsenu skolu za Grafickog tehnicara, znaci interesuje me samo model masina, cena naravno i kvalitet. Otprilike imam neke masine u planu ali opet nisam dugo u prici i zeleo bih da vidim vasa misljenja.

Hvala unapred na odgovoru.
NMDesign
 
Odgovor na temu

dragecyu
Dragan Stojicic
Beograd

Član broj: 95470
Poruke: 8
*.dynamic.vipmobile.rs.



+1 Profil

icon Re: Otvaranje stamparije - pomoc oko masina09.04.2018. u 12:51 - pre 72 meseci
Što se digitale tiče po meni isključivo Xerox, pored vrhunskog kvaliteta daje i najbolji odnos cena-kvalitet, iz ličnog iskustva!
Ako te interesuje neki poseban model ili savet, možeš mi pisati na PP ili na mail pa ću probati da pomognem (da ne bi bila reklama):
[email protected]

Puno sreće na novom početku
 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Otvaranje stamparije - pomoc oko masina09.04.2018. u 14:11 - pre 72 meseci
Nadam se da je do sada vec poceo, imao je 10 meseci za pripremu.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8065



+1748 Profil

icon Re: Otvaranje stamparije - pomoc oko masina09.04.2018. u 14:31 - pre 72 meseci
Pa da otvorio stampariju , u medjuvremenu , radio , Bankrotirao i zatvorio

Ali za dobar savet nikada nije kasno

 
Odgovor na temu

dragecyu
Dragan Stojicic
Beograd

Član broj: 95470
Poruke: 8
77.243.27.*



+1 Profil

icon Re: Otvaranje stamparije - pomoc oko masina10.04.2018. u 10:14 - pre 72 meseci
Na žalost nisam video post ranije, ali kao što kaže ademare za dobar savet nikad nije kasno, pogotovo što danas postoje All in one rešenja, bez inicijalnog ulaganja.
Štampanje je lep posao, ali kao i u svakom poslu, a naročito u ovom, moraš mu se posvetiti 101% ako želiš da uspeš.
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Otvaranje stamparije - pomoc oko masina

[ Pregleda: 3290 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.