Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ugovor sklopljen na moje ime a bez mog znanja

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Ugovor sklopljen na moje ime a bez mog znanja

[ Pregleda: 2740 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

spavach

Član broj: 53286
Poruke: 272
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Ugovor sklopljen na moje ime a bez mog znanja27.06.2017. u 16:57 - pre 82 meseci
Pozdrav svima.Imam više brojeva,porodica mi je cela na njima.I jedan drug.Zanima me kako je uspeo da sklopi još jedan ugovor na moje ime bez moje saglasnosti i da li je time učinio krivično delo?A cifra koju treba da plati je vrtoglava bar za mene oko 30 hiljada.Šta da radim?I koga da tužim?I da li da tužim?On kaže da će da plaća uredno račune.Ono što zasigurno znam je da mora da je imao neku vezu kod operatera i da verovatno mogu da joj spakujem otkaz.Šta bih postigao kada bih uzeo advokata i tužio operatera?
 
Odgovor na temu

starka
Mila Kuran
Sombor

Član broj: 303489
Poruke: 256
*.com
Via: [es] mailing liste



+41 Profil

icon Re: Ugovor sklopljen na moje ime a bez mog znanja27.06.2017. u 17:30 - pre 82 meseci
Pozdrav.
Ono što ja znam je da recimo Vip traži na uvid ličnu kartu kada dođe sa
post ekspresom, da se ta lična karta uporedi sa onim što sam napisala u
formularu za kupovinu broja.
Nije mi jasno kako je ostali ne traže i kako to negde može da se sklopi
nešto bez uvida u dokumenta?
Operateru svakako spakovati otkaz ako je baš toliki idiot, onda treba da
ide u ustanovu za lečenje duševnih bolesti, a ne da bude operater.
pobogu, šta ću sve da čujem u ovoj državi.
Moguće je čak da radnik pošte koji je doneo pošiljku, istu nije uručio
na ispravan način.
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Ugovor sklopljen na moje ime a bez mog znanja28.06.2017. u 10:34 - pre 82 meseci
Operater je duzan da trazi LK na uvid, ali to se ne proverava za svaki ugovor. Nema uopste duple kontrole.


Za otkaz mozes uspeti i samo prijavom VIPu, i uporedjivanjem potpisa. A prijavi slucaj policiji prvo, onda vidi da li ti treba advokat ako te VIP i dalje utuzuje za tu sumu.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16342



+2920 Profil

icon Re: Ugovor sklopljen na moje ime a bez mog znanja28.06.2017. u 14:20 - pre 82 meseci
Zaboravljate da se ugovori ne sklapaju samo kod operatora vec i recimo kod handy-ja i sl radnji.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ugovor sklopljen na moje ime a bez mog znanja28.06.2017. u 15:02 - pre 82 meseci
Meni ovde nije sve najjasnije. Pominje se verovatno mogu da joj spakujem otkaz što znači da je operater tj onaj ko je napravio ugovor poznat tj poznata. Otkud cifra od 30.000 ako drug obećava uredno plaćanje? I otkud si saznao da je drug to uradio?
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Ugovor sklopljen na moje ime a bez mog znanja

[ Pregleda: 2740 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.