Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Triglav Media - posao

[es] :: Vodič za posao :: Triglav Media - posao

[ Pregleda: 1746 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nanananananana.

Član broj: 329300
Poruke: 149



+5 Profil

icon Triglav Media - posao30.06.2017. u 19:01 - pre 82 meseci
„Marketinga i promocije u legalnoj Balkanskoj kompaniji - Triglav Media. Mesecna zarada je uvek fiksna a ona iznosi $ 200 (200 Americkih Dolara) bez obzira na ucinak. Radi se iz online kancelarije sa vaseg licnog kompjutera (laptopa). Struka i iskustvo nisu bitni, obezbedjena je obuka. Posao je jednostavan i sastoji se od prakticnog cetovanja (nesto slicno kao da ste na fejsbuku) sa pojedincima. Nije potrebno prodavati proizvode, tako da je posao znatno laksi. Obracun i isplata svakog drugog ponedeljka (dva puta mesecno po $ 100) na Payoneer MasterCard ili putem Western Uniona (za one koji ne poseduju Payoneer). Ne postoje nikakve clanarine/kupovina ili dodatna placanja. Ulazete jedino svoje vreme. Posao je stalan.

Uslovi: Osnovno poznavanje rada na racunaru, internet konekcija kao i redovan rad koji se sastoji u terminu od 22:00 - 06:00 (radi se prema Americkom vremenu). Radi se 6 dana u nedelji (ponedeljak, utorak, sreda, cetvrtak, petak i subota). Pozeljno je osnovno poznavanje Engleskog jezika ali nije neophodno.

Prijave i informacije putem imejla - [email protected]

Prilikom prijave molimo vas da navedete sledece podatke (po rednim brojevima):

1. Ime i Prezime

2. Godina rodjenja

3. Da li zelite da budete isplaceni putem Payoneer MasterCard ili Western Uniona


Potrebni samo ozbiljni i vredni saradnici!

Adresa naseg sajta je - http://triglav-media.info/

INSTRUKCIJE

Prijave i informacije putem imejla - [email protected]

Prilikom prijave molimo vas da navedete sledece podatke (po rednim brojevima):

1. Ime i Prezime

2. Godina rodjenja

3. Da li zelite da budete isplaceni putem Payoneer MasterCard ili Western Uniona”

Ovo sam pronašao kao oglas i pošto nemam posao i rad je od kuće zvuči mi odlično da uzmem za sebe neki dinar.
Zanima me o čemu se ovde radi, koji je posao u pitanju, ima li neko s foruma iskustva s njima? Da li je isplata redovna?
 
Odgovor na temu

sayuogma
aleksandar stepanovic
beograd

Član broj: 337371
Poruke: 1
*.cpe.vektor.net.



Profil

icon Re: Triglav Media - posao14.10.2017. u 15:18 - pre 78 meseci
Ovo je prevara, kasno sam video da ti odgovorim. Nikog ne isplacuju znam jedno 10-15 ljudi koji si prevareni.
sale
 
Odgovor na temu

nanananananana.

Član broj: 329300
Poruke: 149



+5 Profil

icon Re: Triglav Media - posao26.10.2017. u 04:21 - pre 78 meseci
Da, prevara je, sreća da sam saznao pre nego što sam počeo da radim za njih! :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Triglav Media - posao

[ Pregleda: 1746 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.