Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ideja o biznisu Sistem integracija, support PBX, Virtuelizacija, Linux, Windows...

[es] :: Vodič za posao :: Ideja o biznisu Sistem integracija, support PBX, Virtuelizacija, Linux, Windows...

[ Pregleda: 806 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zeenmc
Nedeljko Scepanovic
Beograd City

Član broj: 54186
Poruke: 419
151.124.247.*



+22 Profil

icon Ideja o biznisu Sistem integracija, support PBX, Virtuelizacija, Linux, Windows...22.12.2017. u 09:22 - pre 76 meseci
Hello to all :)


Vec se duze vreme razmisljam o pokretanju sopstvenog "biznisa" sa drugarima iz kraja. Nesto smo pricali na tu temu ali nismo dosli do zakljucka. Trenutno radim van Srbije pa verovatno se nista povodom ovoga nece ni desavati u sledecih par godina, ali opet...treba razmisljati kako i sta kada se vratim u otadzbinu :):) xD. Svako od nas se ozbiljnije bavio nekom oblascu (Windows, networking, Linux, Asterisk, ESXi, Xen.... cak su neki usput i programirali). Da li kompaniju koje nude support, ili System integraciju imaju neki vid buducnosti, naravno mislim na firme tek osnovane, treba vremena dok se probijes. Ja sam svakako razmisljao za pocetak da nadjem posao pa uporedno dok mogu da sljakam na obe strane. Ono sto me jos zanima, na koji se nacin traze projekti iz sveta, tipa na godisnjem nivou, itd ? Ako ima neka ideja, savet slobodno :)
CCNP Security, CCNA R&S, CCNA Security, CCNA Voice
LinuxIsFree
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Ideja o biznisu Sistem integracija, support PBX, Virtuelizacija, Linux, Windows...

[ Pregleda: 806 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.