Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Win 10 apdejt menja postavljena podešavanja

[es] :: Windows desktop :: Win 10 apdejt menja postavljena podešavanja

[ Pregleda: 963 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igormil
srbija

Član broj: 288404
Poruke: 571
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Win 10 apdejt menja postavljena podešavanja15.04.2018. u 09:56 - pre 72 meseci
Na računaru imam instaliran win7 pa sam hteo na laptopu da instaliram win 10 kako bih malo bolje upoznao ovaj sistem ali posle svakog apdejta promeni mi podešavanja na desktopu(ukloni neke ikonice,promeni jezik i pozadinu) i posle ponovnog logovanja vrati kako sam podesio.Interesuje me da li postoji rešenje da se izbegne ova pojava i da li je potrebno da imam Microsoftov nalog?
Apdejt mi je podešen na automatsko.

Igor
 
Odgovor na temu

vinted

Član broj: 320599
Poruke: 601

Sajt: https://sigurnostnamrezi...


+53 Profil

icon Re: Win 10 apdejt menja postavljena podešavanja15.04.2018. u 22:59 - pre 72 meseci
Dešava se sve to na Win 10. Na računarima koje koristim meni se to ne dešava sada. Mislim dok ti ne pravi probleme, ipak nakon ponovnog logovonja sve ti se vrati, ostavi tako. MS nalog ti nije potrban. Jedino ako koristiš više računara pa se loguješ prko MS naloga na njih, onda ti pamti sva podešavanja sa jednog (pozadine, jezik, wi-fi mreže...) Možda možeš da probaš da napraviš MS nalog i da se loguješ preko njega. Možda pomogne u ovom slučaju. Nisam siguran.
 
Odgovor na temu

igormil
srbija

Član broj: 288404
Poruke: 571
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Win 10 apdejt menja postavljena podešavanja15.04.2018. u 23:42 - pre 72 meseci
POkušaću da napravim MS nalog pa ću videti da li će se dešavati ponovo da menja postavke.
Hvala Vinted na pomoći.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Win 10 apdejt menja postavljena podešavanja

[ Pregleda: 963 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.