Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nostrifikacija diplome u Svajcarskoj sa bugarskim pasosem u oblasti medicine

[es] :: Vodič za emigraciju :: Nostrifikacija diplome u Svajcarskoj sa bugarskim pasosem u oblasti medicine

[ Pregleda: 1726 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Irena Jo
Irena Jovanov
Kragujevac,Srbija

Član broj: 338492
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Nostrifikacija diplome u Svajcarskoj sa bugarskim pasosem u oblasti medicine29.04.2018. u 17:49 - pre 72 meseci
Dobro vece svima.Upravo citam pitanja i odgovore na forumu ,ali koliko sam videla nema ovoga sto zelim pitati.Ukoliko je neko vec postavio ovakvo pitanje,ja se izvinjavam sto ga nisam videla i zamolila bih za odgovor.Zivim u Srbiji i zavrsila sam srednju medicinsku skolu,opsti smer.Znam nemacki jezik do nivoa B2 Pflege.Skoro sam dobila bugarsko drzavljanstvo ,pa zelim da pokusam da se zaposlim u Svajcarskoj.Cula sam da je samo potrebno da se polozi ispit u njihovom Crvenom krstu.Ono sto mene brine je da sam zavrsila skolu u Srbiji,pa ne znam da li spadam u isti rang sa ljudima koji su zavrsili skolovanje u Bugarskoj.Da li mozda treba nesto dodatno da se polaze i ako znate sta ,molim Vas da mi napisete.Ukoliko imate bilo kakvu informaciju bila bih Vam jako zahvalna da je podelite sa mnom. Hvala svima unapred :)
Irena Jovanov
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Nostrifikacija diplome u Svajcarskoj sa bugarskim pasosem u oblasti medicine

[ Pregleda: 1726 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.