Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Opera Tv ili Vewd ukida podrsku Sony televizorima?

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Opera Tv ili Vewd ukida podrsku Sony televizorima?

[ Pregleda: 703 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Monoteizam

Član broj: 28752
Poruke: 10
172.68.51.*



Profil

icon Opera Tv ili Vewd ukida podrsku Sony televizorima?24.06.2019. u 15:39 - pre 57 meseci
Evo nakon problema izmedju Google-a i Huawei-a izgleda ima problema izmedju Sony-a i Opera tv ili Vewd...Trazio sam po netu,vrlo malo ima informacija,pisao globalnom i nasem Soniju ali nema zadovoljajauceg odgovora...
Globalni Sony me prebacio na nas a nas odgovorio da je informacija tacna i nista vise..Ovo znaci da ce smart Sony televizori u jednoj noci postati skoro obicni...I ako su placeni kao Smart...Niko nista ne prica o ovome..Niti se zna sta ce biti...Jel ima neko vise informacija?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Monoteizam

Član broj: 28752
Poruke: 10
172.68.51.*



Profil

icon Re: Opera Tv ili Vewd ukida podrsku Sony televizorima?24.06.2019. u 15:40 - pre 57 meseci
Evo nakon problema izmedju Google-a i Huawei-a izgleda ima problema izmedju Sony-a i Opera tv ili Vewd...Trazio sam po netu,vrlo malo ima informacija,pisao globalnom i nasem Soniju ali nema zadovoljajauceg odgovora...
Globalni Sony me prebacio na nas a nas odgovorio da je informacija tacna i nista vise..Ovo znaci da ce smart Sony televizori u jednoj noci postati skoro obicni...I ako su placeni kao Smart...Niko nista ne prica o ovome..Niti se zna sta ce biti...Jel ima neko vise informacija?
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6768
*.adsl.net.t-com.hr.



+1450 Profil

icon Re: Opera Tv ili Vewd ukida podrsku Sony televizorima?27.07.2019. u 23:56 - pre 56 meseci
Pa nema gotovo, prošlo 5 godina istekao rok trajanja a i sad će led diode još malo ako ne, napajanje gecrkt elektroliti. Zato sam ja uvek za mini pc ili externi android. Imaš bukvalno da nađeš i5 sa 4 -8 gb memorije za 50 evra polovno na kp neki dobar brend kancelarijski. Ja furam jedan lenovo sa bežičnom tastaturicom i tačpedom vučem preko hdmi kabla 5m. Danju kompjuter sa svojim monitorom uveče multimedija tv lg led fhd 43"
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2679



+690 Profil

icon Re: Opera Tv ili Vewd ukida podrsku Sony televizorima?28.07.2019. u 01:15 - pre 56 meseci
Jašta, ja sam lepo povezao sekundarni monitor i TV paralelno pomoću HDMI splitera, međutim problem je kada su oba priključeni pri butovanju, oba uređaja nemaju signal (da je problem DDC, bilo bi rešeno isključivanjem na monitoru, ali probao i ne pomaže), tako da monitor držim stalno priključen, a TV priključim na spliter po potrebi. Jeste cimanje, ali za sada nisam našao drugo rešenje (taj pasivni spliter je bio poslednji primerak u specijalizovanoj radnji za elektronske komponente i kablove, tako da i nema baš nekog izbora kod nas).

TV se ne sećam kad sam gledao zadnji put, jer više i ne znam kakve su programske šeme i kad je koja emisija. Čak i one koje hoću da ispratim odgledam na internetu naknadno kad imam vremena.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6768
*.adsl.net.t-com.hr.



+1450 Profil

icon Re: Opera Tv ili Vewd ukida podrsku Sony televizorima?28.07.2019. u 13:27 - pre 56 meseci
Ja tv nisam gledao 20 godina jer je to kretenizacija teška ali otkad sbb daje ono gledanje unazad - počeo sam uveče pred spavanje da bacam oko šta me zanima.

Meni je spojeno paralelno, na kompu imam pc hdmi pa ide adapter pa hdmi kabl do televizora. Monitor 24 fhd lcd avg nebi ga menjao nema paraaaa da pređem na led nebuloze. Lg je baš tanak sa kvalitetom, elektroliti pocrkali posle 5 godina. Još sa led diodama da se bakćem taman posla.

Problem sam imao i sa drajverom na kompu, kad sam namestio ide bez problema klon.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

ZAS011
Uzgajivač šargarepe izakuće
Vanuatu

Član broj: 288510
Poruke: 4542

ICQ: 8713400
Sajt: www.justfuckinggoogleit.c..


+529 Profil

icon Re: Opera Tv ili Vewd ukida podrsku Sony televizorima?28.07.2019. u 14:18 - pre 56 meseci
Lukrecija, da li su počele da ti oči svetlucaju u mraku?
Zapeo si za LED-ove k'o mutav na telefon.
--
Make no mistake between my personality and my attitude.
My personality is who I am.
My attitude depends on who you are.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Opera Tv ili Vewd ukida podrsku Sony televizorima?

[ Pregleda: 703 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.