Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?

[ Pregleda: 1911 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bozija Simfonija

Član broj: 339818
Poruke: 18
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?11.07.2019. u 14:50 - pre 57 meseci
Ponuda im je dobra za te pare, testirao sam vip i radi mi full na Fruskoj Gori ali problem je sto mi treba i u NS nekad, da li imate iskustva sa tim da ste ga prenosili, vidim pise na sajtu da je samo za 1 lokaciju vezan, hvala, malo mi je retardirano bolje da su stavili 2 lokacije ili kao Telenor plati pa koristi bilo gde, ovo bi definiitnvo trebalo da srede.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?11.07.2019. u 19:17 - pre 57 meseci
Zvanično ne možeš, nezvanično - provereno radi. :D
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
*.gprswap.mts.telekom.rs.



+115 Profil

icon Re: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?16.10.2019. u 04:56 - pre 54 meseci
A da li ove kartice rade na mobilnim telefonima?
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?16.10.2019. u 08:54 - pre 54 meseci
Ne vidim zašto ne bi radile, ali opet ostaje onaj moj post od pre 3 meseca. Za sad tolerišu da ga koristiš sa više lokacija, ali je pitanje do kada će.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
109.122.99.*



+115 Profil

icon Re: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?16.10.2019. u 09:18 - pre 54 meseci
Kako moze da blokiraju koriscenje na vise lokacija?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?16.10.2019. u 10:13 - pre 54 meseci
Tehnički, verovatno im nije problem da vide lokaciju. Zvanično, tako im piše u opisu paketa.
Citat:
Da li mogu da koristim Vip KućniNet na više adresa ili van kuće?

KućniNet dostupan je isključivo na adresi koja je naznačena u ugovoru i koja se nalazi na teritoriji pokrivenoj Vip 4G mrežom. Na primer, ako želite da uslugu koristite na dve adrese, potrebno je da se pretplatite na dva Kućni Net paketa.

KućniNet tarife namenjene su za korišćenje na utvrđenoj adresi i ne postoji mogućnost za korišćenje van nje. Za promenu adrese pozovite naš Korisnički servis ili posetite Vip prodajno mesto.
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
109.122.99.*



+115 Profil

icon Re: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?16.10.2019. u 10:29 - pre 54 meseci
Ja Sam ih davno pitao za koriscenje interneta na vise lokacija Al za koriscenje na mobilnim nisam.Na pitanje "Zanima me na koji nacin vip kucni net je ogranicen samo na kucnu adresu kada koristi mobilnu mrezu?" Dobio Sam dogovor "Nije u pitanju ograničenje na kućnu adresu, već je bitna provera pokrivenosti 4G signalom lokacije na kojoj želiš da koristiš uslugu zbog mogućnosti korišćenja same usluge. Dalje "Sta me sprecava da internet koristim u drigoj kuci posto je to internet preko mobilne mreze a ne preko kabla ili sl,naravno ako na toj lokaciji ima 4g signal?" Odgovor "Ako na drugoj lokaciji imaš dobar 4 G signal, možeš slobodno koristiti uređaj, ništa te ne sprečava jer je Wi-Fi internet u pitanju."

[Ovu poruku je menjao freeworld dana 16.10.2019. u 11:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?16.10.2019. u 11:38 - pre 54 meseci
Citat:
freeworld:
Kako moze da blokiraju koriscenje na vise lokacija?

Tako što vežu IMEI na određeni predajnik?

Calex ti je citirao njihov zvaničan stav.

Nezvanično možeš da ga šetaš kako hoćeš.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?16.10.2019. u 16:53 - pre 54 meseci
Citat:
freeworld:
A da li ove kartice rade na mobilnim telefonima?



I ja sam to pitao, može ali je cena kao za neki postpejd broj koji troši van paketa, znači dranje.
Što je i logično jer u paketu imaš net i možda 30-tak smsova koje možeš da koristiš kad uđeš u ruter što ja ne znam a i ne treba mi.
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
*.gprswap.mts.telekom.rs.



+115 Profil

icon Re: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?16.10.2019. u 17:29 - pre 54 meseci
Ma bas me briga za pozive I sms,imam telefon sa 2 kartice na jednoj kucni net a na drugoj stari pospaid
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Da li imate iskustva sa VIP kucnim netom ako se prenosi na 2 lokacije ?

[ Pregleda: 1911 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.