Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji webhostovi dozvoljavaju protok od 50 Gb mesecno ?

[es] :: Hosting :: Koji webhostovi dozvoljavaju protok od 50 Gb mesecno ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7956 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Član broj: 399
Poruke: 480
*.sdnet.co.yu.

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Koji webhostovi dozvoljavaju protok od 50 Gb mesecno ?08.11.2005. u 09:48 - pre 225 meseci
Citat:
Dejan Krstic: I ja sam bio kod ehost-a i mogu Vam reci da su katastrofa!

Stalno neki downtime i to uglavnom nedeljom... Objasnjenja su da se radi redovno odrzavanje a najave nigde.

Vec tri meseca cekam da mi neko da objasnjenje zbog cega Squirrelmail ne moze da se poveze na localhost:25 odnosno ne mogu da saljem email sa squirrel-a... Pre neko vece sam nasao na ICQ nekog Darija Ristica iz njihove tzv. tehnicke podrske i lik nije umeo da mi odgovori na pitanje zbog cega squirrel ne radi kako treba vec je rekao da je upravo to sredio i pobegao sa veze... naravno nista nije sredio...

I tako... jos uvek ne radi... a na jos gomilu pitanja sam ostao bez odgovora...

Nikad vise ehost!


I ja drzim jedan od svojih sajtova tamo i kolko ja vidim meni squirrelmail radi evo bas sam se ulogovo i poslao mail. No pitanje je na kom si serveru kod njih mozda je i to problem.
Jesam imao problema tehnickih ali sad da kucnem u drvo sve radi.

Elem sad hostujem 2 sajta kod jednog drugara na masini platio sam mu 6000 dinara i reko sam jednostavno treba mi php5 mysql 4.1 imagemagic, GD i sto josh decko mi je stvarno napravio extra hosting i napokon ne mislim vishe sto se toga tiche.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Koji webhostovi dozvoljavaju protok od 50 Gb mesecno ?11.11.2005. u 10:51 - pre 225 meseci
Citat:
Silencer: I ja drzim jedan od svojih sajtova tamo i kolko ja vidim meni squirrelmail radi evo bas sam se ulogovo i poslao mail. No pitanje je na kom si serveru kod njih mozda je i to problem.
Jesam imao problema tehnickih ali sad da kucnem u drvo sve radi.


Mozda, ako koristis njihovu instalaciju squirrel-a do koje se dolazi preko porta 2082 koji ne mogu s posla da otvorim.

Ja sam instalirao svoju verziju squirrel-a i sve je lepo funkcionisalo sve dok jednog dana nije vise hteo da se poveze na localhost:25. A meni sa racunara kod kuce radi squirrel bez problema i to salje mail preko ehostovog a ne preko mog lokalnog servera.

Ja sam na kraju prihvatio da sam glup i trazio sam pomoc od njih ali izgleda da sam pogresio sa pretpostavkom da sam glup :) Oni bre nemaju pojma ni sta ih pitam. Samo su me zavlacili.... provericemo.... videcemo... strpite se do sutra.... bla bla bla....
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Koji webhostovi dozvoljavaju protok od 50 Gb mesecno ?11.11.2005. u 10:53 - pre 225 meseci
A da a vrhunac svega je kada sam lika iz tzv. tehnicke podrske jedne veceri davio na ICQ samo da mi kaze o cemu se radi (oni se ponudili da mi daju podrsku preko icq, telefona i mail-a btw) nije imao tri blage.... skroz se izgubio. Trazio da sacekam do jutra... bla bla.... i onda vrhunac bezobrazluka, kaze mi "Evo sad je sve sredjeno, sad ce da radi" i ode sa veze.

I sta mislite da li je radilo sve? :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Koji webhostovi dozvoljavaju protok od 50 Gb mesecno ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 7956 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.