Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bugarsko drzavljanstvo

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3561257 | Odgovora: 15786 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mario35000
mario mario

Član broj: 318211
Poruke: 42
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo08.06.2017. u 09:48 - pre 85 meseci
mi jesmo bugari po jednom roditelji ili obadvoje zasada je takav zakon republike bugarske da svi imaju prava na drzavljanstvo
Kome treba posrednik ok ..ali nemojte da nam namecete i da pisete o posredniku 2 celu stranu ste upropstili imate njegov majl pa mu se javite
 
Odgovor na temu

skskmk
Sopstvenik vlastit biznis
New Skies DOO

Član broj: 336857
Poruke: 20
185.86.237.*



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo08.06.2017. u 11:44 - pre 85 meseci
Ima li neke novosti za one vrateni na dodatnu proverku iz 2014???
Do koji su broj stigli?
 
Odgovor na temu

vojkanche

Član broj: 335134
Poruke: 458
*.adsl.eunet.rs.



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo08.06.2017. u 20:39 - pre 85 meseci
Vodim te u sent trope ah lele le
 
Odgovor na temu

smeker90
Nikola Stanojev
Nezaposlen
Dimitrovgrad,Srbija

Član broj: 332809
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo08.06.2017. u 20:47 - pre 85 meseci
Citat:
vojkanche: Vodim te u sent trope ah lele le


hoce li skoro tvoj potpis vojkance
Baja
 
Odgovor na temu

vojkanche

Član broj: 335134
Poruke: 458
5.57.75.*



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo09.06.2017. u 06:17 - pre 85 meseci
Smeker90 će bude valjda,evo čekamo,mali zastoj neki ali jbg šta ćeš mi tu ništa ne možemo
 
Odgovor na temu

skskmk
Sopstvenik vlastit biznis
New Skies DOO

Član broj: 336857
Poruke: 20
46.217.128.*



+2 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo09.06.2017. u 14:25 - pre 85 meseci
Vakov polumrtav forum nisam video odamna. Ugledajte se na nash makedonski kajgana forum sa preko 1800 strane...
A bas sam se nadao na neke dodatne informacije od ovde...
Useless...
 
Odgovor na temu

smeker90
Nikola Stanojev
Nezaposlen
Dimitrovgrad,Srbija

Član broj: 332809
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo09.06.2017. u 15:23 - pre 85 meseci
Citat:
skskmk: Vakov polumrtav forum nisam video odamna. Ugledajte se na nash makedonski kajgana forum sa preko 1800 strane...
A bas sam se nadao na neke dodatne informacije od ovde...
Useless...


Ovaj forum je odlican nego konkretno za tvoje pitanje ja licno ne znam a siguran sam da i ostali clanovi neznaju pa niko nis ne odgovara da ne bude losih iformacija mada ja i vojkance cekamo potpis ja sam na cekanje potpisa od 26.04.2017
Na intervju sam bio 22.03.2016 pa se nadamo da ce uskoro...
Baja
 
Odgovor na temu

izvrnuta torta
Nis

Član broj: 193721
Poruke: 550
*.exe-net.net.



+48 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo09.06.2017. u 15:42 - pre 85 meseci
Pa sta sad oces svi da ti kazemo da ne znamo, da neko zna on bi ti reko. A na taj vas forum samo pisu gluposti, nijedna prava informacija, ovde ljudi pisu kad imaju nesto pametno i bitno da kazu u vezi teme, a ne rekla-kazala.
 
Odgovor na temu

vojkanche

Član broj: 335134
Poruke: 458
5.57.75.*



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo09.06.2017. u 16:35 - pre 85 meseci
Dobar je to forum kajgana,on ima toliko puno stranica jer su puno njih aplicirali bez ikakvih bi farskih korena što je i moglo do skoro kod njih
Sad ih kao i nas one 2013 i 2014 šalju na dopune i naravno da se vode više diakusije jer ljudi traže iole šansu da uzmu državljanstvo
A što se tiče izvrnute torte upravu je,tamo svašta lupaju a ovde su uglavnom konkretne informacije
 
Odgovor na temu

posrednik2

Član broj: 336472
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo10.06.2017. u 08:44 - pre 85 meseci
Nema potrebe da 'arčite stranice foruma zbog mene...nisam ljut i to što se nisam javljao neko vreme je čisto iz privatnih razloga.Sa svakim s kim sklopim dogovor i krenem u proceduru dobija i moj broj telefona koji stalno dostupan.Drugi broj koji koristim biće u funkciji od sutra pošto sam bio zaboravio telefon u Minhenu i sutra stiže.Inače nije nikakav problem da bilo ko kome posredujem poseti i moju kuću i upozna celu moju porodicu jer kod mene nema prevare kako su neki napisali jer upravo iz tog razloga sam se i javio na forum ako ste pratili moje postove opisao sam načine na koje Vam moje nazovi kolege izvlače pare i izmišljaju troškove.Evo da Vam opišem i jednu od novijih prevara smišljena za one bez porekla:javi Vam se lik koji nudi sve legalno ,da bi bilo uverljivo date mu dokumente izvod rođenih ,fotokopiju pasoša lekarsko itd sve što je potrebno,pare uzimaju kad dobijete broj predmeta i pin i naravno tada Vam daju i broj i pin i kažu Vam kad izađe za godinu i po nastavljate dalje proceduru ko vađenja samih dokumenata i više ga nikad ne vidite.Broj prepiske koji dobijete je pozajmljen od nekog ko je redovnim putem predao i možete do mile volje da proveravate i da se radujete napredku u proceduri a na kraju kad se pojavi tuđe ime u Ukazu shvatite da ste namagarčeni.Jeste velika cifra koju ja naplaćujem al znajte da u to spadaju apsolutno svi troškovi oko cele procedure i naravno da bi bio bogat čovek da su sve te pare moje...

2013 i 2014 se radi nekim blagim tempom pošto su svi bili na proveri.
DABČ izdaje Udostoverenija od 09.novembra a u ponedeljak se očekuje napredak...
 
Odgovor na temu

izvrnuta torta
Nis

Član broj: 193721
Poruke: 550
*.exe-net.net.



+48 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo10.06.2017. u 08:57 - pre 85 meseci
Hvala posrednice na informacijama. Nisam ni sumnjao u tebe. Ovaj Mario35000 je jedan tezak trol i samo je ispamovao ovaj forum, da one bitne stvari ne mogu da se vide zbog budale. Ne obracaj paznju na njega. Meni ce znaci za nedelju dve da izadje proizhod posto sam od 14.11.

A jel si upoznat nesto sa pitanjima na intervju, kazu da su promenjena od 1.juna? Jovana je pisala o tome par strana unazad.
 
Odgovor na temu

vojkanche

Član broj: 335134
Poruke: 458
5.57.75.*



+20 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo10.06.2017. u 09:38 - pre 85 meseci
Citat:
posrednik2:
Nema potrebe da 'arčite stranice foruma zbog mene...nisam ljut i to što se nisam javljao neko vreme je čisto iz privatnih razloga.Sa svakim s kim sklopim dogovor i krenem u proceduru dobija i moj broj telefona koji stalno dostupan.Drugi broj koji koristim biće u funkciji od sutra pošto sam bio zaboravio telefon u Minhenu i sutra stiže.Inače nije nikakav problem da bilo ko kome posredujem poseti i moju kuću i upozna celu moju porodicu jer kod mene nema prevare kako su neki napisali jer upravo iz tog razloga sam se i javio na forum ako ste pratili moje postove opisao sam načine na koje Vam moje nazovi kolege izvlače pare i izmišljaju troškove.Evo da Vam opišem i jednu od novijih prevara smišljena za one bez porekla:javi Vam se lik koji nudi sve legalno ,da bi bilo uverljivo date mu dokumente izvod rođenih ,fotokopiju pasoša lekarsko itd sve što je potrebno,pare uzimaju kad dobijete broj predmeta i pin i naravno tada Vam daju i broj i pin i kažu Vam kad izađe za godinu i po nastavljate dalje proceduru ko vađenja samih dokumenata i više ga nikad ne vidite.Broj prepiske koji dobijete je pozajmljen od nekog ko je redovnim putem predao i možete do mile volje da proveravate i da se radujete napredku u proceduri a na kraju kad se pojavi tuđe ime u Ukazu shvatite da ste namagarčeni.Jeste velika cifra koju ja naplaćujem al znajte da u to spadaju apsolutno svi troškovi oko cele procedure i naravno da bi bio bogat čovek da su sve te pare moje...

2013 i 2014 se radi nekim blagim tempom pošto su svi bili na proveri.
DABČ izdaje Udostoverenija od 09.novembra a u ponedeljak se očekuje napredak...


Posredniče2 ja sam nekoliko puta rekao da bi vileo pivo zajedni da popijemo,tvoja pomoć mi neće biti potrebna jer sam imao posrednika i hvala mu,a sada čekam potpis ukaza i prijavljujem se na moju adresu,da nemam rodjake koji će da mi završe prijavu sigurno bi te zvao,dali imaš neke informacije o potpisu ukaza,ja sam broj 90xx/2015,neki kažu da sam blizu
 
Odgovor na temu

posrednik2

Član broj: 336472
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo10.06.2017. u 20:46 - pre 85 meseci
"neki kažu da sam blizu"
U pravu su neki,uskoro castis!Jos nisu podpisani 85**/2015 pa se orjentisi a ako budem doso do sigurne informacije javicu.
 
Odgovor na temu

ttiixx




Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo11.06.2017. u 10:39 - pre 84 meseci
posrednik2
Da li znas ,mogu li ja da dobijem drzavljanstvo,poreklom sam banatski Bugarin ali bez dokumenata.Nemam pojma gde je prababa rodjena,bila je Bugarka iz Banata.Govorim tecno Bugarski.Imam samo dokument da smo ja i tata upisani u biracki spisak bug.nac manjine ...
Pratim rad parlamentarne komisije i bilo je par izjava da ce uvesti polaganje testa o znanju bug.jezika i kulture za ljude koji nemaju stare dokumente da dokazu poreklo...
Hvala
 
Odgovor na temu

posrednik2

Član broj: 336472
Poruke: 103
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+17 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo11.06.2017. u 13:06 - pre 84 meseci
Izjave su izjave a zakon je zakon i radi se po njemu.Probajte da nadjete izvod rodjenih od prababe,trebalo bi da pise gde je rodjena u izvodu od dede ili babe kako vec imate poreklo pa cemo dalje da vidimo...
 
Odgovor na temu

Interogatus
administrativni radnik
Knjigovodstvena agencija
Varvarin

Član broj: 335467
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo11.06.2017. u 13:11 - pre 84 meseci
Citat:
ttiixx :
posrednik2
Da li znas ,mogu li ja da dobijem drzavljanstvo,poreklom sam banatski Bugarin ali bez dokumenata.Nemam pojma gde je prababa rodjena,bila je Bugarka iz Banata.Govorim tecno Bugarski.Imam samo dokument da smo ja i tata upisani u biracki spisak bug.nac manjine ...
Pratim rad parlamentarne komisije i bilo je par izjava da ce uvesti polaganje testa o znanju bug.jezika i kulture za ljude koji nemaju stare dokumente da dokazu poreklo...
Hvala


Iz ovih razloga ja sam odavno odustao, nisam iz Banata ali ništa nisam mogao da nadjem kako treba zato što je poreklo od ko zna kad, prababina majka koja se iz tih bugarskih krajeva pre ko zna koliko godina udala u jedno selo kod Paraćina i naravno nigde ništa nema. Jedino iz priče mi je sve to poznato. Jedino znamo ime i neke podatke smo našli ali sve ukupno - nemoguća misija, bar u mom slučaju.
In
 
Odgovor na temu

emc
beograd

Član broj: 330286
Poruke: 23
*.ptt.rs.



+1 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo11.06.2017. u 17:37 - pre 84 meseci
@ttiixx: Probaj da vidiš da li u izvodu babe/dede (čija ti je prababa majka) možda piše narodnost za prababu. Ako ne piše, a prababa je imala više dece, možda će u nečijem izvodu pisati narodnost.

@interogatus: Ako ti je čukunbaba rođena na teritoriji Bugarske, i znaš dan rođenja mogao bi da pokušaš u nekom istorijskom arhivu u Bugarskoj. Dosta ljudi je tražilo dokaz na taj način. Arhivima možeš da pošalješ mejl. Ali ako je rođena u Srbiji, onda možeš da se pomučiš da dođeš do tih starih matičnih knjiga, ali nije nemoguće. Isto važi i za tebe ovo što sam poručio @ttiixx, ako nije ni jednom tvom direktnom pretku upisana bugarska narodnost u matičnoj knjizi, možda je nekom po bočnoj liniji.
 
Odgovor na temu

smeker90
Nikola Stanojev
Nezaposlen
Dimitrovgrad,Srbija

Član broj: 332809
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo14.06.2017. u 18:52 - pre 84 meseci
Dal ima neki potpisan ukaz aj neko nek ulepsa dan sa dobrim vestima ...
Baja
 
Odgovor na temu

mucko030
Srbija

Član broj: 244361
Poruke: 145
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo14.06.2017. u 19:27 - pre 84 meseci
Evo ja da se javim danas mi je promenjen status, PREPISKA JE RAZGLEDANA OT SOVJETA PO GRAZDANSTVOTO. IZVEDENA E ZA DOPOLNITELNA PROVERKA. Sta bi ovo trebalo biti i koliko ovo traje,sta mi je ciniti,orginalna dokumenta nije bilo muljanja stvarno poreklo, dali je ovo jos jedna provera pre potpisa ono od viceprezidenta.
 
Odgovor na temu

smartem
Belgrade

Član broj: 67583
Poruke: 35
*.88.189.109.customer.cdi.no.



Profil

icon Re: Bugarsko drzavljanstvo14.06.2017. u 20:34 - pre 84 meseci
za mucka:

dopunitlena proverka je izgleda neka dodatna provera osobe, da li je sve u redu sa papirima, ili sa kriminalnim dosijeom, kako sam ja to skapirao.

Kod mene je trajala 6 meseci.

Zna li neko koliko se ceka Ukaz nakon potpisa, kada se osalje u Ambasadu u Beogradu?

pozdrav za sve na Forumu
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Bugarsko drzavljanstvo

Strane: << < .. 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 3561257 | Odgovora: 15786 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.