Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kradja - drugo ime za olimpijadu!

elitemadzone.org :: MadZone :: Kradja - drugo ime za olimpijadu!

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 11788 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.static.isp.telekom.rs.



+6455 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!06.08.2012. u 14:06 - pre 144 meseci
Citat:
Sceka:
Kako god, po meni, najvece razocarenje sa OI je Djokovic definitivno. Cavic me iznenadio ali ipak nije toliko razocarao kao Novak Djokovic.

Srbovanje za srbovanje, a sir za pare..

Nije lud da se troši na olimpijadi zarad srbovanja, kad ga čega Rogers Cup i 2.6 miliona dolara nagradnog fonda...

 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!06.08.2012. u 14:14 - pre 144 meseci
Potpuno se slazem.... kad ce da nam vrati ono milionce koje je dobio kao "prijatelj svog naroda" nakon osvajanje neke titulice? Jel' porezom ove ili sledece godine? A cek... on ne placa nista u Srbiji....
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!06.08.2012. u 14:27 - pre 144 meseci
^^ Nisam bas siguran da je to u pitanju. Jednostavno covek ove godine sve losije i losije igra. I to mislim da je pocelo uvodjenjem novog lika u njegovu ekipu. Do tada je sve bilo u redu a nakon toga se drasticno menja sama Djokoviceva igra. Mislim na Dusana Vemica, kad je on usao u ekipu Dokovic primetno drugacije igra.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Jovan 1988
Beograd

Član broj: 142786
Poruke: 395

Sajt: e-spadolini.blogspot.com


+308 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!06.08.2012. u 16:08 - pre 144 meseci
Vemic baksuz...
Pa cim Noletu ne ide na teremu pa pogleda ka lozi i vidi Vemica,smuci mu se zivot
Sigurno je to u pitanju.
be happy
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!06.08.2012. u 18:26 - pre 144 meseci
Heh, pa sam Dokovic je rekao da je dolaskom Vemica promenio igru. Vise se koncentrisao na spore spinove i defanzivnu igru i zapostavio predjasnju, koja mu je donela prvo mesto i deklasirala Federera po svim pitanjima! Sada se sve svodi na cekanje protivnika da pogresi (ne protivnicke greske!) nego na dobijanje poena svojom igrom. Ne gradi poen nego se brani. Vise ne kontrolise ne samo igru nego ni lopticu. Nekontrolisani a slabi udarci su uglavnom prisutni, nema maste i sve se svodi na plasiranje loptice blizu protivnika (fizicki) i uglavnom po sredini. Svaka diagonala je u autu, paralele jos malo i rade ali su dosta retke i uvek je reskir da li ce da ostane u terenu ili, najcesce, ide u aut. Ni traga od njegove agresivne/ofanzivne igre od prosle godine. Steta, ako ovako nastavi eventualno moze da tavori oko treceg mesta i nista drugo.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

bigkandor
Antispin Technologies

Član broj: 300656
Poruke: 252
*.yourproxyhost.com.



+228 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!06.08.2012. u 19:05 - pre 144 meseci
Citat:
Nabukodonosor

Crnci su poprilicno fizicki superiornija rasa od belaca.

U kom smislu? To je donekle tačno samo po pitanju atletike i košarke.

Medjutim fudbalom trenutno superiorno vladaju Španci a nemaju ni jednog crnca u ekipi. Rukomet, vaterpolo, plivanje, tenis, stoni tenis, gimnastika, dizanje tegova itd, tu gotovo i nema crnaca osim poneki izuzetak (na primer sestre Wiliams u tenisu).

Imal neki crnac u svetskom vrhu u streljaštvu?

Profesionalnim boksom dominiraju evropljani. Medjutim na olimpijadi se stiče utisak da su Kubanci neka sila u boksu. Ali taj utisak je varljiv. Kubanski bokseri su odavno sazreli za profesionalni boks ali se tamo slabo pojavljuju. A na olimpijadi protiv sebe imaju mlade još neafirmisane boksere kojimma je olimpijada odskočna daska u profesoionalni boks gde će tek za 4-5 godina pokazati šta mogu.
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 07:05 - pre 144 meseci
Ma nemoj da uzimaš Nabukodonosora ozbiljno. Čovek ne zna o čemu priča. Misli da će ako pocrni na suncu brže da trči
Mnogo puta kroz istoriju su rasisti pokušavali da preko boje kože proguraju svoje ideje. Od 2. svetskog rata pa na ovamo bilo je dosta medicinskih ispitivanja zasnovanih na naučnoj osnovi i nikada nije boja kože bila faktor po kome bi nekome bio fizički iznad ili ispod onog drugog.
Svi argumenti Nabukodonosora su:
Citat:
Nabukodonosor: Umes valjda da koristis Google. A i ne moras, logika ti je najveci prijatelj u ovoj diskusiji.

Eh... kada bi bar svi imali logiku i razum... možda bi im i Google onda pomogao
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 08:38 - pre 144 meseci
Citat:
bigkandor:
U kom smislu? To je donekle tačno samo po pitanju atletike i košarke.

Samo :D

Citat:
Medjutim fudbalom trenutno superiorno vladaju Španci a nemaju ni jednog crnca u ekipi.

I ovo je bitno jer....? Mislim to sto neki TIM bez crnaca je prvi ne znaci da crnci ne bi bili odlicno u tom sportu. E sad, to sto ne igraju preterano fudbal je drugo. Mozda je to zato sto Afrika nije nimalo prijatna za fudbal? A poneki crnac van sto se nadje igra nesto drugo?

Citat:
Rukomet, vaterpolo, plivanje, tenis, stoni tenis, gimnastika, dizanje tegova itd, tu gotovo i nema crnaca osim poneki izuzetak (na primer sestre Wiliams u tenisu).

Nema crnaca u dizanju tegova i gimnastici? Khm..... Flex Wheeler kao dizac (mada je to bb... ali eto) - i jos gomila njih. Ima ih i u PL-u, ali im ne znam imena ;)
Gimnastika? Jesi li ti ikada video Youtube i Hanibala?:)

Citat:
Imal neki crnac u svetskom vrhu u streljaštvu?

Streljastvo je psihicki sport, uz normalan vid.


Reci da nema naucne potvrde da su crnci fizicki superiorniji je jedno... ali ignorisati da j*** i bele i zute i crvene u svakom fizickom naporu gde se ozbiljno pojave je "lalalalalal" ili ti pokrivanje ociju i usiju da ne znas sta se desava oko tebe :)
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 08:46 - pre 144 meseci
Definiši fizički superiorniji.

A ta opaska o streljaštvu kao psihičkom sportu je smešna. Jel to znači da u ostalim sportovima psiha ne igra ulogu?
 
Odgovor na temu

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 08:58 - pre 144 meseci
Iskreno me mrzi da preturam po google ali kroz maglu se secam srednje skole i casova biologije
Uglavnom ima nekoliko tipova misica i crnci imaju neku vrstu misica za neki procenat vise tako da imaju bolje predispozicije za sport gde se trazi eksplozivnost
Mozda ce ovo podstaci nekoga ko zna vise o ovome da se javi....
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 09:22 - pre 144 meseci
Citat:
Dexic:
Reci da nema naucne potvrde da su crnci fizicki superiorniji je jedno... ali ignorisati da j*** i bele i zute i crvene u svakom fizickom naporu gde se ozbiljno pojave je "lalalalalal" ili ti pokrivanje ociju i usiju da ne znas sta se desava oko tebe :)

Vi mnogo generalizujete sa tom superiornoscu. Ako cemo bas tako kako onda bas nisu svi crnci uspesni u atletici vec samo neki?
Zasto nema Kenijaca u sprintu? Ili Nigerijaca na dugim distancama? Zasto crnci sa Kariba ne trce 10k vec max do 400 metara?

Gledajuci sprint dosta takmicara dolazi sa Kariba, a oni svi vuku neki gen iz zapadne Afrike gde navodno gradja tela im omogucava da budu uspesni u sprint disciplinama, cak je i bila neka teorija o tome. Opet nema nikakve veze sa rasom, ne radi se o superiornosti cele rase vec samo male grupe, jednog regiona. Svi engleski sprinteri poticu sa Kariba vecinom. Ostali pripadnici te vase superiorne rase uopste nisu toliko uspesni u atletici.

Isto kao sa Kenijom gde vecina Kenijaca uopste nije sposobna da trci duge staze vec cak vecina njih dolazi iz jednog malog sela. Dakle opet nema nikakve veze sa rasom.

Sve u svemu, suplja teorija.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 11:32 - pre 144 meseci
Citat:
U kom smislu? To je donekle tačno samo po pitanju atletike i košarke.

Medjutim fudbalom trenutno superiorno vladaju Španci a nemaju ni jednog crnca u ekipi. Rukomet, vaterpolo, plivanje, tenis, stoni tenis, gimnastika, dizanje tegova itd, tu gotovo i nema crnaca osim poneki izuzetak (na primer sestre Wiliams u tenisu).

Imal neki crnac u svetskom vrhu u streljaštvu?


Ja sam rekao da su fizicki superiorniji. To sto fudbalom vladaju spanci nema veze ni sa cim, ljudi imaju dobru organizaciju, trenere, tehniku i talentovani su. A sto se ostalih sportova tice...pa ne znam koliko je jednom crncu iz npr. Amerike ili Afrike interesantno da igra rukomet ili vaterpolo ako zna da ima sve moguce predispozicije da igra bilo koji sport, a npr. fudbal i kosarka su najisplativiji. Da sam ja crnac ja sigurno ne bih poceo da treniram rukomet vec bih odmah isao na basket i gurao ka NBA.

Citat:
Iskreno me mrzi da preturam po google ali kroz maglu se secam srednje skole i casova biologije
Uglavnom ima nekoliko tipova misica i crnci imaju neku vrstu misica za neki procenat vise tako da imaju bolje predispozicije za sport gde se trazi eksplozivnost
Mozda ce ovo podstaci nekoga ko zna vise o ovome da se javi....


Da, o tome i pricam.

"Black men and White men typically have different muscle fibers used for different activities:

Black men tend to have more fast-twitch muscle fibers which is good for sprinting, basketball, boxing, etc."

http://wiki.answers.com/Q/Why_...ans_different_from_other_races



Citat:
Vi mnogo generalizujete sa tom superiornoscu. Ako cemo bas tako kako onda bas nisu svi crnci uspesni u atletici vec samo neki?
Zasto nema Kenijaca u sprintu? Ili Nigerijaca na dugim distancama? Zasto crnci sa Kariba ne trce 10k vec max do 400 metara?


To nema veze sa onim o cemu mi pricamo. To sto nema Kenijaca u sprintu ne znaci ama bas nista. To samo govori da u toj zemlji postoji jako maratonsko drustvo da tako kazem, odnosno da postoji dugacka maratonska istorija i da se u to ulaze dosta vremena i para. Zasto u Srbiji postoji jak teniski savez a npr. u Bugarskoj ne? Jel zato sto smo mi teniski superiorniji od njih? Ne! Da se u Bugarskoj ulozi toliko vremena i para, da se tamo odvedu svi nasi strucnjaci, treneri i slicna ekipa, verovatno bi i oni izrodili nekog Djokovica, Tipsarevica i slicne. Samo sticaj okolnosti i nista vise. Tako isto i ovo o cemu ti pricas. Da premestimo celu strucnu ekipu i pare i vreme iz Nigerije u Keniju, verovatno bi dobili gomilu sprintera.

Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 11:45 - pre 144 meseci
Citat:
Nabukodonosor:Da sam ja crnac ja sigurno ne bih poceo da treniram rukomet vec bih odmah isao na basket i gurao ka NBA.

Znaci dovoljno je da si crn i automatski imas predispozicije na igras u NBA

To za eksplozivnost je definitivno tacno i odnosi se na plemena iz zapadne Afrike, a ne na crnu rasu kao sto ti pokusavas da predstavis. Vecina robova su upravo iz zapadne Afrike, sto objasnjava sprint discipline na karipskim ostrvima recimo, i kosarku u Americi. Mada rekao bi da kosarka jednostavno extra popularna medju crncima u Americi.
Ima i Angola visoke kosarkase i prvaci su Afrike pa opet ne mogu ni Makedoniju da pobede.

Suplja teorija i nedokaziva.

Citat:
To nema veze sa onim o cemu mi pricamo. To sto nema Kenijaca u sprintu ne znaci ama bas nista.

Naravno da znaci. Nemaju fizicke predispozicije za sprint, iako po tebi ako su crnci trebali bi da imaju. Crnci iz zapadne Afrike su mnogo krupniji i jaci od onih iz istocne Afrike, to je cinjenica. Zato Etiopija i Kenija vladaju maratonom i duzim trkama.

To za tenis tek nemam komentar...Kakve tacno veze Srbija ima sa uspehom nasih tenisera, to je tek potpuno van ove price.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 11:59 - pre 144 meseci
Jesi uopste procitao ono sto sam citirao sa onog linka? To imas da procitas na milion mesta na netu. Ako i posle toga guras istu pricu da su belci i crnci potpuno ista fizicki rasa onda nemamo vise sta da diskutujemo. A ovo sa robovima i slicne gluposti nemam nameru uopste da komentarisem.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 12:17 - pre 144 meseci
Citat:
Da premestimo celu strucnu ekipu i pare i vreme iz Nigerije u Keniju, verovatno bi dobili gomilu sprintera.

Mogao si i ovako da kažeš:
Da premestimo celu strucnu ekipu i pare i vreme iz Nigerije u Srbiju, verovatno bi dobili gomilu sprintera.

Da bi neko bio uspešan u sportu zavisi od genetike i treninga. Da li je neko crn, žut, beo ili zelen nema veze sa tim da li će igrati dobro košarku!
Možemo to da posmatramo i kao niz uzroka i posledica:
- belci su crnce kroz istoriju smatrali kao inferiorniju rasu
- crnci zbog toga nisu mogli da dobiju dobre poslove
- u nedostatku dobrih poslova crnci su morali da rade teške fizičke poslove koje belci nisu hteli da rade
- dok su belci provodili vreme u "kulturnim" mestima, crnci su visili u svom kraju gde su igrali uličnu košarku itd.
Dakle crnci su fizički spremniji od belaca koji sede u kancelariama i igraće dobro košarku pošto najviše slobodnog vremena provode betonskom košarkaškom terenu u svom kraju.
Da je situacija suprotna ne bi bilo razlike: bilo bi puno belaca koji igraju košarku i crnaca mlakonja koji provode ceo dan u kancelariji.

Ako neka nacija puno vežba jedan sport ona će postati dobra u tom sportu. Nema veze koje su boje kože. Da Srbija uloži milijarde dolara u atletiku imali bi vrhunske sprintere. Sada je tenis popularan sport u Srbiji, ranije je bila košarka. Ono u čemu smo dobri se populariše i to mladi žele da treniraju. Kao posledicu imaćemo veći broj sportista i veću šansu da neki od njih budu najbolji u sportu kojim se bave.

Još jednom: sve to nema veze sa bojom kože!

Citat:
Jesi uopste procitao ono sto sam citirao sa onog linka?

Pročitao sam sa tvog linka a da li si ti? Članak na koji se referenciraš je wiki. Ispravlja ga ko stigne. Na istom mestu imaš čak i suprotne stavove:
Citat:

The muscles themselves of black people, white people, or any other human being are not fundamentally different. We are all the same species.

Citat:

Black men and White men typically have different muscle fibers used for different activities


A sam sajt ima i diclaimer koji verovatno nisi ni pročitao:
Citat:

While Answers makes every effort to present accurate and reliable information in its Services, Answers does not endorse, approve, or certify such information, nor does it guarantee the accuracy, completeness, efficacy, timeliness, or correct sequencing of such information.

Read more: http://wiki.answers.com/about/disclaimer.html
 
Odgovor na temu

dule_ns
Novi Sad

Član broj: 123863
Poruke: 257
194.247.212.*



+690 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 12:19 - pre 144 meseci
Što se srdiš. Ajde lepo da ponovo pitam: šta to znači fizički superiorniji. Tebi?

Nekom bi to značilo da može da trči brže sprint, nekome da može da trči brže maraton, nekome da može brže da pliva, nekome da može duže da roni, nekome da može da skače sa grane na granu i da ne padne, nekome da može da pogodi udaljenu metu kamenom (koordinacija ruka - oko), nekome da može da podigne veliku masu, nekome da može da izdrži velike batine, nekome da može da izbegne udarac.

Ili recimo, da se totalno odmaknemo od sporta - nekome da može da izdrži ekstremne temperature, nekome da može da izdrži glad, nekome da može da izdrži žeđ. I tako dalje.

I sad pazi, ja sam ovde nabrojao samo mali podskup mogućih značenja fizičke superiornosti. Jako mali.

Pa mi, molim te, odgovori - šta je za tebe fizička superiornost?
 
Odgovor na temu

bigkandor
Antispin Technologies

Član broj: 300656
Poruke: 252
*.yourproxyhost.com.



+228 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 12:20 - pre 144 meseci
Citat:
Black men tend to have more fast-twitch muscle fibers which is good for sprinting, basketball, boxing, etc."

To što je uočena razlika u strukturi mišića nema veze sa rasom već pre sa načinom života, ishranom i svakodnevnim aktivnostima. Svako ko rednovno trči na duže staze će razviti duža mišićna vlakna. Treninng na to utiče sigurno.

Kad pomenuše boks, u boksu se Ukrajinci igraju sa američkim crncima nekoliko rundi kao mačka s miševima. Jedno vreme jesu amrički crnci dominirali boksom i tada su i nastale te sada već prevazidjene "teorije". Medjutim, raspadom SSSR-a i prelaskom nastalih država na kapitalizam javlja se more profesionalnih boksera kojima danas Amerikanci mogu samo da služe kao vreća za lupanje. Dokle će tako biti videćemo. Tako je u apsolutnoj kategoriji a u nižim kategorijama američki crni u stvari nikad nisu ni imali neku dominaciju. Afrički crnci su potpuni diletanti za boks.

To što sam naveo za ostale sportove stoji. Činjenica da postoje pojedinci koji su postizali uspehe ne narušava opštu sliku. Crnic su slabi kao plivači, gimnastičari, sav rukomet je pod kontrolom "severnjaka", tenis se ne naziva slučaujno "belim sportom" itd.

Zaboravio sam da pomenem rvanje. Opet pod dominacijom "severnjaka".

Juće je na olimpijadi Ruskinja Yuliya Zaripova na 3000, stipl osvojila zlato i ostavila iza sebe 3 Etiopljanke i 2 Kenijke. Prilično iznenadjenje za "teoretičare".

I da, trenutno vodeća država sa brojem medalja na olimipijadi je Kina, bez i jednog jedinog crnca.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 13:01 - pre 144 meseci
Citat:
bigkandor
To što sam naveo za ostale sportove stoji. Činjenica da postoje pojedinci koji su postizali uspehe ne narušava opštu sliku. Crnic su slabi kao plivači, gimnastičari, sav rukomet je pod kontrolom "severnjaka", tenis se ne naziva slučaujno "belim sportom" itd.

Naravno da su slabi u tim sportovima. Pa ko je od njih lud da trenira nesto sto mu ne moze doneti ni priblizno novca kao NFL, NBA, Premier liga...Plus sto i sami treninzi. za vrhunske rezultate, dosta kostaju.

Citat:
bigkandor
I da, trenutno vodeća država sa brojem medalja na olimipijadi je Kina, bez i jednog jedinog crnca.

Pa da. Sigurno si citao o maloj Ye, kako su je odvojili od roditelja i spremali za olimpijadu...Kada bi neka Africka drzava, ili cak i USA, to radila sa svojom decom, pitanje je kakve bi rezultate postizali. Da li bi imali i vrhunske plivace, gimnasticare...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 13:01 - pre 144 meseci
Citat:
Nabukodonosor:
Jesi uopste procitao ono sto sam citirao sa onog linka? To imas da procitas na milion mesta na netu. Ako i posle toga guras istu pricu da su belci i crnci potpuno ista fizicki rasa onda nemamo vise sta da diskutujemo. A ovo sa robovima i slicne gluposti nemam nameru uopste da komentarisem.

Milion mesta na netu....daj ti meni pokazi neke primere te fizicke superiornosti. Evo, ja sam predstavio par primera o cemu su tu radi, kao i drugi ovde. Sta si ti pokazao?

Ne, ti guras pricu da je neko zbog boje koze fizicki superiorniji. Totalna glupost, potpuno nedokaziva kao sto vidis iz vise primera kojih sam ja i drugi naveli. Naravno da nemas sta vise da diskutujes jer ti ne mozes tu teoriju ni u snovima da dokazes.
 
Odgovor na temu

bigkandor
Antispin Technologies

Član broj: 300656
Poruke: 252
*.yourproxyhost.com.



+228 Profil

icon Re: Kradja - drugo ime za olimpijadu!07.08.2012. u 14:20 - pre 144 meseci
Citat:
vilil1

Pa ko je od njih lud da trenira nesto sto mu ne moze doneti ni priblizno novca kao NFL, NBA, Premier liga...

Fudbal sigurno donosi najviše novaca. Već sam napisao da su Španci poslenjih godina superiorni u fudbalu a nemaju ni jednog crnca u ekipi.

Citat:
vilil1

Sigurno si citao o maloj Ye, kako su je odvojili od roditelja i spremali za olimpijadu...

A možda su one Kenijce roditelji bacili medju gladne lavove pa su deca morala da trče?

Možemo spekulisati bez veze od jutra do sutra. Činjenica je da na olimpijadi trenutno Kinezi vode po broju medalja, drugi si USA i treća GB. U kineskoj ekipi nema ni jedan crnac a kod USA i GB može se uzetri pola/pola. To su činjenice i ne može se reći da USA i GB sportisti nemaju uslova za trening ili da su slabo plaćeni.


Inače sve ovo što mi ovde pričamo crnci/belci bi se u USA smatralo za rasizam. Tamo koriste izraze Afro-Amerikanci, Afrikanci itd. A krv je crvena svima.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kradja - drugo ime za olimpijadu!

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 11788 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.