Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?

[ Pregleda: 3474 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nicifor
Jovi Nicifor
Srbija

Član broj: 92509
Poruke: 21
*.pools.arcor-ip.net.



Profil

icon Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?09.11.2013. u 10:29 - pre 127 meseci
Zdravo svima!!Kupio sam auto sa vec dobro odradjenom muzikom,imam pioneer CD radio 4x50 mosfett u gepeku snagas marke Lanzar dva woofera i kondenzator u vratima dobre zvucnike...Sve mi je to dobro radilo stvarno mastan ton(toncina)dok nisam skidao na kratko minus klemu sa akumulatora,kad sam zeleo da je vratim osetio sam da malo varnici vise nego sto je normalno,mozda samo jer kondenzator je povukao struju,ne znam tacno...sve u svemu od tada mi ne radi vise muzika,tek kada odvrnem radio na dosta jako 40-50 onda se cuje mutno skroz i samo bas kao iz daljine,radio mi radi ali se ne cuje muzika,osigurace sam pogledao koliko sam mogao da vidim sve je u redu...pa bih molio za pomoc ako neko ima iskustva ili zna sta bi to moglo da bude,dali su to mozda izlazi na snagasu(ima li na njemu izlazni osiguracimozda u njemu)ili sta bi moglo biti...Bas mi je zao da imam takvu mashineriju a ne mogu da slusammolim za bilo kakvu pomoc,

Unapred zahvalan Nicifor
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13060
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?09.11.2013. u 11:08 - pre 127 meseci
E moj Nićifore! Proveri prvo zvučnike.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

nicifor
Jovi Nicifor
Srbija

Član broj: 92509
Poruke: 21
*.pools.arcor-ip.net.



Profil

icon Re: Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?09.11.2013. u 12:09 - pre 127 meseci
ali sve je radilo minut pre skidanja minus kleme,ok,hvala ali mislim da to sve radi...
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13060
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?09.11.2013. u 12:43 - pre 127 meseci
Onda kreni od pojačavača, ako muzika sa radija radi dobro.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

nicifor
Jovi Nicifor
Srbija

Član broj: 92509
Poruke: 21
*.pools.arcor-ip.net.



Profil

icon Re: Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?09.11.2013. u 13:07 - pre 127 meseci
Citat:
zeoN_Rider: Onda kreni od pojačavača, ako muzika sa radija radi dobro.


sada sam skinuo jedan zvucnik i povezivao direktno na radio,radi...ali nisam siguran dali sa cinceva izlazi do pojacala jer sa pojacala nema signala,dali je pojacalo izlazi stradali ili sa radio pretpojacalo preko dva cinca ne izlazi nista...to sada ne znam
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13060
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?09.11.2013. u 13:09 - pre 127 meseci
Moraćeš natenane da proveravaš, a prvo proveri jel ima "Remote" napon iz radija.
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

Milan_95
Milan Bozic

Član broj: 266941
Poruke: 91
*.mediaworksit.net.



+1 Profil

icon Re: Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?08.12.2013. u 09:36 - pre 126 meseci
Vidi da li ti se pali power ili project na pojacalu ... ako pali project (crvena lampica mada nemora da znaci) pojacalo je premno za servis i ako ima 1.5+ KW RMS spremi oko 50€ za opravak ...
"Bitno je stalno postavljati pitanja "
 
Odgovor na temu

zerocool12
Sabac,Srbija

Član broj: 314815
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+23 Profil

icon Re: Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?11.12.2013. u 07:24 - pre 126 meseci
Prvo proveri napon na kondenzatoru koji je.Mora biti 12.xx ! Ako ti je to sve oke, uzmi telefon i prikaci ga na pojacalo,imas da kupis onaj kabal (mozda cak i imas) jedna strana stereo banana a druga strana cincevi,pa slusaj dal ce pojacalo da izbaci sta,ako nece do pojacala je.. takodje kao sto je rekao Milan_95 proveri lampicu na pojacalu,ako je crvena znaci ili ti masa nije u redu ili je pojacalo za popravku... samo da znas nekad i masa hoce tu da pravi svasta i ako se sve upali kao sto je radio i ostale stvari,jer pretpostavljam da je pojacalo jace i to hoce stabilnu masu.. Pozz javi sta si uradio.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Auto pojacalo,muzika vise ne radi,problem!?

[ Pregleda: 3474 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.