Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vojvodjani istina je, Beograd se gradi

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 101643 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:47 - pre 107 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
Braksi: Englezi su nekako i prezalili kolonije, ali BG nece Vojvodinu.

plac i skrgut zuba...


Skotsku ce malo teze..


Referendum za samostalnost Skotske nije uspeo zato sto Englezi nisu ucestvovali na njemu, vec su ucestvovali samo Skoti.
 
0

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:49 - pre 107 meseci
Citat:
2012: Referendum za samostalnost Skotske nije uspeo zato sto Englezi nisu ucestvovali na njemu, vec su ucestvovali samo Skoti.


svejedno SNP je pocistila engleske partije i u Vestminsteru ce imati 58/60.

Londonu je itekako stalo da zadrzi Skotsku jer ako ode Skotska by bye nafta u severnom moru...

uglavnom, Skotska ce biti sigurno nezavisna.

 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:55 - pre 107 meseci
Citat:
2012:
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
2012:
E ja bi iskoristio ovu priliku da dam savet svima koji se zalazu za samostalnost, ako uspete da se odvojite od Srbije prvo sto trebate uraditi je da Canka proterate iz drzave, a sa njim i Pajtica i onu popisulju sto je sada kod Vucica, a bila je u radikalima, pa je menjala deset partija.



Hvala. Imas li neki savet pride za Albance koji sanjaju o ujedinjenu sa Kosovom?


Nema ozbiljnih Albanaca koji sanjaju o,ujedinjenju sa Kosovom, niti ima ozbiljnih Kosovara koji sanjaju o ujedinjenju sa Albanijom, takvo nesto ne postoji. Ima tupsona koji pricaju o tome, ali to su uglavnom seljaci i nepismena populacija.


Sta, u Skopje su tupsoni i seljaci? Mislis da ne znam situaciju tamo?
Anyway, okay..za 20 godina ako forum bude postojao, popricacemo na tu temu, moze? :)

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:55 - pre 107 meseci
Citat:
Braksi: svejedno SNP je pocistila engleske partije i u Vestminsteru ce imati 58/60.

Londonu je itekako stalo da zadrzi Skotsku jer ako ode Skotska by bye nafta u severnom moru...

uglavnom, Skotska ce biti sigurno nezavisna.


Nista njima ne nedostaje i ovako, inace manji je problem nafta, veci problem je vojska, vojna industrija i brodogradnja, to je uglavnom u Skotskoj. Najveci problem je sto se mnogo Skota dobro snaslo u Engleskoj, posebno u Londonu, pa im se ne ide odatle.
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 13:59 - pre 107 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
2012:
Citat:
DusanSukovic:
Citat:
2012:
E ja bi iskoristio ovu priliku da dam savet svima koji se zalazu za samostalnost, ako uspete da se odvojite od Srbije prvo sto trebate uraditi je da Canka proterate iz drzave, a sa njim i Pajtica i onu popisulju sto je sada kod Vucica, a bila je u radikalima, pa je menjala deset partija.



Hvala. Imas li neki savet pride za Albance koji sanjaju o ujedinjenu sa Kosovom?


Nema ozbiljnih Albanaca koji sanjaju o,ujedinjenju sa Kosovom, niti ima ozbiljnih Kosovara koji sanjaju o ujedinjenju sa Albanijom, takvo nesto ne postoji. Ima tupsona koji pricaju o tome, ali to su uglavnom seljaci i nepismena populacija.


Sta, u Skopje su tupsoni i seljaci? Mislis da ne znam situaciju tamo?
Anyway, okay..za 20 godina ako forum bude postojao, popricacemo na tu temu, moze? :)


Ubedjen sam da ne znas situaciju u Makedoniji.
Evo reci mi koliko Siptara iz Makedonije poznajes licno i sa koliko od njih si razgovarao licno u poslednje tri godine.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:00 - pre 107 meseci
Citat:
Braksi:
zvace se Republika Vojvodina, a to je puno lepse od Republika Srbija, jer je rec Srbija tako kompromitovana, da se ceo svet najezi kad je cuje.

Uf, napokon! Blagodarim na iskrenosti informacije.

Elem, sad kad se zna ime - kakva je plan za nastanak Republike Vojvodine? Kako to izvesti? Eto, saznali smo i osnovu koja je ekonomskog karaktera (mada nije bas jasno... dobro, cekamo primer...) pa sad kako to izvesti, sta uraditi.

A i vreme je da se zna plan i program Republike Vojvodine, pa molim da se iznese.

Iako sam pretpostavljao ipak sam iznenadjen imenom. Zasto zadrzati "Vojvodina" kad ce to uvek asocirati na ugnjetavanja od strane omrazenog Beograda i Srbije?


Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:05 - pre 107 meseci
Citat:

Znam da ne pratis istorijske cinjenice, ali bese li ono jedna nezavisna drzava srusila berlinski zid kako bi se prikljucila drugoj uspesnijoj?


Lupas ko Maxim HM gun. Pridruzili se Nemci Nemcima. Big deal?

Citat:

JBG, tako to ide danas - jedini nacin da budes nacionalista i patriota i da se boris za ocuvanje teritorije svoje drzave je da redovno placas porez, ne radis na crno, prijavljujes kriminal i korupciju ako saznas za takve pojave, a ne da prvodis vreme na forumu govoreci da volis svoju drzavu a ovamo ne placas porez i taksu, sa policajcima se nagodis za crvenu i nemas nijedng dana legalnog radnog staza.


Tja, sta ti mislis da samo ti placas porez, elektricnu energiju i smece i tvoje komsije u selu tvom ?

Citat:

Nije najveci neprijatelj Srbije u Pentagonu, vec u Begradu, tacnije milion najvecih neprijatelja Srbije..blabla



Gde nadje podrsku za ovu pseudonaucnu tvrdnju?

Citat:

Ovo da se ukapira od reci do reci pa mozemo da nastavimo dalje sa diskusijom



Ubilo se :)


[Ovu poruku je menjao DusanSukovic dana 07.08.2015. u 15:20 GMT+1]
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:12 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka:

A i vreme je da se zna plan i program Republike Vojvodine, pa molim da se iznese.
Iako sam pretpostavljao ipak sam iznenadjen imenom. Zasto zadrzati "Vojvodina" kad ce to uvek asocirati na ugnjetavanja od strane omrazenog Beograda i Srbije?

Pozdrav!



Sceka, a tu je jak onaj bradonja Veselinov, pokusava da prodaje pricu o Nezavisnoj Vojvodini, nadamo se da kao ministar (daleko bilo) nece da naredi soferu bahato vozi kroz semafor i da ubije jos jednu devojku. Za pocetak neka glavno ime Novog Sada, opet bude Neusatz, sounds soo cool and Central European :)

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:14 - pre 107 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Nije najveci neprijatelj Srbije u Pentagonu, vec u Begradu, tacnije milion najvecih neprijatelja Srbije su u Begradu. Ovo da se ukapira od reci do reci pa mozemo da nastavimo dalje sa diskusijom.

To sam ja vec napisao, samo nisi citao. Treba odvojiti Beograd od Srbije
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4785 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:20 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:

Naravno.

Ima li neki primer za to?


Nebitno je.
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4785 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:21 - pre 107 meseci
Citat:
Sceka:A i vreme je da se zna plan i program Republike Vojvodine, pa molim da se iznese.


A zasto ocekujes da tebi neko iznosi neke planove?
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:21 - pre 107 meseci
Citat:

Ubedjen sam da ne znas situaciju u Makedoniji.
Evo reci mi koliko Siptara iz Makedonije poznajes licno i sa koliko od njih si razgovarao licno u poslednje tri godine.


Ono puskaranje skoro sto bese i pre par godina ili tako, to je samo slucajnost, ili je to bilo nedelo Slobodana Milosevica ili su to bili Gremlini?

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:22 - pre 107 meseci
Citat:
@DusanSukovic
Sceka, a tu je jak onaj bradonja Veselinov, ...

Ma taj je poznat, i zvanican... Mene zanima ova forumska varijanta politicara/ekonomista/pravnika/programera/stranih gradjana... ustavno pravnih autoriteta... jer sam ja sto se teme tice (Republika Vojvodina kao tema) potpuni laik pa mi je drago kad nesto saznam. Da bih dao podrsku samostalnosti Vojvodine moram i da naucim nesto. A zelju imam.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:24 - pre 107 meseci
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka:A i vreme je da se zna plan i program Republike Vojvodine, pa molim da se iznese.


A zasto ocekujes da tebi neko iznosi neke planove?



Pa demokratska Vojvodina, transparentnost prema manjini Srba u Vojvodini (valjda ce i njih biti - necete ih proterati?), da necete valjda reci da cete kopirati stil vladanja omrazenog Beograda i Srbije??

Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:29 - pre 107 meseci
Citat:
Shadowed: Nebitno je.

Pa zasto kazes nesto nebitno? Cemu je to korisno? (cisto forumski savet - nebino se ne postuje, jer je nebitno!)

Citat:
Shadowed: A zasto ocekujes da tebi neko iznosi neke planove?

Zato sto sam lepo i kulturno pitao. Pa ocekujem lepo i kulturno ophodjenje, komunikaciju. A kad nesto pocnes onda je najmanje kulturno da se nastavi.

Ako nemas sta da kazes i to je ok. Ali polovicno ili "ne" ili sve u vidu jedne reci... je nekulturno, u najmanju ruku.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4785 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:35 - pre 107 meseci
@Sceka, jbt, ti stvarno ne mozes da ispratis radnju 3 poruke za redom... Kao sto ti rekoh, prvi shvati ono na sta odgovaras pa odgovaraj. Nisam ja sebi na post odgovorio i rekao nebitno, vec tebi. Nebitno je da li postoji primer (za koji si TI pitao) a ne ono sto sam ja rekao pre toga.

Citat:
Sceka: Zato sto sam lepo i kulturno pitao. Pa ocekujem lepo i kulturno ophodjenje, komunikaciju.

To sto si ti nesto (pa makar i kulturno) pitao, ne znaci da ces (ili da trebas) dobiti odgovor.

Citat:
Sceka: Ali polovicno ili "ne" ili sve u vidu jedne reci... je nekulturno, u najmanju ruku.

Netacno.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 14:46 - pre 107 meseci
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka: Nego kog karaktera?

Ekonomskog.



Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka: Nego kog karaktera?

Ekonomskog.

Da li postoji opcija odvajanja/nezavisnosti na osnovu toga?


Pozdrav!



Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka: Nego kog karaktera?

Ekonomskog.

Da li postoji opcija odvajanja/nezavisnosti na osnovu toga?


Naravno.



Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:

Naravno.

Ima li neki primer za to?


Pozdrav!



Citat:
Shadowed:
Citat:
Sceka:
Citat:
Shadowed:

Naravno.

Ima li neki primer za to?


Nebitno je.


Znaci, kazes da je postoji opcija odvajanja/nezavisnosti na osnovu... pa kad te pitam za primer odgovaras sa "nebitno"?! 'si u stanju da pratis vise od jedne strane svojih poruka?

Da... mora da se crta - ako je meni nebitno - zasto si uopste usao u tu pricu, zasto si uopste pomenuo nesto sto je nekome kome odgovaras nebitno? Jel' sad jasnije?!


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4785 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 15:02 - pre 107 meseci
Facepalm... Tebi sam odgovorio nisam rekao da je tebi nebitno...
 
0

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 15:05 - pre 107 meseci
Citat:
DusanSukovic:
Citat:

Ubedjen sam da ne znas situaciju u Makedoniji.
Evo reci mi koliko Siptara iz Makedonije poznajes licno i sa koliko od njih si razgovarao licno u poslednje tri godine.


Ono puskaranje skoro sto bese i pre par godina ili tako, to je samo slucajnost, ili je to bilo nedelo Slobodana Milosevica ili su to bili Gremlini?


Lepo sam rekao da nisi upucen, a ti ovim tvojim komentarom to potvrdjujes, ali si zato izbegao da odgovoris koliko Siptara iz Makedonije poznajes i sa koliko od njih si razgovarao u poslednje tri godine.

Da ti odgovorim i na citirani komentar.
Skora puskaranja je organizovala aktuelna vlast u Skopju zarad svojih interesa i to nema veze sa pripajanjem Albaniji, a dogadjaji od pre 15 godina su unutrasnja stvar Makedonije i nije bilo ni govora o odvajanju delova Makedonije ili pripajanju Albaniji.
O Slobodanu Milosevicu niko ne razmislja u Makedoniji, a jos redje ga neko pominje. Gremlini se povremeno spomeninju, ali ne u kontekstu Makedonsko-Albanskih odnosa.
 
0

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Re: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi07.08.2015. u 15:12 - pre 107 meseci
Citat:
2012: Lepo sam rekao da nisi upucen, a ti ovim tvojim komentarom to potvrdjujes, ali si zato izbegao da odgovoris koliko Siptara iz Makedonije poznajes i sa koliko od njih si razgovarao u poslednje tri godine.

Da ti odgovorim i na citirani komentar.
Skora puskaranja je organizovala aktuelna vlast u Skopju zarad svojih interesa i to nema veze sa pripajanjem Albaniji, a dogadjaji od pre 15 godina su unutrasnja stvar Makedonije i nije bilo ni govora o odvajanju delova Makedonije ili pripajanju Albaniji.
O Slobodanu Milosevicu niko ne razmislja u Makedoniji, a jos redje ga neko pominje. Gremlini se povremeno spomeninju, ali ne u kontekstu Makedonsko-Albanskih odnosa.


Prijatelju, polako, ne se zuriti, znas za koga vreme radi u MKD?
Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vojvodjani istina je, Beograd se gradi
(Zaključana tema (lock), by Ivan Dimkovic)
Strane: << < .. 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 101643 | Odgovora: 577 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.