Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja

[es] :: Digitalna Televizija :: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 219680 | Odgovora: 2223 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja25.04.2020. u 23:06 - pre 48 meseci
Jel zna neko kako se easycapch4 usb namesta na km plejer na smi super viewer ne moze da se maximizira slika a trebace mi
al dobro moze i ovako zumiram na win i + dugme :) inace mala krs antena vata samo cot :P
https://i.imgur.com/jRAahgN.jpg
https://i.imgur.com/Ym8otKm.jpg
https://i.imgur.com/52qSUuT.jpg

 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 01:43 - pre 48 meseci
Dobro je Dusko. Ako tebi deluje cvrsto - to je to. Tebi ce na glavu da padne, a ne Bordzulku.

P>s. Koliko sam umoran cak mi se i Robert63 pri/ukazuje
Da smo mi zivi i zdravi zajedno sa Living, ves masinom i njegovom komsinicom
Eee moooj TI

[Ovu poruku je menjao gilopile dana 26.04.2020. u 02:54 GMT+1]
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 05:22 - pre 48 meseci
Jedva cekam da nabavim tiple :D E gile gile pa sto lezes tako kasno mogu se ribe pecaju i po danu

uspeo ovo na kmplejeru al na aceru sacu probam na toshib i

https://i.imgur.com/kNJqTI5.jpg


uspeo to i na toshibi sa prenosom slike na kmplayer u :)

https://i.imgur.com/nD4FGAE.jpg
https://i.imgur.com/VZjF3tm.jpg
https://i.imgur.com/ZzSWHJ5.jpg

[Ovu poruku je menjao DUSKEZ dana 26.04.2020. u 11:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6825
*.dynamic.sbb.rs.



+1454 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 14:05 - pre 48 meseci
Bajdvej ja ništa ne radim dok nemam kompletan materijal za sve, znači nebi bušio bez 4 tiplja jer ćeš ovako da razmrdaš prva dva kada budeš radio druga dva. Uopšte kako si uspeo da to zatipluješ i iskriviš nosač tj to pojačanje koje si dodao? Znači da i nije toliko jak taj lim? To treba da trpi ozbiljne udare vetra naročito u ravnicama. Da vidiš samo razliku u vetru i temperaturama na periferiji bg i u centru grada gde je par stepeni više i mirnije. Jedno je šuplja antena a drugo je sat antena koja je kao jedro na vetru.

Hoću da uzmem neki android tv box pa da probam malo, imam lg 4k pametni tv za koji nema 5 aplikacija da valjaju. Potpuno je neupotrebljiv. Gile koji savetuješ? 4 gb DDR3 ili 2 gb DDR4?
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 14:11 - pre 48 meseci
Ako to popusti busim zid :D nezam meni se ne cini lose kad su plasticne mogle da drze 5 6 godia mocice i gvozdene barem 3 4 minimum neki :) a vetar nikad nije bio nesto kao problem vise sneg onda moram da ocistim metlom kad nema signala uopste inace kazem drzala se dugo sa plasticnim obicnim zutim tiplama a kad je vetar antena se ljulja ali to nista nije smetalo ni signalu ni nista jel je onda bilo okay a sad ce bude u cool u :) ja sam samo postavio nosac nisam antenu ni ja neradim sve bez kompleta znam ja dobro sta ti kazes bude leti i u jesen vetrine sto mi kazemo salauke toliko jak vetar da nemozes ici po avliji nosi te ali ne nije to nikad smetalo anteni samo padavine
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 14:13 - pre 48 meseci
Citat:
bordzija:
Bajdvej ja ništa ne radim dok nemam kompletan materijal za sve, znači nebi bušio bez 4 tiplja jer ćeš ovako da razmrdaš prva dva kada budeš radio druga dva. Uopšte kako si uspeo da to zatipluješ i iskriviš nosač tj to pojačanje koje si dodao? Znači da i nije toliko jak taj lim? To treba da trpi ozbiljne udare vetra naročito u ravnicama. Da vidiš samo razliku u vetru i temperaturama na periferiji bg i u centru grada gde je par stepeni više i mirnije. Jedno je šuplja antena a drugo je sat antena koja je kao jedro na vetru.

Hoću da uzmem neki android tv box pa da probam malo, imam lg 4k pametni tv za koji nema 5 aplikacija da valjaju. Potpuno je neupotrebljiv. Gile koji savetuješ? 4 gb DDR3 ili 2 gb DDR4?

jel mozes da ubacujes flesom apk ove? imas sajtova pa ubacis i instaliras ako moze i to taj 4k smart lg
ako nemozes gplay probaj aptoide mada ja koristim oba na sm tv
ima razih
https://appmirror.net
apps.mob.org
http://www.mafiapaidapps.com
https://www.apk4fun.com/
https://www.apkmonk.com/
https://mob.org/en/androi
https://apkplz.net/
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6825
*.dynamic.sbb.rs.



+1454 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 14:36 - pre 48 meseci
Ma nema ništa za LG on ima neku svoju bezveznu platformu koju niko živi ne koristi niti se prave aplikacije. Bukvalno pustoš ko i windows platforma za mobilne. Uzeo bi neki android box mogao bi na njemu orionn tv da puštam po potrebi a i eon bih pokrenuo da više ne cimam kompjuter. Dosadilo mi da prelazim na ženin komp kad ona hoće nešto da gleda.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 15:03 - pre 48 meseci
Gile imal pomaka za taj life s good? koji je model marka ?

[Ovu poruku je menjao DUSKEZ dana 26.04.2020. u 16:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Living Light

Član broj: 331540
Poruke: 6714



+1159 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 15:20 - pre 48 meseci
Citat:
bordzija: čekaj kakav ti je ovo lim prišarafljen na nosač

Citat:
gilopile: Ako tebi deluje cvrsto...Tebi ce na glavu da padne

Ma, neće BIZON na glavu da mu padne,
ako doda još po koju "maticu" na svaki tipl, do kraja navoja
da ne misli šta bi bilo-kad duvaju jaki vetrovi.

..a šta ako one postoječe dve oblajznu?

Toliko mnogo knjiga, toliko malo vremena...
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 15:37 - pre 48 meseci
Dobar majstor dobro uradi ,a savete valja cuti i hvala na kritikama :) dvaput meri triput razmisli jednom rezi

Inace uradjeno je resenje za sta ako onda busimo zid sto je cale predlagao ja nisam hteo zbog ajnforta da izgleda ruzno, jer da mislim da ce biti dobro ovo hvala vam obojici :)

kako bas nijedna kopkaj sigurno ima neki store za lg mora biti da ima sve ima na netu treba ti samo iptv player :)
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 15:54 - pre 48 meseci
Bivo samo da mu ne padne na glavu, lako za Bizona :)
Zadnjih godina obavezno udari bar dva puta godisnje vetar da nosi sve pred sobom.
Ako takav potrefi i potrefi pravi ugao na parabolu cupa je 100%.
Dok je jednom duvao da ne mozes da verujes, a antena se nije cak ni pomerila sa satelita.
Meni vec 2x letela, a i kapija jednom zavrsila na cesti u param parcad pa sam iskovao drugu, a ona otisla za potpalu.

Bordzi, izmedju ta dva zla biraj manje 4GB DDR3 :)

Citat:
Gile imal pomaka za taj life s good? koji je model marka ?


Ne razumem, koji `life s good?` ?
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 15:59 - pre 48 meseci
U jbt ktb u okolini bas zeznut vetar kod mene je jednom za tih 7 godina lepo razdrmala od kada sam je dva puta dostelavao ali ne iz zida nego na opsivki i pozicioneru levo desno odnosno levo desno od zida do zida tako je bilo.Ovo drugo sam ja razdrndo kad posle dugo vremena ja bio batalio sat i hteo da ustelam signal i nisam odvrnuo steznike na opsivki i pozicioneru a drmao cimao ant i ona se razvalila i namestao je koristenim popucalim tiplama plasticnim dva puta u iste rupe - naravno ona treskala...
Super su smart boxovi ali iskreno meni je hibridni t2 android i smart tv mnogo zabavniji mada ako imas univerzalni daljinski i to moze da ti donese full osecaj inace trpljenje 2 3 daljinska je za mene muka

Nego drug da vidimo kako ide sa antenama :) sta je sa logom dugackom sa kratkom jesi nasao kabli i to :) jel si kreno to?

Zar marka LG nije skracenica od iste firme ciji je moto Life is Good :D ako ne ja sam nesto pomuljo :D
tv gile bordzijin

Kod smartova najbitnije ti je da mu net das na utp jel kod wifi ima gubitaka pogotovo ako neko jos vuce neta onda secka slika al ako ti je net 50 to nemoz se desi, ko sto meni nije :D


ne znam tacno koje nudi orion kanale a eon to je sbb al kako pise ti sa njim dobijas free SMBOX? kao i uz orion :))))) to sam cuo da je jako al i papreno
ono sto mi nije jasno zasto bi uzimao oba paketa kad u oba se nude tv, int naravno

[Ovu poruku je menjao DUSKEZ dana 26.04.2020. u 17:34 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao DUSKEZ dana 26.04.2020. u 17:41 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao DUSKEZ dana 26.04.2020. u 18:54 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6825
*.dynamic.sbb.rs.



+1454 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 17:02 - pre 48 meseci
Eon iz nekog razloga nikako ne mogu da pokrenem na lg life's good njsru. Eon na televizoru traži neki kod koji ja u nalogu ne mogu nigde da nađem. A u principu mi na tom televizoru i ne treba nego na drugom lg koji nije smart nego običan full hd 43" spojen na komp preko hdmi kabla od 5 metara.
Koji negde nešto prekida dal adapter ili sam kabl baš me gabri.

Lepo neki android box pa da vidim čija majka crnu vunu prede dal lg ili sbb ili kabl.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 17:11 - pre 48 meseci
Taj kod je mozda autentikacija sad dal ide preko fona broja ili preko emaila ili kako vec ili je prosao probni period pa da uneses kod koji si dobio kupovinom.Ja imam smbox 1gb ram i 8gb memorija nand a na sm tv u isto 1gbram i 8gb nand memorije i to super ide nema kocenja seckanja iptv je isto sto i bilo sta kako se prati tv strimovanjem jedino ne znam za iptv preko mtsa ili nekog provajdera to nikad nisam pasovao

Sto se mene tice za sve smartove sto manje aplikacija znaci yt ytmusic perfect player ili iptvextreme pro apk da nezezaju reklame i jos 2 3 i ako bas mislis stavis neki ok antivirus i to je sve ne vise od 10 instaliranih aplikacija nikakav kodi nikakva cuda samo ok ulistan perfectplejer i to siba ko ludo :D sa 1gb ram je full moze i na 512 mb onda manje aplikacija i mora iptvextremepro jel je manja i sve lepo sve dobro :)

[Ovu poruku je menjao DUSKEZ dana 26.04.2020. u 18:58 GMT+1]
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6825
*.dynamic.sbb.rs.



+1454 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 19:48 - pre 48 meseci
Ma treba da može kako god, svaki sbb nalog ima pravo na 5 eon naloga. Ovakvu nebulozu od televizora nikada nisam video. Za prosto brisanje programa moraš da konsultuješ internet. Poluproizvod.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

DUSKEZ

Član broj: 337104
Poruke: 2381



+36 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 19:53 - pre 48 meseci
Sve istrazi edit menu submenu meni channels meni favorites meni programming meni listing sve sve to je tv to nemozes pokvariti :) u principu negde je na jedan dva uredjivanje kanala a negde se treba snaci pomuciti da bi usao u meni onda je glavno edit pa delete skip i obavezno save ako ima tek onda izadjes a ja cesto na tv u kad nisam znao da izadjem ugasim ga i sacuvaju se podesavanja bitno je kad u djes u lista meni sve uradis kako oces i da upamtis ili zapises kako se to radi ima svasta mogu da predpostavim da ima i tako neki tv vremenom se sve nauci :)
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6825
*.dynamic.sbb.rs.



+1454 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 20:01 - pre 48 meseci
U stvari ne možeš ni da brišeš kanale nego samo anpabliš i oni se kao ne pojavljuju posle kada biraš. I dalje čuče na listi. Katastrofa od tv-a. Od modela do modela je drugačije tako da ti ne pomaže neko uputstvo na internetu. Svaki put promene naziv komande pa sam napamet ubo i ispalo je ok. Ma bezvezarija koja samo komplikuje uopšte ne znam ko im je klijentela, valjda ljudi koji uopšte ne koriste tv.

Sa svakim lg televizorom sam imao do sada problema, kod keve lg koji sam kupio nov za 600 evra ima štraftu po sredini.
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 20:02 - pre 48 meseci
More Bordzilko, dobar je LG ( inace skracenica od Lepo za Gledati ) kakvih polu TV-a sve ima
Jeste malo priglup Smart, al kad mu sibnes AndBox, opametices ga u fulu.
Ma prosto prepametan ce biti TV

(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6825
*.dynamic.sbb.rs.



+1454 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 20:12 - pre 48 meseci
Imaš neku preporuku za smart box?

Gledam ovaj T10 pro

https://www.kupujemprodajem.co...s/85156842?filter_id=110419535
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja26.04.2020. u 20:16 - pre 48 meseci
Ja namam ideju sta uzeti, nisam bas u toku.
Meni se ogadise jer sam se patio s nekim i sad vise ne mogu ocima da ih vidim, a kamoli da odlucim da kupim i da se zezam sa drndoidom. :D

Al to je to u principu za te neke pare.
Valjda ce koliko toliko dobro da radi sa 4GB RAM.

Sacekaj jos nekoga da se javi iz prve ruke ako ima nesto za preporuku...
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: DvbT2 prijem signala sa avalskog tornja

Strane: << < .. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 219680 | Odgovora: 2223 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.