Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta

[es] :: Sertifikati :: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 8528 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dmauka
univerzum, vaseljena...

Član broj: 4309
Poruke: 149
*.BVCOM.NET.



+2 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta11.07.2005. u 18:16 - pre 228 meseci
...a taman sam mislio da prekinem...:)

Citat:
red devil: Ok, prihvatam poziv:

1. Dvojica mojih prijatelja NISU dobili originalne MOC-ove vec fotokopije. Tu pricu potvrdjuje i jedan od najistaknutijih (bivsih) CET-ovih predavaca i jedan od najvecih IT strucnjaka u zemlji cije ime necu pominjati.


Nas 8 (osam) na kursu za MCSE, svi dobili sve knjige ORIGINAL.... 8>2

Citat:
2. Nije OK ukoliko je tako nesto suprotno Microsoft-ovoj politici.


ko kaze da je suprotno ?!?!?

Citat:
3. Prosao sam obuku u CPU-u tako da verovatno shvatas koliko je besmisleno da mi pricas takve stvari.


aha, ti sigurno radis u ili za CPU kad ih toliko hvalis ;)

Citat:
4. Da ste ozbiljna "skola" ogranicili biste brolj ljudi u grupama na 7, 10, 12, ne znam zavisi od mogucnosti a za polaznike koji predju taj limit organizovali novu grupu.


Grupa od 8 ljudi je veoma dobra osnova kako za vezbe tako i za komotan rad...
iz licnog iskustva...

Citat:
Ah da, na "argument" iz prethodnog replyja da je "CET u prednosti zato sto je prvi" mogu samo da se nasmesim. Evo i jednog smajlija :D


Pozdrav :)

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Marković dana 12.07.2005. u 00:54 GMT+1]
Ne mesam se nikome u privatan zivot jer mi je receno da se drzim podalje i od svog sopstvenog.
 
Odgovor na temu

red devil
Beograd

Član broj: 46525
Poruke: 115
195.252.85.*



Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta11.07.2005. u 19:04 - pre 228 meseci
Citat:
Nas 8 (osam) na kursu za MCSE, svi dobili sve knjige ORIGINAL.... 8>2

To ne menja cinjenicu da ima ljudi koji su dobili samo fotokopije zar ne?
Citat:
ko kaze da je suprotno ?!?!?

Microsoft politika nalaze da kandidati dobiju MOC-ove jer oni ulaze u cenu kursa. Stavise, samo se uz kurs i mogu dobiti, odnosno, ne mogu se kupiti u slobodnoj prodaji pa samim tim i nemaju cenu tako da mi nije jasno ko je u CET-u ili gde vec i na koji nacin procenio da je njihova vrednost 30$ ili 50$ ili koliko vec?
Citat:
aha, ti sigurno radis u ili za CPU kad ih toliko hvalis ;)

Ne radim ni u CPU, ni za njih, ali ljudi jednostavno zasluzuju svaku pohvalu.
Citat:
Grupa od 8 ljudi je veoma dobra osnova kako za vezbe tako i za komotan rad...
iz licnog iskustva...

Aha, a u CET-u imaju unapred pripremljene MOC-ove za grpu od 5 ljudi pa zato ovoj trojici koja su se naknadno prijavila podele fotokopije?;)

Glupo je uopste raspravljati o CET-u kada su duplo skuplji od drugih skola, a zasto? Zato sto su prvi Microsoft Gold Certified Partner u zemlji? Ma, da, bas cu im zbog toga pokloniti "soma evra";)

[Ovu poruku je menjao red devil dana 11.07.2005. u 20:06 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Dejan Topalovic
Dejan Topalović
Senior Oracle DBA & Senior PL/SQL
Developer, Erste Sparinvest (Erste
Bank), Vienna, Austria
Vienna

Član broj: 635
Poruke: 1374
*.1.14.vie.surfer.at.

Sajt: www.baze-podataka.net


+2 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta11.07.2005. u 19:17 - pre 228 meseci
Zamolio bih ucesnike diskusije, da prepirku o CET-u i CPU ostave za za neku drugu temu. Tema je Second shot akcija.
Blog - baze podataka
---------------------
Oracle OCP DBA (9i & 10g)
Oracle Database: SQL Certified Expert
Oracle OCP Developer
Certified MySQL DBA
 
Odgovor na temu

red devil
Beograd

Član broj: 46525
Poruke: 115
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta11.07.2005. u 20:10 - pre 228 meseci
Ok, ali nije na odmet objasniti potencijalnim novim polaznicima koje su prednosti i mane pojedinih training centara, kao i da Second Shot vazi u svim ovlascenim testing centrima bez obzira da li su oni u CET-u (VUE) ili u CPU-u (Prometric) s akcentom na cinjenici da je CET uvek imao neka specificna pravila (i cene) i da treba proveriti kakvi su uslovi u drugim firmama. Samo toliko.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta11.07.2005. u 21:20 - pre 228 meseci
sto se tice second shota isti mozete zatraziti, tj prijaviti bilo gde ..bilo koja skola ili direktno preko neta ..tipa vue ...ili.. medjutim kada padnete isti da bi iskoristili drugu sansu morate nazvati filijalu M$ u Holandiji ...TELEFONOM

p.s.
cpu ili cet jedino ispravno misljenje je onoga koji je zavrsio neki od kurseva u obe skole
 
Odgovor na temu

red devil
Beograd

Član broj: 46525
Poruke: 115
195.252.85.*



Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta11.07.2005. u 22:09 - pre 228 meseci
Da li si siguran? Zasto bih morao da zovem Microsoft predstavnistvo u Holandiji kada postoji i kod nas? Da li si cuo da tako ide ili si se licno uverio u to? Za aktivaciju trial verzije Servera 2003 sam zvao domace predstavnistvo tako da mi je malo nelogicno da zbog Second Shota zovem Holandiju...

Citat:
cpu ili cet jedino ispravno misljenje je onoga koji je zavrsio neki od kurseva u obe skole

Osobu koja bi platila isti kurs u dve skole bih smatrao blago retardiranom, a ne kompetentnom da iznosi svoj sud.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta11.07.2005. u 23:32 - pre 228 meseci
"djavole" ti ni jednu moju poruku u ovom topicu izgleda nisi u potpunosti shvatio ... morat' cu da budem eskplicitniji pri pisanju istih ;-)
 
Odgovor na temu

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.dialup.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta11.07.2005. u 23:36 - pre 228 meseci
Citat:
Aleksandar Marković: sto se tice second shota isti mozete zatraziti, tj prijaviti bilo gde ..bilo koja skola ili direktno preko neta ..tipa vue ...ili.. medjutim kada padnete isti da bi iskoristili drugu sansu morate nazvati filijalu M$ u Holandiji ...TELEFONOM


Kakva sad Holandija,jel to vazi i za Prometric centre,tipa CPU!?
Jel neko iskoristio tu sansu i na koji nacin(ako moze grublji tutorial)!?


...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta11.07.2005. u 23:45 - pre 228 meseci
- ono sto sam ja cuo je da SS vazi do kraja avgusta
- svejedno je gde prijavljujes ispite i kod koga treba samo da napomenes da hoces SS
- ako polozis ok, ne moras nikog da zoves
- ako padnes da bi aktivirao SS moras odavde da zoves M$ centralu u Holandiji

nisam padao pa nisam koristio SS, a na ovo me je upozorio jedan od M$ trainera+jedan od predavaca+jedan od zaposlenih u ... jednoj od domacih M$ skola :-)
 
Odgovor na temu

red devil
Beograd

Član broj: 46525
Poruke: 115
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta12.07.2005. u 00:32 - pre 228 meseci
U ponedeljak polazem 70-291, ako ne budem prosao, javicu da li sam zvao Holandiju...


Citat:
a na ovo me je upozorio jedan od M$ trainera+jedan od predavaca+jedan od zaposlenih u ... jednoj od domacih M$ skola :-)


E ako te je jedan od "M$ trenera" u jednoj od "domacih M$ skola" upozorio onda je u redu! Osim ako to nije skola sa "specijalnim pravilima":P

Update: Danas (tj. juce) sam polagao 70-291 i nisam polozio (zahvaljujuci svojoj urodjenoj brzopletosti). A sto se tice upozorenja "M$ trenera", samo donekle je bio u pravu ili nam Aleksandar Markovic nije preneo informaciju kako treba. Telefonom treba pozvati "Prometric" centar u Holandiji jer isti u Srbiji ne postoji, postoje ovlasceni testing centri, a ne "M$ filijalu" i zato postoje toll-free linije.

[Ovu poruku je menjao red devil dana 19.07.2005. u 01:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.dialup.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta19.07.2005. u 16:23 - pre 228 meseci
@red devil
Jesi li zvao?
Sta su ti rekli?


...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
Odgovor na temu

red devil
Beograd

Član broj: 46525
Poruke: 115
195.252.85.*



Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta19.07.2005. u 17:06 - pre 228 meseci
Nisam jos, nazvacu ih pre nego sto resim da izadjem drugi put.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta19.07.2005. u 20:47 - pre 228 meseci
iskreno nije mi receno M$filijala, jer me prica o second shotu bas toliko nije interesovala, pa sam u toku razgovora podrazumevao da treba okrenuti predstavnistco M$... odnosno nisam ulazio u detalje...ali u svakom slucaju treba nazvati telefonom Holandiju, zar ne? ;-)
 
Odgovor na temu

red devil
Beograd

Član broj: 46525
Poruke: 115
195.252.85.*



Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta20.07.2005. u 01:54 - pre 228 meseci
Cini mi se da sada moze i preko sajta, nisam siguran, javicu kada budem ponovo zakazao polaganje ispita. Zasto ti jedan telefonski poziv predstavlja toliki problem kada imaju toll-free liniju za takve pozive?Zbog jezika ili zbog cega? Ne razumem stvarno...

[Ovu poruku je menjao red devil dana 20.07.2005. u 02:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta20.07.2005. u 11:43 - pre 228 meseci
jel ja pricam kineskim? :-) ...rekao sam da meni ne treba second shot ... aka da nisam koristio isti ... sam sam napomenu da postoji potreba koriscenja telefona (sto je malo smesno imajuci u vidu sta se polaze) ... i to onima kojima treba info. o ss i to je sve... eh ... sta brzopletost radi ;-)

p.s. "djavole" .. koliko si imao poena na testu?
 
Odgovor na temu

red devil
Beograd

Član broj: 46525
Poruke: 115
195.252.85.*



Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta20.07.2005. u 12:24 - pre 228 meseci
Citat:
rekao sam da meni ne treba second shot ... aka da nisam koristio isti ... sam sam napomenu da postoji potreba koriscenja telefona

Znam da jesi i to vec u poslednjih nekoliko postova tako da sam pomislio da imas fobiju od koriscenja telefona;) I dalje ne vidim zasto bi to nekome kome treba predstavljalo problem?

546, slabo, ali bas slabo sam uradio. 43 pitanja od toga 3 simulacije, umem ja i bolje od toga:) Da li mozda znas koliko poena nose simulacije?

[Ovu poruku je menjao red devil dana 20.07.2005. u 13:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.ppp-bg.sezampro.yu.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta21.07.2005. u 17:58 - pre 228 meseci
ne znam ali mislim da i simulacije i pitalice donose isti broj ponena
 
Odgovor na temu

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.dialup.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta25.07.2005. u 23:38 - pre 228 meseci
Citat:
Aleksandar Marković: ne znam ali mislim da i simulacije i pitalice donose isti broj ponena


ja mislim da,ne
desi se da imas 600 bodova a na izvestaju imas sve po 8/10 ili 9/10 zasebno po temama!
Mislim da je to zbog tih pitanja sa simulacijama koja donose 2x,3x vise poena nego obicna pitanja!

[Ovu poruku je menjao BillyTheKid_79 dana 26.07.2005. u 00:39 GMT+1]

...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
Odgovor na temu

varelg

Član broj: 24494
Poruke: 187
*.ipt.aol.com.



+2 Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta27.07.2005. u 21:34 - pre 228 meseci
Danas sam polagao 70-271 (i pao), i iz zaboravnosti prethodno se nisam registrovao za Second Shot Free promociju. Dali je kod isti za sve koji su se registrovali:
Ovde se registrujes i dobices sledecu kodu: 2NDFRE
Nju uneses prilikom prijave kod VUE ili Prometica i to je to.


ili je za svakog razlichno...
Pozdrav,
Estamos listos?
 
Odgovor na temu

red devil
Beograd

Član broj: 46525
Poruke: 115
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta27.07.2005. u 22:02 - pre 228 meseci
To je taj kod ali se prvo moras registrovati da bi mogao da ga koristis. Sta je 70-271?
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: Microsoft produzio Second shot akciju do kraja avgusta

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 8528 | Odgovora: 43 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.