Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Saradnici za Web portal?

[es] :: Web aplikacije :: Saradnici za Web portal?
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 20104 | Odgovora: 135 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?10.06.2006. u 23:50 - pre 218 meseci
Ponoviću još jednom -
Citat:
Šta se bre ugrožavaš sam sebe bre?

- kao dokaz četvrt-pismenosti, ali nekako i više od toga - osećam da je to čista esencija ove teme - jer nije ovo utakmica da se navija, nije takođe preostalo prostora ni za raspravu, samodokazivanje, pogotovo ne za prozivanje, omalovažavanje i vređanje, kako je krenulo kada nema više gde.

Vezano za temu - izneću opet jednu ličnu ocenu - rad na webu nije prostor za laku zaradu - a to je zamka toliko rasprostranjena, dovoljno je gledati samo zasićenje tim ubeđenjem na ovim forumima, naravno lako primetno i šire. Ako se neko upušta u ovaj posao isključivo s predefinisanim ciljem lakih para - greši - i ja igram loto redovno ali ne očekujem previše od toga pa stoga i ne trošim suviše energije na to.

Da podsetim da postoje i drugi razlozi za prisustvo na webu - istina je da deset godina živim od toga i istina je da se nisam obogatio i istina je da imam daleko više entuzijazma nego prvih dana jer znam neuporedivo više nego tada - kad krećem nešto da radim znam da to mogu da uradim.
 
0

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?10.06.2006. u 23:57 - pre 218 meseci
Citat:
noviKorisnik: Ponoviću još jednom -

- kao dokaz četvrt-pismenosti, ali nekako i više od toga - osećam da je to čista esencija ove teme - jer nije ovo utakmica da se navija, nije takođe preostalo prostora ni za raspravu, samodokazivanje, pogotovo ne za prozivanje, omalovažavanje i vređanje, kako je krenulo kada nema više gde.

Vezano za temu - izneću opet jednu ličnu ocenu - rad na webu nije prostor za laku zaradu - a to je zamka toliko rasprostranjena, dovoljno je gledati samo zasićenje tim ubeđenjem na ovim forumima, naravno lako primetno i šire. Ako se neko upušta u ovaj posao isključivo s predefinisanim ciljem lakih para - greši - i ja igram loto redovno ali ne očekujem previše od toga pa stoga i ne trošim suviše energije na to.

Da podsetim da postoje i drugi razlozi za prisustvo na webu - istina je da deset godina živim od toga i istina je da se nisam obogatio i istina je da imam daleko više entuzijazma nego prvih dana jer znam neuporedivo više nego tada - kad krećem nešto da radim znam da to mogu da uradim.


Mozda nisu samo pare u pitanju ! Jesam li ja negde spomenuo da se ovo radi "samo" zbog para?
 
0

komentator
Srbija

Član broj: 59147
Poruke: 105
85.222.171.*



Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?11.06.2006. u 00:50 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!: Mozda nisu samo pare u pitanju ! Jesam li ja negde spomenuo da se ovo radi "samo" zbog para?


Mene, na primer, pare i slava uopste ne interesuju. Samo pare!
Mala sala

A kad krecete, jeste li smislili domen?
 
0

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.ravangrad.net.



+37 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?11.06.2006. u 01:07 - pre 218 meseci
Cemu offtopic? Moj predlog je da pustimo momke da rade, i da se ova tema zakljuca dok portal ne pocne sa radom. Kada pocne sa radom, da se tema otkljuca i da nastavimo sa diskusijom. Ovo samo moze da se pretvori u totalni offtopic i flame, a to nije cilj ove teme.
 
0

Marko Bijelic

Član broj: 3296
Poruke: 1077
*.teol.net.

Sajt: markobijelic.com


+1 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?11.06.2006. u 08:27 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!
Ja imam 16 godina i ne zelim da me finansiraju cale i keva do dvadeset pete pa onda da pocnem nesto da radim. Ti si od mene stariji vise od 20 godina i sa tih tvojih tridesetak godina uradio si nekoliko aplikacija.
Ti si tim poslom poceo da se bavis sa vise od 25 godina i zato imas "kompleks" od "dece" koja hoce nesto da urade 10 godina pre nego sto si ti poceo. Bas zato ti hoces svima nama da kazes "sinko, ne radi to zajebaces se", zato sto cu ja za 20 godina uraditi stotine aplikacija a ti si uradio manje od 10.
Sta ti zelis da postignes time sto ces nas samo odvracati od ideja, da nas nateras da krenemo da radimo sa 30 ???
Upravo zato vama "matorcima" smetamo mi "klinci", zato sto ste vi poceli neki posao da radite sa 25 godina a mi pocinjemo sa 15.
Reci mi molim te hocu li ja sa 30 godina znati vise nego ti sada?

Bolje da pocnem sa necim kao "dete" nego da ceo zivot provedem na ES-u... Uostalom, koliko godina su imali momci koji su osnovali Google (Lary Page i Sergej Brin) ili koji su osnovali Yahoo (David Filo i Jerry Yang)... Mislim da su bili samo par godina stariji od mene a sada haraju Internetom a vi koji ste stariji od njih "spavate sa decom"...
Nemojte molim vas samo da mi kazete da su oni imali srece i da se potrefilo, imali su srece zato sto su nesto pokusali za razliku od vas koji samo umete da omalovazavate druge i da se pravite pametni...


O Bože...
Ono što bi trebao naučiti do tridesete jeste činjenica da balavac ostaje balavac, bez obzira koliko bio stepen tehnološkog razvoja u njegovom djetinjstvu i koliko rano on počeo sa poslom. Danas su kompjuteri široko rasprostranjeni i zaista klinci masovnu kreću veoma rano. Opet, ta pojava u suštini nije nova, samo je postala masovna. I u osamdesetim su klinci kretali veoma rana, na nekim Spectrum/Atari/Amiga mašinama, doduše to su bila djeca ljudi koji su ekluzivno posjedovali kompjutere u to vrijeme, npr. u bivšoj Jugoslaviju vojska je posjedovala najjaču IT tehnologiju. Samim tim masa djece čiji su roditelji bili zaposleni u JNA i donosili kući te sprave.

Jedina razlika između tadašnjih i današnjih klinaca jeste Internet. Preciznije, ogromna količina informaciju koju današnji klinci upijaju sa Neta, što je zaista fantastična pojava. Ljudi koji danas imaju trideset i nešto godina, nerijetko su u tvojim godinama, prije Interneta u želji za znanjem bili čak prinuđeni da zovu BBS sisteme po Evropi ili čak Americi da bi pronašli najosnovniju dokumentaciju. Ti danas imaš Google. Ono protiv čega se još uvijek ne može, jeste prirodni poredak i ciklusi u razvoju osobe. Samim tim, period slinavosti morate da prođete svi, bez obzira da li ste počeli da koristite komp sa 5 godina ili sa 15. Posle slinavosti život i posao tek počinje, prva prava iskustva u industriji i potucanja po raznim kompanijama...

Još jedna stvar koju današnji klinci eksluzivno imaju jesto veliki i razvijeni community. Upravo prilika da prijateljski diskutuješ i naučiš nešto od čovjeka koji je 20 godina stariji od tebe. Moraš naučiti da cijeniš tu privilegiju. Za početak, otiđi do prve kafane i popričaj sa prvim tipom za šankom za koga procjeniš da je u srednjim tridesetim godinama. Onda se vrati na forum.

Vidim cijeniš Bila Gejtsa. Onda se informiše sa koliko je Gejts godina osnovao Microsoft, a sa koliko je zaradio prvi milion. Page i Brin su imali trideset godina kada su pokrenuli Google, osnivači Yahoo!-a kao i gotovo svi dot-com milioneri su bili bliži tridesetoj, nego dvadesetoj. Ono što obično piše malim slovima u bajkama o njihovom uspijehu jeste "parental advisor", odnosno veteran Silicijske doline koji ih je uzeo pod svoje i u osnovi napravio pare od njihove ideje. Eric Schmidt konkretno u slučaju Googlea, Jim Clark u slučaju Netscapea, itd. itd. U suštini obično su klinci ti koji imaju ideju, matorci prave u stvari pravi posao od te ideje ;) Ti ovdje na ES imaš izuzetnu priliku da od matoraca naučiš nešto. Nemoj je prokockati.
 
0

BURA
Zg

Član broj: 20574
Poruke: 103
*.net.t-com.hr.

Sajt: www.ptice.net


Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?11.06.2006. u 18:28 - pre 218 meseci
Klinci, od starijih sigurno možete dosta naučiti ali iz ove rasprave sigurno ne. Zajebat ćete se stotinu puta, i oni su se zajebali ali možete se zajebati manji broj puta ako malo poslušate. To neznači da trebate odustati jer taj posao nije mačiji kašalj. Na žalost bez obzira koliko vam ljudi govorili morat ćete i sami okusiti i uspjeh i neuspjeh. Niste najpametniji ali imate dosta vremena i dovoljno ste mladi da s entuzijazmom možete napraviti čuda. Nemate što izgubiti a dobit možete iskustvo. Koliko ćete to platiti... vidjet ćete sami.
Slušajte, učite i vozite svoje!
Ovdje sigurno još uvijek ima ljudi od kojih se da puno toga naučiti i nemojte to zanemariti.
Gdje god možeš posadi drvo...
gdje je drvo doći će i PTICE
 
0

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 14:51 - pre 218 meseci
Citat:
Danilo Cvjeticanin: Cemu offtopic? Moj predlog je da pustimo momke da rade, i da se ova tema zakljuca dok portal ne pocne sa radom. Kada pocne sa radom, da se tema otkljuca i da nastavimo sa diskusijom. Ovo samo moze da se pretvori u totalni offtopic i flame, a to nije cilj ove teme.


Ne mora da se zakljucava,mozda neki "cika" ima jos nesto "pametno" da kaze a mozda ima jos neko ko hoce da nam kaze "zajebacete se", ja se odjavljujem sa ove teme dok ne pocnemo sa radom.

@mungos
Konacno sam cuo da je neko nesto objasnio. Do sada je sve bilo "prazna prica". Kao sto sam kazes, od starijih se moze mnogo nauciti (to se i podrazumeva), zato smo i trazili pomoc ovde. I ocekivali smo pomoc upravo od starijih i iskusnijih ali docekani smo na noz samo zato sto smo "klinci".

Zato je najbolje da sacekamo jos "malo" da vidimo ko je bio u pravu. "Matori" sa iskustvom ili "klinci" sa idejom i voljom.

Poozzz
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 15:00 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!: Zato je najbolje da sacekamo jos "malo" da vidimo ko je bio u pravu. "Matori" sa iskustvom ili "klinci" sa idejom i voljom.

Samo mi reci sa kojom tačno idejom? Ti upoređuješ sebe koji hoćeš da napraviš još jedan portal (kojih inače ima kô kusih pasa) sa Brinom i Pejdžom koji su smislili PageRank, revolucionarnu ideju koja je izdvojila Google od konkurencije?
 
0

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 15:22 - pre 218 meseci
Citat:
jablan: Samo mi reci sa kojom tačno idejom? Ti upoređuješ sebe koji hoćeš da napraviš još jedan portal (kojih inače ima kô kusih pasa) sa Brinom i Pejdžom koji su smislili PageRank, revolucionarnu ideju koja je izdvojila Google od konkurencije?


Ko je rekao da se ja uporedjujem sa njima? Rekao sam samo da i mladi ljudi mogu napraviti nesto (u njihovom slucaju mnogo vise od toga). Sto se tice "jos jednog portala" mislim da ce se ovaj malo razlikovati od drugih za dosta stvari.Naravno, nece biti "revolucionarnih" stvari ali ...
Ne zelim da ih opsujem jer ce biti "nepotrebnih" komentara
 
0

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.static.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 16:12 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!: Ko je rekao da se ja uporedjujem sa njima? Rekao sam samo da i mladi ljudi mogu napraviti nesto (u njihovom slucaju mnogo vise od toga). Sto se tice "jos jednog portala" mislim da ce se ovaj malo razlikovati od drugih za dosta stvari.Naravno, nece biti "revolucionarnih" stvari ali ...
Ne zelim da ih opsujem jer ce biti "nepotrebnih" komentara


Dobro, šta ćeš ti revolucionarno da smisliš na tržištu portala a da to nemaju naprimer Index, Klik, Krstarica, Na Dlanu ... Čime ćeš privući posetioce, i odvući ih od portala na kojima rade timovi od po 30-tak ljudi sigurno...
 
0

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 16:35 - pre 218 meseci
Citat:
ventura: Dobro, šta ćeš ti revolucionarno da smisliš na tržištu portala a da to nemaju naprimer Index, Klik, Krstarica, Na Dlanu ... Čime ćeš privući posetioce, i odvući ih od portala na kojima rade timovi od po 30-tak ljudi sigurno...


Jel umes ti da citas?

Citat:
WawaHOO!: Naravno, nece biti "revolucionarnih" stvari ali ...


Znaci, rekao sam da nece biti "revolucionarnih" stvari...

Citat:
WawaHOO!:
Ne zelim da ih opsujem jer ce biti "nepotrebnih" komentara


Toliko od mene...
 
0

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 16:56 - pre 218 meseci
Citat:
ventura: šta ćeš ti revolucionarno da smisliš na tržištu portala a da to nemaju naprimer Index, Klik, Krstarica, Na Dlanu ...


A da te pitam samo, sta to ovi portali imaju "revolucionarno"...
 
0

komentator
Srbija

Član broj: 59147
Poruke: 105
85.222.171.*



Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 16:57 - pre 218 meseci
Nadam se da je pokretac teme, Goran Jakovljevic, vec dobro zasukao rukave i prionuo na posao posto se ne javlja.

Ne znam da li cete koristiti gotov, free cms ili mozda neki svoj?
Zna li se ime buduceg portala, sadrzaj...?

Hajde na posao pa da sto pre vidimo gotov sajt!
 
0

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.static.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 17:28 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!: A da te pitam samo, sta to ovi portali imaju "revolucionarno"...


Možda nemaju ništa revolucionarno, ali svakako imaju ogroman tim ljudi koji rade na tim portalima (menadžere, marketing, novinare, programere, IT, design itd...), i godišnje budžete koji se mere u stotinama hiljada evra... A ti sa timom od par klinaca, nikakvim uredništvom, bez ikakvog ratinga i ozbiljne reklame moraš imati baš baš revolucionarnu stvar da bi se imalo približio gorenavedenim portalima...
 
0

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 18:49 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!: Ko je rekao da se ja uporedjujem sa njima? Rekao sam samo da i mladi ljudi mogu napraviti nesto (u njihovom slucaju mnogo vise od toga). Sto se tice "jos jednog portala" mislim da ce se ovaj malo razlikovati od drugih za dosta stvari.Naravno, nece biti "revolucionarnih" stvari ali ...
Ne zelim da ih opsujem jer ce biti "nepotrebnih" komentara

E, moj ti... Da si u startu krenuo da "opisujes", mnogo bi se bolje proveo nego ovako. Sve sto si postigao je da te niko ne shvata ozbiljno, a sa nekim planom i programom bi verovatno dobio solidnu kolicinu komentara. Naravno, verovatno bi preovladjivali oni negativni, ali pametnom coveku bez sujete je to upravo i potrebno. Da na vreme ispravi ono sto ne valja... Ako hoces hvalospeve, napravi si guestbook na sajtu...

Znate sta je stvarno frka, postoje ocigledno ljudi (klinci) koji su zeljni i gladni rada i uspeha... i to je do jaja pozitivno, ali je problem sto ih izgleda hormoni malo jace cepaju, pa umesto da upijaju ko sundjeri oni se svadjaju cim im neko kaze bilo sta negativno... jebiga, valjda sam i ja takav bio sa 16, ne secam se vise :p

[Ovu poruku je menjao boccio dana 12.06.2006. u 19:59 GMT+1]
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
0

Ivan.Markovic

Član broj: 97763
Poruke: 330

Sajt: security-net.biz


+19 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 19:33 - pre 218 meseci
Citat:
... pa umesto da upijaju ko sundjeri oni se svadjaju cim im neko kaze bilo sta negativno...


100% u pravu.
“If you think you are too small to make a difference, try sleeping with a mosquito.” - Dalai Lama
XIV
 
0

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 19:34 - pre 218 meseci
Citat:
komentator: Nadam se da je pokretac teme, Goran Jakovljevic, vec dobro zasukao rukave i prionuo na posao posto se ne javlja.

Hajde na posao pa da sto pre vidimo gotov sajt!


Upravo tako, Goran je vec prvog dana odustao od diskusije na ovu temu jer je shvatio da ovde nema 'leba. Radimo punom parom i trebalo bi da bude gotovo do 15. jula. Tada ce ceo koncept biti zavrsen a onda trazimo pisce vesti i krecemo na reklamnu kampanju. U ovoj temi su neki clanovi su se javljali Goranu da rade kao pisci vesti i oni ce biti pozvani ako su i dalje zaintresovani.

Citat:
ventura: Možda nemaju ništa revolucionarno, ali svakako imaju ogroman tim ljudi koji rade na tim portalima (menadžere, marketing, novinare, programere, IT, design itd...), i godišnje budžete koji se mere u stotinama hiljada evra... A ti sa timom od par klinaca, nikakvim uredništvom, bez ikakvog ratinga i ozbiljne reklame moraš imati baš baš revolucionarnu stvar da bi se imalo približio gorenavedenim portalima...


Ljudi koje smo do sada okupili nisu samo "klinci", ima i starijih momaka koji shvataju da se timskim radom moze mnogo toga postici i ako se sa necim krece od pocetka, bez ratinga i ikakvog ugleda na IT sceni. Nasli smo sve ljude koji su nam potrebni za razvoj sistema, dizajn itd...

Citat:
komentator:
Ne znam da li cete koristiti gotov, free cms ili mozda neki svoj?
Zna li se ime buduceg portala, sadrzaj...?


Pravimo samo, naravno... Ne bi bilo logicno da pravimo ozbiljan portal a da koristimo free cms...
Sto se tice imena hteo bih da ostane tajna, iznenadicete se kada budete videli, sadrzaj cemo preuzimati sa sajtova novinskih agencija, dnevnih novina, televizija... naravno,pored svake vesti bice naveden izvor i prethodno cemo od tih izvora traziti dozvolu za to.
Citat:


boccio: E, moj ti... Da si u startu krenuo da "opisujes", mnogo bi se bolje proveo nego ovako. Sve sto si postigao je da te niko ne shvata ozbiljno, a sa nekim planom i programom bi verovatno dobio solidnu kolicinu komentara. Naravno, verovatno bi preovladjivali oni negativni, ali pametnom coveku bez sujete je to upravo i potrebno. Da na vreme ispravi ono sto ne valja... Ako hoces hvalospeve, napravi si guestbook na sajtu...

Znate sta je stvarno frka, postoje ocigledno ljudi (klinci) koji su zeljni i gladni rada i uspeha... i to je do jaja pozitivno, ali je problem sto ih izgleda hormoni malo jace cepaju, pa umesto da upijaju ko sundjeri oni se svadjaju cim im neko kaze bilo sta negativno... jebiga, valjda sam i ja takav bio sa 16, ne secam se vise :p

[Ovu poruku je menjao boccio dana 12.06.2006. u 19:59 GMT+1]


Prvo, ja nisam ni pokrenuo temu a drugo kada je Goran napisao prvu poruku u temi odmah su flylord i njemu slicni poceli da mu "ispiraju mozak" svojim komentarima tako da nije ni bilo mesta za poruku u kojoj ce opisati sve to kako je zamislio.
Niko se ovde ne ljuti zbog negativnih komentara i verovatno bi smo ih shvatili ozbiljno da ste nam dali sansu da iznesemo detalje ali vi ste odmah poceli da ocrnjujete nas plan tako da su preovladali negativni komentari ali ne oni iz kojih se moze izvuci neka pouka oko toga kako unaprediti sajt nego komentari koji nam samo odvracaju od svega toga.

Reci mi samo sta da "upijam", da ucim kako odvracati mlade ljude od neceg, jel to???
Ko je ovde rekao nesto sto bi unapredilo sajt ??? Sta onda da ucim i upijam???
 
0

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 19:37 - pre 218 meseci
Citat:
Ivan.Markovic: 100% u pravu.


Vec sam pitao sta da ucim i "upijam", navedi mi jednu poruku gde nam je neko dao neki savet kako da unapredimo sajt, sta bi ocekivali od jednog takvog sajta ili tako nesto sto bi pomoglo!!!
 
0

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.smin.sezampro.yu.



+6455 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 19:51 - pre 218 meseci
15. Jun nije daleko.. Živi bili pa videli... A do kraja godine očekujemo milionitog posetioca kako obećašte...
 
0

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.sattvmeteor.co.yu.

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Saradnici za Web portal?12.06.2006. u 19:51 - pre 218 meseci
Evo nekoliko korisnih saveta:

1. Iskljucite sujetu
2. Prestanite sa defanzivnim nacinom komunikacije ("mi protiv sveta koji nas omalovazava")
3. Pokaziet da ste realizovali bar deo projekta koji ste zamislili
4. Ocekujte da vrlo brzo nestane entuzijazma a to se desava jako brzo.
5. Ako postavljate pitanje, ocekujte odgovor koji NE mora biti onaj koji ocekujete (ovo je klasicni pitfall gde oni bez iskustva zaseru sebi mogucnosti)
6. Stav "znam ja ..." odmah zaboravite
 
0

[es] :: Web aplikacije :: Saradnici za Web portal?
(Zaključana tema (lock), by flylord)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 20104 | Odgovora: 135 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.