Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ASP.NET 2.0 intranet aplikacija??????

[es] :: .NET :: ASP.NET :: ASP.NET 2.0 intranet aplikacija??????

[ Pregleda: 1544 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sibin76
Ivan Sibin
Nis

Član broj: 129364
Poruke: 3
*.83.beocity.net.



Profil

icon ASP.NET 2.0 intranet aplikacija??????08.06.2007. u 11:53 - pre 205 meseci
Postovanje
uradio sam prostiju ASP.NET 2.0 Aplikaciju(web site) sa Access bazom i hteo bih da mi radi u lokalu.
Mislio sam da za njeno pokretanje u lokalu koristim SQL Server 2005 Express Edition, ali to mi samo uspeva
onda kada testiram aplikaciju preko VS 2005. Dali je moguce da aplikacija radi preko Expressa u intranetu ili moram preko IIS-a?
Ako moze na koji nacin??? Unapred hvala svima koji vec imate resenje za moj problem!!!
//:)
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: ASP.NET 2.0 intranet aplikacija??????08.06.2007. u 12:16 - pre 205 meseci
Na stranu to sto ne kontam sta ce ti SQL 2005 za Access bazu, da bi pokrenuo ASP.NET aplikaciju potreban ti je IIS sa instaliranim frameworkom.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: ASP.NET :: ASP.NET 2.0 intranet aplikacija??????

[ Pregleda: 1544 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.