Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi Windows (ili hardverski?) problem :(

[es] :: Windows desktop :: Novi Windows (ili hardverski?) problem :(

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3345 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.adsl-1.sezampro.yu.



+3779 Profil

icon Re: Novi Windows (ili hardverski?) problem :(16.09.2007. u 18:01 - pre 203 meseci
Codegen napajanje sigurno nije doprinelo pucanju XP-a. Pre ce biti da su poremeceni neki sistemski file-ovi ukljucujuci i boot.ini zbog toga sto si stalno raskacivao i ponovo kacio hardove, verovatno na drugacijim pozicijama. Mozda ce pomoci ako povezes sve hardove u prvobitan polozaj kada su i XP i Vista radili ako to vec nisi odradio. Koliko se secam rekao si da ti je na jednom hardu bio XP a na drugom Vista. Sad ako instaliras XP kad je Vista vec instalirana. XP koji budes instalirao ce ti raditi a Vista nece :) Pravilo kod Winodws-a je da se uvek pocinje od starijeg OS-a pa onda idu noviji.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Novi Windows (ili hardverski?) problem :(16.09.2007. u 18:56 - pre 203 meseci
Ne, uvek sam ih isto povezivao, moje napajanje (a ni taj Codegen) nema SATA konektor, ja imam dva različita nastavka pa nisam omašivao a i SATA logički su u raznim bojama. ;)
Na najstarijem hardu je XP, na sledećem Vista a na najnovijem sam juče za probu instalirao XP inače nije imao nikakav OS. Pošto se sa Codegen napajanjem pojavljivala poruka da je onaj najstariji problematičan, možda je bilo problema sa napajanjem za njega pa je brljao. Sa starim napajanjem nema nikakve prijave.
Naravno, kada instaliram OS, uglavnom pazim da ne gazi bilo šta i najčešće otkačim drugi hard.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Novi Windows (ili hardverski?) problem :(

Strane: 1 2

[ Pregleda: 3345 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.