Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sakrio sam sve redove i ne mogu ih vratiti

[es] :: Office :: Excel :: Sakrio sam sve redove i ne mogu ih vratiti

[ Pregleda: 1525 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zak
nis

Član broj: 3776
Poruke: 13
77.46.187.*



Profil

icon Sakrio sam sve redove i ne mogu ih vratiti05.07.2008. u 19:10 - pre 193 meseci
Molim za pomoc.
Selektovao sam ceo sheet, onda sam desnik klikom oznacio hide, normalno redovi su nestali, sada nikako ne mogu da se ratim da vidim sta sam uradio i takav dokument je sacuvan.
Molim za pomoc potrebni su mi ti dokumenti.
Unapred hvala
olala
 
Odgovor na temu

3okc
Χoᴘᴦoѡ

Moderator
Član broj: 811
Poruke: 1319

Jabber: 3okc@elitesecurity.org


+116 Profil

icon Re: Sakrio sam sve redove i ne mogu ih vratiti05.07.2008. u 20:22 - pre 193 meseci
Citat:
zak: Selektovao sam ceo sheet, onda sam desnik klikom oznacio hide, normalno redovi su nestali

Format / Row / Unhide

to je za slučaj da još možeš da vidiš jezičak (sakriveni su ti samo redovi).

Ukoliko si sakrio ceo radni list preko menija (Format / Sheet / Hide) onda moraš u VBEditor: ALT+F11, pa u levom oknu obeleži sakriveni Sheet i sa spiska njegovih atributa pronađi Visible pa postavi na xlSheetVisible.
Have you found helpful examples, solutions or ideas-in-work, please consider the
following:
• Citation of *actual page* you are going to using is welcome.
• Have you saw "Value Added" examples you are going to incorporate to your
profitable blog, daily job or any money making venture: How about online donation?
↗Ana & Vlade Divac Foundation
Hvala!
 
Odgovor na temu

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: Sakrio sam sve redove i ne mogu ih vratiti05.07.2008. u 20:23 - pre 193 meseci
Citat:
zak: sada nikako ne mogu da se ratim da vidim sta sam uradio i takav dokument je sacuvan.
ako imaš ovakvu situaciju kao na slici onda učini slijedeće:
Format => Row => Unhide



[edit] evo već ti je 3okc odgovorio u momentu dok sam pisao post
 
Odgovor na temu

zak
nis

Član broj: 3776
Poruke: 13
212.200.192.*



Profil

icon Re: Sakrio sam sve redove i ne mogu ih vratiti06.07.2008. u 13:51 - pre 193 meseci
Divno je to da mesto poput elitesecurity postoji i naravno divni ljudi poput Vas koji ne kriju svoje znanje nego ga podele sa ostalima.
Bas sam se namucio i skidao tutorijale u vezi Excel-a a nikako nisam mogao da nadjem to sto mi je bilo potrebno.
Najtragicnije je to sto mi je tu celokupan izvestaj za mesec dana, pa ko ce opet prekucavati i razbijati glavu sta i gde, elem Hvala najlepse sto ste mi pomogli.
olala
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: Sakrio sam sve redove i ne mogu ih vratiti

[ Pregleda: 1525 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.