Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nokia E66 Gde su grupe u kontaktima?

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Nokia E66 Gde su grupe u kontaktima?

[ Pregleda: 2417 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Misa Glumicic
Nis

Član broj: 17445
Poruke: 2
93.86.53.*



Profil

icon Nokia E66 Gde su grupe u kontaktima?19.11.2008. u 09:17 - pre 187 meseci
Zna li neko gde su grupe u kontaktima kod E66? Kod N82 sam imao u kontaktima da kretanjem levo-desno prelazim iz imenika u grupe i obrnuto. ko E66 nemam tu opciju
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.smin.itsisp.net.



+3 Profil

icon Re: Nokia E66 Gde su grupe u kontaktima?19.11.2008. u 17:48 - pre 187 meseci
Ne razumem zašto mi je obrisana prethodna poruka?!?
Valjda je i duducima jasno da ako telefon nema grupe, onda nema i šta mi tu da učinimo na ovom forumu?!? Da ih možda sami stvorimo? Zato i kažem da se požali nokijinim inženjerima što su sve ubacili u jedan lonac i njih da pita "gde su" a ne nas ovde na ES-u jer nas baš briga gde su opcije pojedinih nokia iz "n" i "e" hiperproduktivne serije.
Na kraju krajeva, korisnici koji tako često menjaju ove nokijine modele verujem da i ne mare previše za funkcije istih jer da je to prvenstvo onda bi se skrasili sa jednim S60v3 modelom odavno ... naročito ako im je baš toliko do grupa u kontakrima koje niko nikada i nije koristio.
Sutra će neko da pita "gde je GPS u telefonu"?!? Šta bi mi trebali da mu odgovorimo?!? Pa .. ne je ga nokija ubacila u ovaj model?!?
Ljudi moji ...
 
Odgovor na temu

MisaG
Misa Glumicic
Nis

Član broj: 149010
Poruke: 17
93.86.53.*



Profil

icon Re: Nokia E66 Gde su grupe u kontaktima?21.11.2008. u 10:07 - pre 187 meseci
Ocigledno je bilo nesto sto ne treba da bude na sajtu cim je obrisano. Ali nema problema.
Nije da se nesto sad pravdam, ali ja sam prvi put kupio Simbian telefon par dana pre nego sam postavio temu. Dugo sam koristio i dalje koristim Nokiu 6230i kojom sam prezadovoljan kao klasicnim poslovnim telefonom i necu je jos dugo menjati. Srtvar je u tome da sam napunio imenik skoro do kraja. Ne zelim da brisem telefone i moj jedini izlaz je bio da kupim telefon koji moze da primi mnogo vise kontakata, dakle Simbian.
Prvo sam kupio N82 na osnovu karakteristika na nevidjeno, i mogu da kazem da je vrh telefon. Ali ja imam problem sto telefone nosim u torbici i shvatio sam da posto je malo jeftinije izrade, crna plastika, da ce se on meni za neko vreme izgrebati. Posto je i sam malo glomazan u nekoj futroli bi bio jos glomazniji, a onda sam video E66 u original torbici i shvatio da je to telefon koji je za mene. 3,5mm jack, TV out i malo slabija kamera bez ksenon blica su stvari kojih sam se svesno odrekao zarad funkcionalnosti. Digitalni aparat ionako nosim u torbici non-stop zbog posla a muziku kad slusam slusam uglavnom preko zvucnika.
Dakle vracam se na pocetak, prvi kontakt sa Simbian telefonima i ja sokirano vidim da u "poslovnom" E66 u kontaktima ne mogu nikako da nadjem listu GRUPA kontakata. Grupu mozes da napravis ali ne mozes da je izbrises, promenis joj ime i slicne radnje. Mozda je negde u onoj masi ikonica i opcija smestena posebno lista grupa. I resim da potrazim pomoc preko foruma od nekog ko ima malo vise iskustva sa ovom vrstom telefona.

Eto to ti je PICI MAN cela prica!
MisaG
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
93.86.84.*



+12 Profil

icon Re: Nokia E66 Gde su grupe u kontaktima?21.11.2008. u 15:59 - pre 187 meseci
^ Evo pošto je tebe mrzelo, ja uradio malo pretrage umesto tebe...

Uputstvo na srpskom za Nokia E66 (free download)




PS
Koristim neki drugi model iz E serije, a ovaj me bas i ne zanima, ali eto da ne kukas...
Inace koliko znam postoji posebna tema na forumu za ovaj telefon: http://www.elitesecurity.org/t326847-Nokia

"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

MisaG
Misa Glumicic
Nis

Član broj: 149010
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Nokia E66 Gde su grupe u kontaktima?23.11.2008. u 16:59 - pre 187 meseci
Hvala TAKE 5,
ovo sam nasao i ja. I greskom otvorio duplo jednu te istu grupu, s'tim sto je druga dobila u zagradicama jedinicu. Jednog clana sam stavio u pogresnu grupu. Krecem da izbrisem clana iz grupe i ne mogu. Krecem da nadjem listu grupa da bih izbrisao jednu i nema liste grupa. U opcijama kad dodajes clana grupama pojavi se lista grupa ali sa njima ne mozes da radis nista. Ne mozes da otvoris grupu i da vidis ko je sve u njoj i ne mozes da izbrises grupu.
To mene muci.
Nasao sam da postoji novija verzija softwer-a za E66 na Nokia sajtu. Probacu sa tim. Ako ne, zasto sam kupio Simbian, probacu da nadjem drugi imenik sa boljim opcijama i da ga instaliram.

MisaG
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Nokia E66 Gde su grupe u kontaktima?

[ Pregleda: 2417 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.