Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne mogu da učitam exe fajlove za Firefoxom!!!

[es] :: Browseri :: Ne mogu da učitam exe fajlove za Firefoxom!!!

[ Pregleda: 910 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Ne mogu da učitam exe fajlove za Firefoxom!!!10.03.2009. u 18:57 - pre 184 meseci
Imam Firefox 3.0.7 i ne mogu ni jedan exe fajl (tj. instalacije) da učitam! Video sam jutros, a ne znam od kada traje niti da li je počelo tek sa prelazom na ovu verziju. Moguće da se desilo jer sam obrisao ono s***** ZoneAlarm ForceField.
Šta da radim??!!?!?! Hitno mi je, do tada ću morati da koristim IE :'(
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Ne mogu da učitam exe fajlove za Firefoxom!!!10.03.2009. u 19:05 - pre 184 meseci
Učitavaš instalacije u FF? Ili misliš ne možeš da DL-uješ? Šta se desi?
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Ne mogu da učitam exe fajlove za Firefoxom!!!11.03.2009. u 13:05 - pre 184 meseci
Ne U nego SA. Piše mi za sve instalacije raznih programa odakle god da učitavam, Binary File (umesto Executable File, valjda), i naprave se ona dva fajl (taj i njegov part) ali čim kliknem Save završi se učitavanje (tj. ni ne počne da učitava). To mi se dešavalo i kad mi taj ZA ForceField izbaci grešku pa prestane da radi, dok ga ponovo ne pokrenem.
Da li opet to s***** da instaliram pa da ga brišem, ili mogu nešto drugo da odradim?
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

93 Stefan
Stefan 93

Član broj: 208278
Poruke: 624
*.dynamic.sbb.rs.



+13 Profil

icon Re: Ne mogu da učitam exe fajlove za Firefoxom!!!29.03.2009. u 21:14 - pre 183 meseci
Otkrio sam kako da rešim problem. Posle brisanja ono sranjceta vidite šta mi se dešava. Rešenje je da kad kliknem na Save onda samo u imenu dodam nastavak *.exe i onda sve normalno radi, čak i učita fajl! Da li mogu to nekako da sredim, ovako baš smara pošto svaki put moram da kucam to?
Izvinjavam se svima koje sam razgnevio svojim pisanjima. Trudiću se da se popravim.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Ne mogu da učitam exe fajlove za Firefoxom!!!

[ Pregleda: 910 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.