Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko izbora Notebook racunara!!!

[es] :: Laptopovi :: Pomoc oko izbora Notebook racunara!!!

[ Pregleda: 960 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

notebookFun
System Administrator
Novi Sad

Član broj: 226286
Poruke: 835



+20 Profil

icon Pomoc oko izbora Notebook racunara!!!23.06.2009. u 12:17 - pre 181 meseci
Nemam mnogo iskustva oko notebook racunara.Imao sam priliku da se druzim sa oko 10-ak laptopova,od kojih me je u startu razocarao:

Fujitsu Siemens koji na izgled djeluje kao nekvalitetan laptop.Ovom prilikom sam njega izbacio iz moje kutije za kupovinu.

Vidjeo sam dva ASUS notebook-a i na izgled nisu izgledali lose,mada sam kasnije cuo da imaju problema sa display-om(ugao gledanosti i bad pixcel) iako ga moj drug hvali da je najbolji ja sam odustao od njegove kupovine mada nude najbolje komponente uz dosta manje para od ostalih.

Acer mi je na izgled izgledao kao los laptop cini mi se da je dosta bolji od Fujitsu Siemens-a ali sam i njega odbacio.

HP mi djeluje kao dobar poslovan notebook mada sam cuo da ima losu tastaturu i da je spoj display-a i kucista,gdje se nalazi tastatura,dosta lose odradjen.

MSI je notebook koji ne kosta puno u zavisnosti koje komponente nudi,posebno kad je upitanju graficka,mada kvalitet i izgled mi se cini lose.

---------------------

Prije svega ja zelim notebook sa dobrom tastaturom,jako kvalitetan,brz,da ima C2D,i neka graficka koja me nece razocarati kad su neki graficki programi upitanju.Igrice me ne interesuju.

Ja sam izabrao sljedeca tri proizvodjaca.


IBM/LENOVO
DELL
TOSHIBA

IBM mi si cini kao najkvalitetniji notebook ali me interesuje zasto onda samo 12mjeseci daju garancije?
Dell mi djeluje kvalitetno mada nisam imao prilike da radim na njemu,kakva su vasa misljenja.Da li ima vise problema sa pregrijavanjem posto sam ja korisnik koji racunar koristi oko 17 sati na dan.
Toshiba mi je na izgled ubjedljivo najbolja ali i kod njih je mana graficka obicno je to integrisana 4500M.

Evo neke koje sam ja nasao interesu je me vase misljenje i ako ima neki bolji uz neku manju doplatu neka mi neko kaze.

IBM/LENOVON500 NS748CD
Intel® Core™2 Duo T5800 2.0GHz 2MB FSB800, 2048MB DDR2 667MHz, 250GB SATA 5400rpm, 15.4" WXGA 1280x800, Intel GMA 4500M do 384mb deljene memorije cijena: 430E


ToshibaSatellite A300-21C
Intel® Dual Core T3400 2.16GHz 1MB 667 FSB, 2048MB DDR2 800MHz, 250GB SATA 5400rpm, 15.4" WXGA 1280x800, ATI Mobility Radeon HD3470 256MB cijena 543E


Ili neki laptop da je kvalitetan sa c2d 17.00 do 600e?


POZDRAV!








Ukoliko se treseš od ljutnje na svaku nepravdu onda si moj suborac. ~Che Guevara
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Pomoc oko izbora Notebook racunara!!!

[ Pregleda: 960 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.