Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa ToolBox i More Controls

[es] :: Office :: Excel :: Problem sa ToolBox i More Controls

[ Pregleda: 974 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neptuncokg
Predrag M
racunovodja
Kragujevac

Član broj: 230353
Poruke: 326
77.46.223.*



+9 Profil

icon Problem sa ToolBox i More Controls17.11.2009. u 19:38 - pre 176 meseci
Ovaj problem "vučem" već dugo vremena, ali sada mi pravi ozbiljne probleme. Naime, na jednom računaru, na kome imam sve programe i dokumenta (Excel i VBA) u okviru Control Toolbox-a imam sve potrebne controle. Kad otvorim "More Contros" pojavi mi se spisak sa UKUPNO 162 ponuđene controle. I to je o.k. Na drugom računaru nemam četvrtinu od ovog broja controla, precizno, imam - 142. Na trećem je taj broj 121. Kod raznih korisnika taj broj varira od 120-140. Sve se to reflektuje i na dostupne controle u VBA/"Additional Controls". Sve to za posledicu ima, da kad neki program sa "glavnog" računara postavim na neki drugi, na kome fali controla, dolazi do greške, odnosno program naravno - NE RADI. Sve bi bilo lako rešivo, da Office instalira neko drugi osim mene. Međutim, gde god imam program, tu Office instaliram isključivo ja, uvek sa jednom istom instalacijom - "2003", (naravno XP). I uvek je "Ful" instalacija sa svim Office programima (Acces,Excel....). Bio bih zahvalan na svakoj vrsti pomoći, jer zaista nemam rešenje. Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: Problem sa ToolBox i More Controls

[ Pregleda: 974 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.