Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme

elitemadzone.org :: MadZone :: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 61757 | Odgovora: 365 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:06 - pre 170 meseci
evo ja zivim i moja i dimkoviceva misljenja se slazu 100posto. Sta ces sa tim?

Jedina razlika je sto je moja argumentacija kakofemisticka i cinicna a njegova "fancy"
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:08 - pre 170 meseci
Primera radi,

Tacno se secam - likovi koji su u osnovnu skolu usli kao funjare, bezobrazna stoka - su upravo takvi i izasli iz nje.

Nista nije pomogla skola, pokusaji edukacije i sl...

Ono sto te roditelji nauce u prvih 7 godina zivota je skoro pa nemoguce izbaciti. Ako su nekome roditelji prevaranti, nevaspitani, itd... takvo ce biti i to dete, nema druge.

Nemojte kriviti TV zbog toga. Ako je dete pokupilo neku glupost sa TV-a, tu je vec pomenuta roditeljska ruka da to ispravi :-)

E ako to nekog mrzi, ili nije raspolozen da "gubi vreme" na to... onda jedino da uputi decu u internat, ili da ih ne pravi :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:08 - pre 170 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Pa i dok sam ziveo u Srbiji, nisam izbacivao sline na ulici, razbijao stvari i urlao i sl...

Zasto? Zato sto sam verovatno popio samarcinu ako sam odbijao da naucim to dok sam bio mali :-)

Nista bitnije od roditeljske ruke :-)


e vidis,a tako su mnoga deca kontra "vaspitana" da ne kazem, nevaspitana, od strane ulice, tv-a i ostalog

pisao si vec o raznim likovima iz tvog bivseg kraja, da ne kazem "drugarima" ;)

mislis da na njih nije imao uticaja pink i ostale kake u drzavi?
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5320

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:10 - pre 170 meseci
Joj, ne poredi se sa njim, molim te. :) Nećemo da preterujemo. Ti gledaš tu farmu i pržiš se na nju, on ne. Ti si jedan od onih koji gutaju sve što im se servira i još bezuslovno braniš to, dok Dimković ne sme da "baca sline na ulici". :)

Dakle, nemam ništa protiv farme ovakve kakve jeste na nekoj kopernikus like televiziji, ali nikako na nacionalnoj TV, bar ne u ovom obliku.

Bolje da su od te farme napravili nešto da narod može da nauči nešto oko te poljoprivrede, gledajući praktičan rad, možda bi se neko odlučio da krene da se bavi sa tim, da napravimo svi zajedno nešto korisno, ali ne, ovako je bolje, veća kinta, a narod nikako ne sme oči da otvori.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:10 - pre 170 meseci
MA NISU TA DECA NEVASPITANA BRE ZBOG PINKA.

Vec su nevaspitana zato sto su NJIHOVI RODITELJI zakazali u svojoj ULOZI. Mogla su ta deca prokletog Mocarta da slusaju, opet bi bili nevaspitana stoka ako nije bilo nikog da ih SPRECI da to postanu.

Kao sto sam vec rekao, NE MOZES izbaciti sve "lose stvari" iz zivota, i staviti decu u stakleno zvono.

Dete k'o dete... bice upravo onakvo kako mu se to dozvoli, naravno u nekom opsegu njegovih prirodnih karakternih osobina.

Ako roditelji nisu sprecili bahato ponasanje, dali mu do znanja da moze da se ponasa tako bez posledica... o cemu onda imamo da pricamo?

Dete se radja kao prazna tabla - i kroz iskustvo gradi granice. Te granice se nekad MORAJU nametnuti... Ako nema nikog da te granice namece... pisi propalo. Ne moze TV da postavlja te granice.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:14 - pre 170 meseci
Citat:
bachi: Bolje da su od te farme napravili nešto da narod može da nauči nešto oko te poljoprivrede, gledajući praktičan rad, možda bi se neko odlučio da krene da se bavi sa tim, da napravimo svi zajedno nešto korisno, ali ne, ovako je bolje, veća kinta, a narod nikako ne sme oči da otvori.


ali to nije "in"
"farmer" je B(R)EEE nekulturna kaka koja nista ne radi samo pljuje i sta jos

ivane, naravno da su roditelji krivi sto ih nisu vaspitali sta smeju sta ne smeju - vec ih je "ulica" "vaspitala"
a nemoj mi reci da na tu ulicu nisu uticali razni likovi sa pinka, da su klikne tek tako odlucile da budu sponzoruse, likovi da stuju razne probisvete (nisu ni dostojni "imena" mafijoze)...
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5320

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:14 - pre 170 meseci
Ja se trudim koliko mogu. Evo primera: džaba meni sav moj trud da ne sluša seljačku muziku od City records produkcije, kada im istu takvu muziku serviraju u vrtiću, takva muzika se vrti na Pink, Pink plus, pink ultra plus, pink music, pink mega giga ultra family, pink kids i onda dođe i počne da mi peva neke seljanije od kojih mi se želudac prevrne.

Takođe sam čuo da decu koji ne idu na fraking verovauku već na građansko vaspitanje ostala deca nazivaju komunjare, nindže govore da deca sa veronauke ne smeju da se druže sa decom sa građanskog vapistanja i slično.

Roditelj ima vodeću ulogu u vaspitanju svoje dece, ali na žalost, nije jedini, postoji nešto što se zove uticaj društa, uticaj sredine.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:15 - pre 170 meseci
Citat:
Joj, ne poredi se sa njim, molim te. :) Nećemo da preterujemo. Ti gledaš tu farmu i pržiš se na nju, on ne.


manje je bitno to sto ne gledam farmu (ne zato sto mi se ne svidja nego jer nemam vremena), nego zamisli da je gledam stvarno, sta sam ja po tebi LOSIJI COVEK?

e pun mi je kugac vas laznih moralista koji ste dobri sve dok je vase pedu u pitanju, vi ste vredni vis te dobri na vas svi treba da se ugledamo....

ja nisam moralista, borim se za slobodu ali sam POSTEN za razliku od mnogih kvazi moralista koji se satro bore za bolje drustvo a ovamo su sitne jajare...

evo npr danas sam menjao neke evre u menjacnici i lik slucajno uzme manje 1000 dinara, ja posle prebrojim , vratim se i dam mu jer se sa mojim racunom ne slaze, i ja to ispricam ortacima i svako mi KAZE DA SAM LUD.

da, zaboravio sam, oni isto pricaju da turbo folk i farma truju narod...


>>>>Takođe sam čuo da decu koji ne idu na fraking verovauku već na građansko vaspitanje ostala deca nazivaju komunjare, nindže govore da deca sa veronauke ne smeju da se druže sa decom sa građanskog vapistanja i slično.

a za to je kriva bas televizija...

i sto se tice onoga sto tvoje dete slusa tu muziku, dal mozes ti da shvatis da je nasa muzika PROSLA, i da oni vole sad to, ne mozemo mi da im namecemo sta je dobro za njih da slusaju, a pogotovu za muziku jer je to zabava i nista drugo.
 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:16 - pre 170 meseci
Televizija IMA uticaja. Kada bi non-stop pustali obrazovni i naucni program da vidite kako bi deca naucila puno toga. A ako ne bi gledala, jos bolje, napolje na vazduh. Vidis kako smo upili recnik sa interneta, puno smo upijali i sa televizije, samo sto je bilo postepeno pa vise i ne znamo odakle nam to
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:17 - pre 170 meseci
bachi,

Dok sam ja isao u osnovnu skolu slusao se turbo folk - poslednji dan pred svaki zimski raspust je bila "zurka" gde se pustala Dragana Mirkovic i Mira Skoric... Ono redovno - tu NISI mogao da cujes nista normalno.

Sve "face" u skoli su bili dizeli.... nosili su se metalni kaisevi, one kappa trenerke, Air Max dvojke... Naj-tip, Naj-riba svi "popularni" su uvlacili trenerke u hebene dizel farmerke...

Ja ih nisam nosio, kao ni ljudi sa kojima sam se druzio... Ortak i ja smo utrcali jednom i maznuli kasetu sa Draganom Mirkovic i bacili je u WC solju... mi smo slusali kaznu za usi, disciplinu kicme, itd... kasnije smo presli na metal hehe ali dobro :)

A zasto nismo slusali ono sto je MASA naturala i izgledali onako kako je forsirano? Zato sto nam je to bilo POGRESNO.

A bilo nam je pogresno, bez obzira na to sto je to bilo "mainstream" zato sto smo odrasili u porodicama gde se NIJE negovao prostakluk. Zato sto nas roditelji nisu naucili da budemo shabani. Ono, preneli su nam ono najvaznije u zivotu - da ne budemo chobancine

Nije ovo vreme NISTA bolje od toga - stavise, mislim da je mnogo gore bilo pocetkom 90-tih jer sada postoji kakav takav iole normalni "mainstream" u Srbiji koji nije totalna seljana. Ono sto je bilo tada... boze sakloni :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:19 - pre 170 meseci
Citat:
anakin14: [quoteJoj, evo npr danas sam menjao neke evre u menjacnici i lik slucajno uzme manje 1000 dinara, ja posle prebrojim , vratim se i dam mu jer se sa mojim racunom ne slaze, i ja to ispricam ortacima i svako mi KAZE DA SAM LUD.


ti tvoji prijatelji su idioti zbog toga, a tebi svaka cast na tom cinu

Citat:

ja nisam moralista, borim se za slobodu ali sam POSTEN za razliku od mnogih kvazi moralista koji se satro bore za bolje drustvo a ovamo su sitne jajare...

e vidis, ti bas kontra - sto TEBI nije po volji - to su komunisti,leminfzi, sad i moralisti, jajare i sta ti ja znam

znaci TEBI ne odgovara da se uvede zabrana poslovanja kafica takva i takva - ljudi su ono iznad
ali da se uvede dozvola da smes da 24h na otvorenoj terasi u centru grada ili kraj stambenih zgrada 5ospratnica odvrnes bilo kakvu muziku - oni su borci za slobodu!
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:19 - pre 170 meseci
Citat:
bachi,

Dok sam ja isao u osnovnu skolu slusao se turbo folk - poslednji dan pred svaki zimski raspust je bila "zurka" gde se pustala Dragana Mirkovic i Mira Skoric...

Sve "face" u skoli su bili dizeli.... nosili su se metalni kaisevi... Naj-tip, Naj-riba svi "popularni" su uvlacili trenerke u hebene dizel farmerke.

Ja ih nisam nosio, kao ni ljudi sa kojima sam se druzio... Ortak i ja smo utrcali jednom i maznuli kasetu sa Draganom Mirkovic i bacili je u WC solju... mi smo slusali kaznu za usi, disciplinu kicme, itd... kasnije smo presli na metal ali dobro

A zasto nismo slusali ono sto je MASA naturala i izgledali onako kako je forsirano? Zato sto nam je to bilo POGRESNO.

A bilo nam je pogresno, bez obzira na to sto je to bilo "mainstream" zato sto smo odrasili u porodicama gde se NIJE negovao prostakluk. Zato sto nas roditelji nisu naucili da budemo shabani.

Nije ovo vreme NISTA bolje od toga - stavise, mislim da je mnogo gore bilo pocetkom 90-tih jer sada postoji kakav takav iole normalni "mainstream" u Srbiji koji nije totalna seljana. Ono sto je bilo tada... boze sakloni

Štreber ?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:23 - pre 170 meseci
Hehe, vec u 5-tom sam imao 3 iz vladanja... nisam bio streber ali nisam bio ni choban.

A imao sam dobar prosek, naravno, jer nisam glupi majmun koji mora da srice i podvlaci prstom dok cita. Zato danas zivim kako ja hocu, imam sta hocu i ne moram da urlam i da krivim svakoga za svoja sr*nja...

Sta da se radi. Zivot je nekom majka, a nekom maceha :-)

Glavne face su upisale brodarsku i koznu... good for them.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Majstor_Pućko

Član broj: 176794
Poruke: 513
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:24 - pre 170 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Hehe, vec u 5-tom sam imao 3 iz vladanja...

Kako to sada? Malopre nas šaniraš da si bio dobro dete a sada 3 iz vladanja ccccc.....
bolje je biti malo lud nego malo pametan
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.rs.



+137 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:26 - pre 170 meseci
Citat:
e vidis, ti bas kontra - sto TEBI nije po volji - to su komunisti,leminfzi, sad i moralisti, jajare i sta ti ja znam

znaci TEBI ne odgovara da uvede zabrana poslovanja kafica takva i takva - ljudi su ono iznad
ali da se uvede dozvola da smes da 24h na otvorenoj terasi u centru grada ili kraj stambenih zgrada 5ospratnica odvrnes bilo kakvu muziku - oni su borci za slobodu!


ma ne bre sta je meni kontra nego sta ogranicava ljudske i ekonomske slobode... mislim postoje stvari koje bi ja voleo da budu takve ali se ne borim za njih jer su moji individualni hirovi, javno se borim protiv svih ZABRANA, mislim sama rec kaze ZABRANA, sta ima ko nekom nesto da BRANI ako on time ne ugrozava druge? za ugrozavanje se slazem ali govorimo o neugrozavanju, sa tim sto je ugrozavanje samo upotreba SILE.

sto se tice te teme rekao sam nek zatvore SVE KLUBOVE koji ne ispune minimum BUKE, ali ne mogu da im ZABRANA DA RADE tu ako ispunjavaju minimum buke i da ih sele...
mislim citaj malo detaljnije, mislim da su ljudi poceli da citaju u fazonu - aha anakin14 znaci sve kontra...
nije tako.
 
Odgovor na temu

qazqaz

qazqaz
Član broj: 138871
Poruke: 65
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:26 - pre 170 meseci
Koliko su ljudi puni mrznje ovde, da covek ne poveruje. Pa taj Pink nije nastao preko noci. Narod ga je izgradio i on ga odrzava ovakvim kakav je danas. Niko nema zakonsku obavezu da ga plati. Kojom li ste logikom vodjeni da mi je da znam. Isto zlo je i History kanal. Drugo pakovanje naravno, donekle lakse svarljivo.

Ovo je dobra prilika da se polemise o javnom servisu (evropske Srbije ) i njegovom (ne)funkcionionalnom radu!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:27 - pre 170 meseci
@Majstor_Pućko - Nisam bio shabancina, ono imao sam normalan sistem vrednosti.

To naravno nema veze sa imanjem 3-jke iz vladanja koja se dobijala za neki smesan broj neopravdanih.. Ono, izbacivali su me sa casova sta da se radi... Nista strasno ako mene pitas :)

Poenta je da su upravo roditelji odgovorni za sistem vrednosti. Iako je bar 80% ljudi slusalo TzeTzu i uvlacilo neku glupu trenserku u farmerke - nisi MORAO da je slusas. A slusao si je ako si to u kuci povukao isto.

Nemoj da se lazemo, mislim nisu ta deca skuzila Cecu tek tako... nego su od kuce dovukli svoj chobanizam.

I ko im je kupio metalne kaiseve, kappa trenerke, air max dvojke i dizelke?

TV?

Aha...

Znas ja sam mojoj kevi trazio te air max patike... dobio sam onu stvar. I tek posle nekoliko godina skontas koliko je to bilo bitno.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

llux

Član broj: 63288
Poruke: 419
*.opera-mini.net.



+253 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:28 - pre 170 meseci
Pa evo, danasnja deca ce postati roditelji koji nece moci svoju decu da nauce pravim vrednostima. Ne mozes ti njihove roditelje sada da promenis i obrazujes. Celo drustvo treba da se trudi da obrazuje decu
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:28 - pre 170 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Nisam bio shabancina, ono imao sam normalan sistem vrednosti.

To naravno nema veze sa imanjem 3-jke iz vladanja koja se dobijala za neki smesan broj neopravdanih..

Poenta je da su upravo roditelji odgovorni za taj sistem vrednosti. Iako je bar 80% ljudi slusalo TzeTzu - nisi MORAO da je slusas. A slusao si je ako si to u kuci povukao isto.

Nemoj da se lazemo, mislim nisu ta deca skuzila Cecu tek tako... nego su od kuce dovukli svoj chobanizam.

To je zato sto si ti odabrao dobre roditelje i mesto rodjenja, ne mogu baš svi da biraju
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme24.05.2010. u 20:30 - pre 170 meseci
Citat:
anakin14: ma ne bre sta je meni kontra nego sta ogranicava ljudske i ekonomske slobode... mislim postoje stvari koje bi ja voleo da budu takve ali se ne borim za njih jer su moji individualni hirovi, javno se borim protiv svih ZABRANA, mislim sama rec kaze ZABRANA, sta ima ko nekom nesto da BRANI ako on time ne ugrozava druge? za ugrozavanje se slazem ali govorimo o neugrozavanju, sa tim sto je ugrozavanje samo upotreba SILE.


znaci ja tebi upadnem u kucu dok nisi tamo ni niko tvoj, promenim brave i kazem,ovo je sad moje
nisam upotrebio nikakvu silu, iskoristio sam slobodu da prisvojim nesto sto nije moje

ili ti dodjem pod prozor i odvalim neku muziku iz kola i tako satima
ili uzmem loptu pa ti tapkam o zid

ili ukradem broj tvoje kreditne kartice i pin (naravno bez sile) i podignem ti svu lovu do maksimalnog minusa, sve pet, ja sam samo iskroistio svoju slobodu da uzmem lovu, ekonomski mi se isplati
...

malo su ekstremni primeri,ali namerno
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Hitna sednica Saveta Republičke radiodifuzne agencije (RRA) zbog Farme

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 61757 | Odgovora: 365 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.