Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 25226 | Odgovora: 157 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7181 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 10:49 - pre 169 meseci
Da su nesposobni papani a sta drugo :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 10:53 - pre 169 meseci
Ja bi' pre rekao "kud mene nadjose da se za*ebem sa njima..." ;)
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7181 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 11:00 - pre 169 meseci
Znaci, od ortaka je cale bio konzul u jednoj vecoj i bitnijoj zemlji....

Prica pricu...

Dakle, ambasador je jurio kontakte za ekonomsku/privrednu saradnju k'o lud - i na kraju uspeo da sakupi neku respektabilnu ekipu.

Pozvao nase ministre & ostatak VIP-ova - ovi naravno dosli, palo ozderavanje i sta sve jos ne je li... sve po propisu.

"Izdogovaraju" se oni, znaci - bice bice, projekti ovo ono, feedback, dalje posete da se razradjuje posao - ma sve super... Nasa ekipa otisla kuci.

I sta se desava?

Nisu se ni javili vise... ni jedan e-mail, ni jedan odgovor... naravno, ni nikakva akcija ili posao.

Sta reci?

Bas su od poverenja i ulivaju sigurnost - sposobni do daske.

Stoka.

I naravno da ta Angela Merkel jako dobro zna, kao sto i Rusi jako dobro znaju sa kim imaju posla. Sa nesposobnom korumpiranom bandom koja nije u stanju ni predlog za neki projekat da sastavi a kamo li nesto teze.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Igor Gajic

Član broj: 93194
Poruke: 747
*.static.sbb.rs.



+987 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 11:03 - pre 169 meseci
^

Podseca me na Tesnu kozu i Pantica kada ugovara za hotel sa Slovencima. Original ista prica

30 godina kasnije ista prica isto sve.


Godine prolaze nervoznim korakom,
Godine prolaze mi stojimo
Jesmo li sretniji jesmo pametniji,
Godine prolaze mi gledamo
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 11:14 - pre 169 meseci
Da sam na mestu Merkelove i Putina zalozio bi se da se uvedu vize za sve politicare, ministre i predsednike raznih JP. Procedura za dobijanje vize strozija neko za obicne gradjane...
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 11:17 - pre 169 meseci
Mislis da ce oni da cekaju u redu? Samo ce jos da zaposle neciju faimliju na budzet da cekaju po redovima za njih. U lokalu su nenadje*ivi, zato su globalno ismejani i ignorisani.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 11:20 - pre 169 meseci
Ma bre sve je to stoka, btw samo da se zna i u Bugarskoj je tako iako su oni u EU.....

 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 11:32 - pre 169 meseci
Pa ono, znas, fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me

Jesu evropljani malo neuki po pitanju Balkanaca, ali imaju sposobnost ucenja.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 12:08 - pre 169 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic
I sta se desava?

Nisu se ni javili vise... ni jedan e-mail, ni jedan odgovor... naravno, ni nikakva akcija ili posao.

Sta reci?


šmekerski odrađeno ...
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 13:27 - pre 169 meseci
Mozda su im udarali ceznju.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..9-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 13:32 - pre 169 meseci
Citat:
I naravno da ta Angela Merkel jako dobro zna, kao sto i Rusi jako dobro znaju sa kim imaju posla. Sa nesposobnom korumpiranom bandom koja nije u stanju ni predlog za neki projekat da sastavi a kamo li nesto teze.


Nemci jako dobro znaju s kim imaju posla jer su pola tih ljudi oni poslali da nam objasne demokratiju, a njima da predaju telekom.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16696
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7181 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 14:09 - pre 169 meseci
A koga su tacno "poslali Nemci" u Srbiju?

Miskeca? Bokija? Mladju?

Ma skroz nemacki kadar... nema sta :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 15:11 - pre 169 meseci
Citat:
Roker, od kud tebi ideja da bi sa drugim politicarima bilo drugacije?:)
Svi su isti... kradu i lazu... jedina je razlika koju grupu ko vise krade a koju manje...

Postoji jedna dobra izreka: "Cena nezainteresovanosti inteligentnih za mesto u politici je vladavina pohlepnih i glupih".

(da li su glupi i ko je tu inteligentan je diskutabilno, ali nema razlika ko god da je na vlasti...)


sustina njihove borbe je upravo da ne dozvole ulazak u politiku kvalitetnim ljudima koji umeju i znaju ili ako su u njoj da ih iz nje proteraju .

sustina borbe zapada jeste u instalaciji svojih ljudi u tzv "zemljama u razvoju" i kompletne kontrole politickih elita.

ceo sistem je apsolviran 60tih i 70tih u juznoamerickim drzavama , a od 1992 se primenjuje u zemljama istocne evrope u koje spadamo i mi

sustina te price jeste , moderno kolonijalno ropstvo putem instaliranja svojih ljudi u vrhove politickih stranaka u toj zemlji eliminaciju svih koji nisu pod njihovom kontrolom i totalno obesmisljavanje demokratije i izbora.

tako je danas u srbiji

sve aktuelne ljude na politickoj sceni srbije sa izuzetkom vojislava seselja kontrolise zapad .

zato je seselj u hagu a recimo vuk draskovic za isto delo - nije.

i samim tim sasvim je svejedno sa izuetkom radikala ko pobeedjuje na izborima jer svi ostali sprovode naloge zapadnih obavestajnih sluzbi a ti nalozi su :

- unistenje domace privrede kroz dizanje poreza u nebesa
- unistenje domace privrede i proizvodnje kroz liberalizaciju i ukidanje carina na robu iz njihovih drzava
- uzimanje nepotrebnih i preskupih kredita koji se 90% vrate opet nazad na zapad

tako se danas porobljavaju drzave , bez vojske, bez oruzja bombi .

kreditima i korumpiranjem i kontrolisanjem politicara u toj zemlji koji vrse vlast.

i onda narodu sa takvim makroekonomskim odnosima i rezultatima - ne moze NIKADA da bude bolje.

jer ko goda da pobedi, opet je njihov covek.

Jer da bi ti bilo bolje, prvenstveni uslov jeste da imas nezavisnu i nekorumpiranu politicku elitu koja zeli dobro gradjanima svoje zemlje.

Toga kod nas nema zato u Srbijiza bolji zivot za 90% populacije nema nade.

Srbiji je zapad predvideo sudbinu jednog Bangladesa.

I koliko god vi mislili da ce da bude bolje - nece.

Nude vam se samo nekakve sarene laze u vidu evroatlantskih integracija od kojih naravno nece biti nista ko sto se magarcu pod teretom nudi mamac u vidu sargarepe da tera dalje.

da bi u srbiji stvari krenule na bolje neophodno je

- od 32.000 zaposlenih u drzavnom aparatu otpustiti 27.000 i ostaviti samo 5.000 zaposlenih i sve kompjuterizovati i automatizovati
- sniziti poreze na nivo poreza u jednoj irskoj jer se samo tako mogu privuci strane investicije
- ponuditi svim investitorima koji otvore fabriku sa vise od 100 radnika da najmanje 2 godine ne placaju nikakav porez na dobit drzavi srbiji


aktuelne stranke na vlasti ne zele niti mogu to da urade , a bez toga je nemoguce ostvariti bilo kakav napredak.

jer cilj njihov nije napredak drzave srbije vec njihov licni napredak kroz pljacku drzavnog novca i imovine.

a cilj zapada je , da uzimamo njihove kredite, placamo kamate, i da kupujemo njihove proizvode.

zato se u tim zemljama dobro zivi a kod nas lose.

jer je standard stanovnistva u nekoj zemlji u direktnoj zavisnosti od visine izvoza po glavi stanovnika u dolarima u toj zemlji.

zato srbi zive najgore i zivece najgore.
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 15:20 - pre 169 meseci
Citat:
I naravno da ta Angela Merkel jako dobro zna, kao sto i Rusi jako dobro znaju sa kim imaju posla. Sa nesposobnom korumpiranom bandom koja nije u stanju ni predlog za neki projekat da sastavi a kamo li nesto teze.


naravno da je tako. al to nije slucajno tako. imamo mi mnogo pametnih srba dosta njih na ovom forumu takodje , ali ti ljudi zapamti NIKADA nece doci u priliku da bilo sta urade ili odlucuju u ime svih nas.

zasto?

pa prosto zato sto je kod nas svaka politicka partija kontrolisana od strane srpskih agenata zapadnih sluzbi koji naravno onda biraju rukovodstvo stranke po nalogu tih sluzbi i isto tako kasnije ti izabrani politicari sprovode naloge onih koji su ih na to mesto doveli\


a cilj zapada i kapitalizma uopste nije da MI SRBI ZIVIMO BOLJe - VEC DA ONI KOJI NAS KONTROLISU ZIVE OD NASEG RADA I NA NAS RACUN STO JE MOGUCE BOLJE

zato se banana drzavicama kao srbija, daje mito politicarima, zato se njima daju krediti za fantomske projekte "punjenje budzeta" i slicne gluposti , zato se politicari te zemlje ucene da totalno otvore svoje trziste za njihove proizvode i slicno.

da smo mi zadrzali carine prema EU , primera radi njihovi proizvodi ne bi bili konkurentni na nasem trzistu , nasi domaci bi se prodavali bolje sto bi u krajnjoj meri rezultovalo time da domaci potrosaci kupuju domace proizvode recimo za kucnu hemiju da kupuju merimine proizvode a ne ostalih prozivodjaca jer bi merimini bili 3 puta jeftiniji zxbog visokih carina prema EU . I ta firma iz EU tipa Johnson & Johnson bi posle toga ako zeli da pospesi prodaju u Srbiji , morala da otvori ovde sopstvenu fabriku .

Ovako liberalizacijom carina , kad mi ukinemo prema EU carine i oni prema nama - gubi samo MALI I SLAB a to smo mi jer mi nemamo proizvode za njihovo trziste a oni imaju hiljade svojih za nase. Tako njihovi radnici zive od naseg novca, a nase fabrike se zatvaraju i radnici otpustaju zbog smanjenog obima poslovanja.

a sustina svega je to sto nase politicare sve kontrolise zapad , i samim tim narodu srbije, dok se to ne promeni nikad nece i ne moze biti bolje.

citam godinama tekstove nebojse katica u politici i tekstove profesora mladjana kovacevica koji imaju odl;icno znanje i viziju sta treba da se radi u srbiji i kuda da se drzava usmeri.

al ti ljudi nemaju niti ce imati bilo kakav uticaj na vlast, i vlast radi sve suprotno godinama od onoga sto oni govore.

zato za nas nema nade.
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 15:28 - pre 169 meseci
sustina svega je da su odnosi drzava kao odnos igraca u pokeru

ne mogu svi da budu dobitnici i da profitiraju.

ako neko ostvari profit - drugi mora taj profit da plati kroz ostvareni gubitak.

za nas je predvidjena uloga gubitnika.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 15:34 - pre 169 meseci
Tvoji postovi oduvek deluju kao politički pamfleti, pa me zanima - da li po Tvom mišljenju u Srbiji TRENUTNO postoji politička opcija koja bi nas vodila bolje? Znači, NE tražim ime te političke opcije, nego odgovor na prosto pitanje: da ili ne?

Prema tome ću moći da procenim porive za pisanje ovakvih postova, jer su politički ostrašćeni, a to se vidi, ne iz aviona, nego iz kosmosa.

Pozdrav

P.S. Ne zanima me ni uobičajen kontra-odgovor "svi su bolji nego ovi", jer je to diplomatski odgovor za političko delovanje u korist jedne od opcija.
 
Odgovor na temu

Roker23

Član broj: 255988
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 15:38 - pre 169 meseci
Citat:
Tvoji postovi oduvek deluju kao politički pamfleti, pa me zanima - da li po Tvom mišljenju u Srbiji TRENUTNO postoji politička opcija koja bi nas vodila bolje? Znači, NE tražim ime te političke opcije, nego odgovor na prosto pitanje: da ili ne?

Prema tome ću moći da procenim porive za pisanje ovakvih postova, jer su politički ostrašćeni, a to se vidi, ne iz aviona, nego iz kosmosa.

Pozdrav


po meni trenutno ne postoji. postojala je do ovog raskola jedna koja je imala malu sansu za tako nesto - srpska radikalna stranka, ali su ih sluzbe odradile i razbile iznutra, tako da trenutno ne postoji takva politicka stranka na politickoj sceni srbije.

radikali su stranka u raspadu danas, na ivici cenzusa i samim tim nemaju snagu za bilo sta, dok ostale politicke stranke narocito 2 najjace DS i SNS su totalno u sluzbi zapadnih centara moci i samim tim ko god od njih da dodje na vlast bice isto , jer nece imati slobodu i zelju da rade u intteresu ove drzave i njenih gradjana.

a moji postovi sadrze elemente politike jer je nemoguce objasniti razloge i uzroke trenutnog stanja u zemlji bez onoga sto sam ja naveo.

da bi neka stranka mogla nesto da menja iz korena u ovoj zemlji potrebno je da ima najmanje 40% podrske gradjana i da nije kontrolisana od strane zapada , a ko sto znas u srbiji nijedna stranka nema preko 30% , pa cak i da ta potencijalna stranka ostvari rezultat od 49% glasova na izborima, bice gubitnicka jer zapadni centri moci kontrolisu sve ostale parlamentarne stranke i samim tim naterace ih u zajednicku koaliciju ma koliko ona bila neprirodna.

tako nesto smo mogli i videti i nakon izbora 2008.
 
Odgovor na temu

miloshzorica

Član broj: 230048
Poruke: 408
*.speedy.com.ar.



+109 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 16:29 - pre 169 meseci
te fore o imperijalistima nesposobni latinosi furaju iako su oni sami i ''elita'' najgori neprijatelji progresa i sredjenosti latinske amerike

isto je kod nas
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 16:58 - pre 169 meseci
Citat:
Roker23: sustina njihove borbe je upravo da ne dozvole ulazak u politiku kvalitetnim ljudima koji umeju i znaju ili ako su u njoj da ih iz nje proteraju .

sustina borbe zapada jeste u instalaciji svojih ljudi u tzv "zemljama u razvoju" i kompletne kontrole politickih elita.

ceo sistem je apsolviran 60tih i 70tih u juznoamerickim drzavama , a od 1992 se primenjuje u zemljama istocne evrope u koje spadamo i mi

sustina te price jeste , moderno kolonijalno ropstvo putem instaliranja svojih ljudi u vrhove politickih stranaka u toj zemlji eliminaciju svih koji nisu pod njihovom kontrolom i totalno obesmisljavanje demokratije i izbora.


Dokle god vecina misli kao ti, a misli - tako ce i biti u Srbiji kako je sad.

Sta je npr sa Poljskom koja je jedina zabelezila privredni rast u EU?
Ili sa Estonijom koja ima najmanji deficit u EU?
Ili je to deo nekog tajnog plana za istocnu Evropu, posto je poznato da "zapad" planira milionima godina unapred?
Samo kad bi nas oni pustili - procvetali bi.


Za pocetak bi Srbi mogli da se trgnu i priupitaju - pa hebote zasto deset godina nismo dobili zavrsni racun drzave?



 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?05.07.2010. u 17:02 - pre 169 meseci
Citat:
Roker23: po meni trenutno ne postoji. postojala je do ovog raskola jedna koja je imala malu sansu za tako nesto - srpska radikalna stranka, ali su ih sluzbe odradile i razbile iznutra, tako da trenutno ne postoji takva politicka stranka na politickoj sceni srbije.



Ovo je kvazipostulat. Da se ne pretvori u politicku raspravu, inace zabranjenu na forumu, poznati su "podvizi" doticne opcije, uopste nisu operisani od korupcije i mediokritetstva...tako da je tvrdnja, BLAGO receno besmislena..


A ako smo se slozili da mediokriteti i lopine NE MOGU da vode u pozitivnom smeru, sled je da nije korektno lamentirati nad politickim otpadom.

Mislim, nije politika, kada neko kaze "ja sam politicar", i sta me briga za sve ostalo..bahatost je odlika dripaca u kafani u pijanom stanju, koji oce bas sto hoce, a kada prepiju, onda nece ni ono sto su hteli...



Trenutno nema formirane politicke opcije, koja bi mogla da pokrene drzavu, a koji su razlozi, ne bih da prezentujem, uvek ce se naci pojedinacni slucaj ili trac koji ce zamutiti analizu.

Sve je u igri, i sluzbe i odmetnici od sluzbe, i lazne elite, i deca generala i titovih poslusnika, i mediokriteti i spijuni, i peta i sesta kolona, a ponajvise, lakoobradljiv, i sustinski podmukao narod.
Sto se opravdava nekim visprenim navlacenjem maske, i prilagodjavanjem, ali, ipak je, po mom ubedjenju, podmuklost sustina..

Poz

P.S.

Ne samo Rusi...
http://www.dw-world.de/dw/arti...er-Blic%20Online-2569-xml-mrss
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Merkelova nas nece u EU, samo jos Hrvatska? True/false?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8

[ Pregleda: 25226 | Odgovora: 157 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.