Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

alati za kovacku bravariju

elitemadzone.org :: TechZone :: alati za kovacku bravariju

[ Pregleda: 2832 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

serif agusi
serif agusi
varioc,zivim u danskoj,radio sam na
kosuvu ranije kao bravar
nordborg danska

Član broj: 267953
Poruke: 2
*.0.fullrate.dk.



Profil

icon alati za kovacku bravariju09.09.2010. u 13:13 - pre 167 meseci
zdravo!Interesujumi svi potrebni alati za kovacku bravariju,ja zivim u Danskoj zeleo bih da imam sopstvenu radionicu za pocetak. Inace ja sam po stuci varioc co2 mig-mag svajspas.imao sam pre rata svoju sopsvenu radnju,radio sam vrata,ograde,rezervoare za benzin...itd.Inace poticem iz zanatske familije deda pa i moj pokojni otac su bili veoma dobri kovaci,pa bih molio ko moze da mi pomogne,za [email protected] unapred zahvalan
 
Odgovor na temu

Horvat I
Ivan Horvat
Subotica,Makova sedmica

Član broj: 40556
Poruke: 3808
*.sksyu.net.



+292 Profil

icon Re: alati za kovacku bravariju09.09.2010. u 14:43 - pre 167 meseci
Citat:
serif agusi: zdravo!Interesujumi svi potrebni alati za kovacku bravariju,ja zivim u Danskoj zeleo bih da imam sopstvenu radionicu za pocetak. Inace ja sam po stuci varioc co2 mig-mag svajspas.imao sam pre rata svoju sopsvenu radnju,radio sam vrata,ograde,rezervoare za benzin...itd.Inace poticem iz zanatske familije deda pa i moj pokojni otac su bili veoma dobri kovaci,pa bih molio ko moze da mi pomogne,za [email protected] unapred zahvalan

Nisi mi jasan! Pises da potices iz kovacke porodice a trazis da ti mi nabrojimo SAV potreban alat.
Ko ima imalo iskustva u slicnim poslovoma zna da je to nemoguce.
Primer: Dodje ti musterija naruci kovanu kapiju sa porodicnim grbom na stubovima.
Moras sam napraviti alat da bi grbovi bili jednaki i on ti najverovatnije nikad vise nece trebati jer ostale musterije imaju drugacije grbove.
Pored osnovnog kovackog alata i pribora ostalo nabavljas po potrebi.
Pozdrav
---ivanhoe---
 
Odgovor na temu

serif agusi
serif agusi
varioc,zivim u danskoj,radio sam na
kosuvu ranije kao bravar
nordborg danska

Član broj: 267953
Poruke: 2
*.0.fullrate.dk.



Profil

icon Re: alati za kovacku bravariju10.09.2010. u 11:13 - pre 167 meseci
Zdravo Ivane!! Mozda nisam bio jasan,ja hocu da kupim koplet rucni alati za kovacku bravariju, neracunajuci co2,kolika je cena odprilike recimo "Eisenkraft",posto
sam blizu granice Nemacke,ili neke druge firme gde mogu da kupim u Nemackoj,znaci ja pocinjem od nule da sam dole sigurno bise bolje snasao ovako nezelim da rizikujem da ulozim mnogo novca... hvala
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: alati za kovacku bravariju

[ Pregleda: 2832 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.