Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MoneyBookers - na sta obratiti paznju!

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: MoneyBookers - na sta obratiti paznju!

[ Pregleda: 1878 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sicko87
Nis

Član broj: 223670
Poruke: 62
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.

Jabber: sicko@elitesecurity.org


+1 Profil

icon MoneyBookers - na sta obratiti paznju!09.11.2010. u 20:18 - pre 163 meseci
Ljudi moji,sta sve necu da dozivim sa ovim sistemima za online placanja....

Poslao mi covek uplatu ali kao subject email poruke napisao nesto kao "Donation".Uploata je stigla,pare sam cak i podigo i onda me obavestavaju da ja primam donacije iako nisam nikakva humanitarna organizacija ;) i sto je najgore,hoce da mi blokiraju nalog a da to nebi uradili trazili su da im posaljem kopiju licne karte i dokaz adrese (racun neki,telefonski sam poslao) iako mi je nalog vec odavno verifikovan pismom na kucnu adresu...poslao sam to sve i cekam odgovor.

Samo sam hteo da upozorim ljude koji koriste ovaj sistem da izbegavaju tu rec u subject-u transakcije ;)
 
Odgovor na temu

Vladimir Petrovic
Beograd

Član broj: 46572
Poruke: 74
217.24.18.*



Profil

icon Re: MoneyBookers - na sta obratiti paznju!23.11.2010. u 17:12 - pre 163 meseci
kao i sto su reci credit, payment, voip, nazive drugih sistema placanja (npr. Ukash) i sl.

Zavisno od toga za sta se koristi MB imaju razlicite politike i cene. Ako koristis za neku komercijalnu upotrebu moras imati registrovanu firmu i merchant account (i to zavisno od toga sta prodajes, razlicite su cene njihovih usluga), za donacije drugi tip i sl. To im je nacin da sprecavaju pranje novca.

 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: MoneyBookers - na sta obratiti paznju!

[ Pregleda: 1878 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.