Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predlozi i pitanja... ;-)

[es] :: PHP :: Predlozi i pitanja... ;-)

[ Pregleda: 1842 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

afwt
AF Web Team
Novi Sad/Chicago

Član broj: 8220
Poruke: 337
*.ftn.ns.ac.yu.

Sajt: milos.srdjevic.net/blog


+1 Profil

icon Predlozi i pitanja... ;-)13.02.2005. u 05:39 - pre 234 meseci
@mods:
Moze li vise da se napravi jedna TOP tema pod nazivom
"Cannot modify header information - headers already sent by..."
i da se tu postavi detaljno objasnjenje?

Ovo vise STVARNO nema smisla! Ocigledno je da niko ne cita pravilnik, da se niko ni mrtav ne bi setio da pokusa sa ukuca u pretragu bilo koji deo ove poruke o gresci...
Ne daj Boze da pomenem RTFM...

Mislim da bi se ljudi lepili na TOP temu, ovako se samo zagadjuje ovaj (i tako u zadnje vreme vec propali) forum... :-C


P.S. Slazem se sa eventualnom odlukom da se obrise ova tema (sto bi znacilo da je neki mod procitao ovo)... ;-)

P.S.2 Nisam naleteo na korisnu/zanimljivu temu vec mesecima. Cast izuzecima...
ZelenaLutrija.com - Saznajte sve o lutriji za zelenu kartu (doživotni boravak u Sjedinjenim Američkim Državama)
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: Predlozi i pitanja... ;-)13.02.2005. u 09:17 - pre 234 meseci
Pazi, TOP tema sa FAQ-om, tutorijalima na srpskom, korisnim linkovima i sl. već postoji. Pogledaj malo bolje pa ćeš videti. Druga stvar je što to ljudi jednostavno ne čitaju, i ne koriste pretragu.

Ja sam ovde moderator tek nekoliko dana, ali čim stignem (nadam se već danas) ću dodati neke nove stvari u FAQ i uvesti rigorozniju moderaciju. Slažem se da je ovako kako je sada totalno bezveze, jer ljudi po 1000-ti put pitaju totalno početnička pitanja, bez i da su pokušali da pre toga makar malo bace pogled na manual i sl.

Hvala na tvojim sugestijama.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Predlozi i pitanja... ;-)13.02.2005. u 11:53 - pre 234 meseci
Da, jednostavno je - dopunite faq (ali da bude kvalitetan i razumljiv svima) i posle se takva pitanja brišu uz link ka faq-u.
 
Odgovor na temu

afwt
AF Web Team
Novi Sad/Chicago

Član broj: 8220
Poruke: 337
*.blueisp.co.yu.

Sajt: milos.srdjevic.net/blog


+1 Profil

icon Re: Predlozi i pitanja... ;-)14.02.2005. u 10:31 - pre 234 meseci
Citat:
dinke: Pazi, TOP tema sa FAQ-om, tutorijalima na srpskom, korisnim linkovima i sl. već postoji. Pogledaj malo bolje pa ćeš videti. Druga stvar je što to ljudi jednostavno ne čitaju, i ne koriste pretragu.


Ne kazem NISTA protiv FAQa (sto, pa, mene teras na FAQ, sta sam ja Bogu zgresio ;-) ), samo izrazavam zaljenje spog spam-ovanja ovog foruma, pa "ocajnicki" predlazem resenje jednog od (ubedljivo) najcescih problema, da se postavi POSEBNA tema da im izbije oci... ;-)
Na kraju ti nista drugo nece preostati, nazalost, neces nikoga ubediti da search-uje, RTFM, itd... :-(

Citat:
dinke: Hvala na tvojim sugestijama.

Nema na cemu, zelim ti uspesno moderisanje.
ZelenaLutrija.com - Saznajte sve o lutriji za zelenu kartu (doživotni boravak u Sjedinjenim Američkim Državama)
 
Odgovor na temu

dinke
Dragan Dinić
General Manager / Lampix.net
Beograd

Član broj: 933
Poruke: 1008
*.kg.sbb.co.yu.

Sajt: www.dinke.net


+2 Profil

icon Re: Predlozi i pitanja... ;-)14.02.2005. u 22:37 - pre 234 meseci
Evo, napisao sam pravila foruma, i poceo sa FAQ delom koji bi trebao da bude razumljiviji za pocetnike, lagano cu dodavati stvari tamo i krecem se ka naprednijim stvarima. Problem sa starim FAQ-om je da (po mom skromnom misljenju) nije dovoljno pregledan, pisalo ga je vise ljudi kako je ko stigao. No taj FAQ i dalje sadrzi vrlo korisne informacije, tako da ce do daljnjeg oba (ovaj koji ja pisem i taj stariji) biti linkovana na onoj top strani.
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Predlozi i pitanja... ;-)

[ Pregleda: 1842 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.